Sari la conținut

M-am decis, sunt hotarata!!!!


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna seara!

Pentru ca am primit mai multe emailuri repetitive, m-am gandit sa clarific anumite aspecte .

 

Costul pentru sedinta este relativ.In functie de zona.
Inghinal 100 ron plus 50 ron pt finalizare (prin tehnici specifice masajului erotic, nu ofer sex de nici un fel, NICI UN FEL!!!)
pe spate -intre 50-100 ron (in functie de marimea zonei respective si de densitatea parului)

Desigur, pentru cine doreste, se pot efectua si epilari axiale si de orice alt fel. Discutam la fata locului.


Programarile vor avea loc in locatia mea, situata in zona Titan. Programarea se face cu o zi in prelabil sau in ziua respectiva, in functie de disponibilitate.
Metoda de contact este prin email [email protected] sau telefonic 0758.609.361

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot în plm
  • Oras:Peste tot în plm

Doar anunturile mai sunt de tine Randunico ,la ce caracter ai o sa mori de foame cand isi vor da seama toti

tine ... Minus 1 nota

Băi prostălăule,ai tupeu.

Îți faci programare știi tu pt ce după care îmi anulezi totul pe motiv ca te duci la salon ca nu mai ai răbdare să aștepți până la ora stabilită. Mai bine tăceai în plm.

"Îmi faci aia,da mi o faci?! Da cum o faci?! Te implor o faci și pe aia?!".

Fai pizdo,la mine un submisiv primește ce căuta dacă nu mi fute timpul cu șaișpe mii de întrebări cretine. Fut și n cur,dau și uro, scuip și înjur pe cine vreau eu.chiar și pt asta îți trebuie un statut în fața mea.

Așa ca marș

Link spre comentariu

Cred ca ma confunzi eu nu ti-as da nici 10 lei la ce comportament ai.Asa ca nu stiu cine si-a facut programare la tine.Uro sa dai pe neamu tau si daca nu iti ajunge iti mai dau de la mine.Pentru mine nu esti mai mult de o lesinata .Te pup, ai grija de tine

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

 

cui ii pasa?

 

schlucken e alta clona esuata de a Randunicii?

 

 

eu cred ca nu exista curva care sa nu aiba macar 10 conturi. 

 

PS- daca exista sau este proasta sau nu stie sa faca afaceri :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

schlucken e alta clona esuata de a Randunicii?

 

 

randunico, ai gresit contul  :laugh2

 

 

Nu cred ca l-a gresit si nici nu cred ca-i clona "clandestina"; daca nu ma insel, Randunica a confirmat acum ceva vreme ca si-a facut contul schlucken pentru ca voia sa intre de pe telefon si nu-si mai stia parola la celalalt cont, parola pe care o avea salvata pe PC... sau ceva in genul asta...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu cred ca l-a gresit si nici nu cred ca-i clona "clandestina"; daca nu ma insel, Randunica a confirmat acum ceva vreme ca si-a facut contul schlucken pentru ca voia sa intre de pe telefon si nu-si mai stia parola la celalalt cont, parola pe care o avea salvata pe PC... sau ceva in genul asta...

Iegzact ;)

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Nu cred ca l-a gresit si nici nu cred ca-i clona "clandestina"; daca nu ma insel, Randunica a confirmat acum ceva vreme ca si-a facut contul schlucken pentru ca voia sa intre de pe telefon si nu-si mai stia parola la celalalt cont, parola pe care o avea salvata pe PC... sau ceva in genul asta...

 

99,99% posibil sa ai dreptate, nu am mai urmarit stirile mondene in ultimul an.

PS. acum o fi raspuns de pe telefon.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, a anunţat chiar de la primele postari făcute de pe contul nou că și-a uitat parola...pe Randunica se poate loga doar de pe laptop.

Asa e ............ sustin si semnez

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...