Sari la conținut

0728353622


Postări Recomandate

BRUNETA SEXY Jucausa, spontana si discreta iti pot oferi masaj erotic alaturi de alte fantezii pe care le ai, astfel incat clipele unice petrecute alturi de mine sa devina de neuitat: ofer sex ORAL,NORMAL+ANAL Tel: 0728.353.622Pret 150Lpost-727-133409707567_thumb.jpgpost-727-133409707568_thumb.jpgpost-727-13340970757_thumb.jpgpost-727-133409707571_thumb.jpgpost-727-133409707572_thumb.jpg


DEX defineşte perversiunea ca fiind o anomalie sexuală. Ţinând cont că vorbim de DEX-ul la care îşi aduc contribuţia bunicuţii şi bunicuţele Academiei, în viziunea cărora sexul oral sau anal sunt anomalii, atunci da, sunt un pervers, un pervers cu o gravă deviere de la normal a instinctelor, a instinctelor primare, un depravat, un individ pierdut pentru societate, într-un cuvânt un pária. Ce te faci însă atunci când treci de graniţa perversiunii? Atunci eşti un degenerat! De ce? Pentru că am ajuns să cunosc intensele trăiri ale unui... necrofil.Înfierbântat la gândul că în sfârşit vine primăvara am zis că merit să îmi ofer un ghiocel aşa că am purces la sunat domniţa. Vorbesc cu prinţesa, super dezgheţată, îmi zice ce poate să facă şi ce nu. Mai degrabă ce poate decât ce nu poate, că se laudă că face cam totul. Încântat de oferta, precum şi pozele duduii, mă arunc în maşină direct de la balcon şi plec cu scârţâit de roţi. Uitasem frâna de mână trasă. Ajuns la iatacul pralinei primesc un prim genunchi la ficat. Tipa seamănă dar nu aduce cu cea din poze. Costumaţia erotică, în viziunea ei poate, şi faptul că nu arată rău m-au făcut să rămân. Ajuns în futodrom demoazela simte nevoia să-mi mai mângâie o dată zona ficatului... şi tot cu genunchiul. Se aruncă într-un atac ca la Rovine asupra Juniorului decisă să mă trimită la admirat natura, abia trezită la viaţă, în maxim 30 de secunde. Când am realizat că nu joacă tocmai corect am întins-o pe spate, (după ce cu greu am reuşit să-i scot suzeta din gură) însă la un moment dat m-am oprit speriat. Trupul cald şi miscarea ritmică, uşor imperceptibilă, a nărilor mi-au confirmat că... încă mai trăieşte. Încercând să resuscitez agregatul de sub mine am întors-o într-un doggy style unde am dat nervos ca surdu’n tobe. Implicarea... ca mai înainte... sub nivelul Mării Negre. Debitat cardul cu 100 lei (ne-am înţeles pentru o finalizare) şi m-am oprit la prima terasă să mă răcoresc cu câteva bericioaice... blonde de data asta :yummyConcluzie:-corp 7,5-faţa 7,5-GFE 0,0 O experienţă mizerabilă
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...