Sari la conținut

Iulia 0735320779


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

IULIA, 19 ani, cu forme slim, sunt dornica sa experimentez in compania domnilor manierati. Ofer sex oral neprotejat. Normal protejat, in locatia mea noua in domeniu, exclus anal, singura, nu raspund la privat - 0735320779.

 

In cautarea mea permanenta de fete slabe, am dat si de acest anunt din AT, pe care l-am vazut de ceva vreme, dar l-am ignorat din cauza diferentei dintre poze.

Ca sa ma lamuresc am sunat intr-o dupa amiaza, mi-a recitat meniul (ca in anunt), cu voce copilaroasa si mi-a spus ca lucreaza pe B-dul Iancu de Hunedoara in apropiere de Spitalul Grigore Alexandrescu. Am facut programare peste o ora, dar... surpriza! Nu a mai raspuns la telefon pana seara.

A doua zi am sunat din nou, discutia a decurs fix in acelasi mod, m-am programat tot peste o ora, dar... surpriza! Mi-a raspuns rugandu-ma sa revin peste o ora, ca are pe cineva programat si asigurandu-ma ca nu, nu sunt eu acela! Avand treaba in zona, am zis ca nu-i bai, pot sa revin, macar sa ma lamuresc cu pozele.

Peste inca o ora, primesc unda verde, si ajung in locatie.

post-429-0-38826500-1411720780_thumb.jpg

post-429-0-32406300-1411720802_thumb.jpg

post-429-0-67649800-1411720820_thumb.jpg

Nicio legatura cu primele patru poze din anunturile ei. Fata este cea din pozele de mai sus care sunt facute in garsoniera in care presteaza. Este slaba, urata la fata, neingrijita si murdara. La fel si garsoniera (in poze pare mai curata).

Nici nu mi-a trecut prin cap sa raman si credeti-ma cand e vorba de slabanoage nu am standarde prea inalte.

 

M-am gandit sa scutesc eventualii amatori de un drum si de neseriozitatea d-rei.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:) Am testa eu aceasta pustoaica! RECOMAND sa nu mergeti la dansa!

 

Am vizitat-o la inceputul lui august (locatie pe Calea Mosilor). Am patit exact la fel, de 2 ori m-am programat la ea, am facut si confirmare cu 20 minute inainte, iar ajuns la fata locului, a avut telefonul inchis.

 

A treia oara, am reusit sa ajung la ea. experienta a fost o CATASTROFA. E slaba, piele si os (nu asta e problema), la fata e comuna. Am facut dus impreuna, decartat banii inainte pentru o ora, adica 100 lei. M-a atras pizda frumoasa, proeminenta si pielea alba, iar sanii mici, feciorelnici.

 

Preludiu nu a existat, a spus ca e noua in domeniu si nu e obisnuita inca cu clientii. A spus ca face oral DOAR protejat, a fost jalnic, nu stia sa puna nici prezervativul. Am pus-o la pozitia 69 si aici s-a rupt filmul. Dupa cateva limbi, am simtit un gust metalic. Am renuntat la oral si i-am spus sa se intoarca, la schimbarea pozitiei a tras o besina...frumoasa :( S-a scuzat, simteam ca moare pula, si dau sa trec deasupra. A spus anterior ca nu face "capra" pentru ca o doare, fiind stramta in vagin. Incerc misionar si nu intra pula, parca era virgina. Era "piatra" al intrare, de abia a intrat degetul. A spus ca o dor ovarele, pentru ca a stat cu picioarele goale pe gresie si se strange pizda. Renunt, am pus-o sa-mi faca o laba, ejaculez pe abdomenul ei. 

I-am cerut banii pentru celalat numar, mi i-a inapoiat (50 lei).

 

Un esec TOTAL, la pizda nespalata (gust metalic), balonata si...fata mare!

 

Nu recomand! Pentru lipsa de punctualitate si serviciile de nota ZERO.

  • Like 9
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am testat-o pe aceasta micuta. Zic micata pt este chiar fff mica, din toate pdv. Inclusiv varsta. Zice 19, dar ii dau cam 16.

Nu am sa ii contrazic pe cei de mai sus. Dimpotriva, in mare masura au dreptate: locuinta e jalnica, prietenul ei e si peste (il anunta prin mesaj ca e totul ok dupa primirea clientului).

Actiunea: a luat-o in gura si facea ceva acolo, nu mi-am dat seama ce. Asa ca am luat-o de cap si am fortat usor, sa vad ce zice, cat intra. Nu a zis nimic, parea chiar ca ii place. Asa ca am tot fortat pana a intrat toata. Nu credeam, mai ales ca nu sunt un micut :). Continuarea a foșt un facefuck de zile mari! Practic am stat doar in gatul ei... Nu a zis nimic, dar mi-a marturisit razand ca e prima data cand ii dau lacrimile.

Am zis sa o incerc si normal. Extreeeem de stramta! Dar un pic fortat am intrat. Nu i-am dat tare pe la spate ca murea in mainile mele la cat de fragila e. S-a urgat ea deaspra apoi, dar nu putea. O durea prea tare. Asa ca i-am zis chiar asa: hai mai bine sa iti mai dau o muie. Ideea pare ca i s-a parut geniala, chiar s-a bucurat. I-am dat ca la incept :) nu credeam ca, la cat de miiiica e, o poate lua toata! Finalizare orala.

Pt vreo 30 min cat am chinuit-o, desi cred in continuare ca nu i-a displacut, 50 lei. Ar mai fi vrut 20 pt fin oala, dar i-am scazut ca normalul nu a fost decat 2-3 min... A zis ca e f bine doar 50 si mi-a dat diferenta inapoi.

De revenit? Doar pt un DT extrem cu o fata ascultatoare.

 

Oral 9

Normal nu notez, doar cei mai putin dotati o pot incerca

Anal e imposibil

GFE 6 incearca sa fie amabila, dar intelectul e cu minus

 

Scuze pt eventualele greseli, am scris de pe mobil

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...