Sari la conținut

a fost cineva la ea?


zozoone

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

0761395298

New, new, new, puştoică jucauşă, nouă în domeniu şi în oraş ofer servicii de calitate domnilor generosi. Pozele sun reale la fel şi locaţia. Nu ma delasez la domiciliul . Pentru mai multe detalii suna la Tel.: 0761.395.298

 

post-35672-0-60087800-1411816407_thumb.jpg

post-35672-0-49891300-1411816408_thumb.jpg

post-35672-0-02233000-1411816412_thumb.jpg

post-35672-0-93791100-1411816416_thumb.jpg

post-35672-0-30625000-1411816422_thumb.jpg

post-35672-0-09075900-1411816426_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Salutare.

Am fost eu saptamana aceasta.

Locatia este intr-un bloc in spate la pizza Valentino aproape de gara.

Am sunat , mi-am facut programare in 10 minute , am ajuns acolo si fata a dat indicatii unde sa ajung.

Destul de usor as spune.

Ajuns la usa ma intampina o fatuca pe la 19 ani , atata pretinde si ea ca are fata comuna dar nu urata , as spune chiar frumusica , pe la 1,65 inaltime , satena(ea zice ca roscata) cu parul lung , fundul frumos , sanii marisori , pielea alba.Destul de comunicativa si destul de zambareata.

Am intrat , am ales combinat(100 ron) si ne-am dezbracat.Rasa la pasarica si sa spalat inainte de a reintra in camera.

Apartamentul vechi , inchiriat , baia cam dezastru , dormitorul unde se desfasoara actiunea cam simplu , patul cat de cat OK.Fata pare curata insa.

A inceput oralul fara prezervativ , incet fara  depp si alte artificii , capul supt si asa....usor , gentil.Am lasat-o vre-o 5 minute dupa care am pus-o peste mine sa se miste.A pus prezervativul si sa dat cu putin gel , ca cica nu a apucat sa se excite.Pizda normala sa miscat frumos , se vede ca este noua in branse.Am intrebat-o de cand face meseria asta si a zis 2 luni.

Dupa 3,4 minute am pus-o capra si am terminat in balonas.

Dupa sa dus la baie si mie m i-a dat servetele umede.

Anal nu face.

 

Locatie-8

Curatenie-8

Fata-8

Corp-9

Oral-5

Normal-7

GFE-3

 

Nu o recomand neaparat , doar daca vrei ceva nou , nu ma dat pe spate cu nimic.Corpul este singurul care o ajuta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde
:)) ma amuza forumul asta din ce in ce mai mult. Tocmai am postat saptamana trecuta cum ca in cuibul de la pizza Valentino sunt **spam editat**e si hat o recenzie...
  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

ce imi e 17 ani ..ce imi e 19 ... la cum arata pustoaicele in ziua de azi nu iti poti da seama nici daca are 16 ... una mai dezvoltata un pic + un fard si deja ii creste varsta cu 3 ani  ??? fazele aste cu 19 chiar ma amuza ...:)  i-o fi cerut buletinul de era asa sigur omul ca are 19 ani 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

stii care e diferenta intre 17 ani si 18 ani? Matematic diferenta e de un an, dar futelistic e de cativa ani buni de puscarie cu executare. Partea buna e ca te poti intalni cu Borcea, Popescu, Copos, verii Becali si alti "oameni de valoare" din tara asta :)  :)  :)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

stii care e diferenta intre 17 ani si 18 ani? Matematic diferenta e de un an, dar futelistic e de cativa ani buni de puscarie cu executare. Partea buna e ca te poti intalni cu Borcea, Popescu, Copos, verii Becali si alti "oameni de valoare" din tara asta :)  :)  :)

 

si sa nu uitam ca incep si "cei alesi" sa ajunga pe acolo .. :) si tot pe baza de curvasareala  :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...