Sari la conținut

0729702813 si 0729702816


Postări Recomandate


  • Oras:.
  • Oras:.

ALINA, 19 ani, abia revenita in Bucuresti special pt domnii care deja ma cunosc sa va ofer clipe incediare de amor, blonda, 1.70 m, 49 kg, sani nr. 4 naturali, fund bombat, ador barbatii de calitate, pozele imi apartin, 14 Mar 11:00 0729.702.813 Pret 200Lcolega cu!!!ANAL ADANC!!! PUSTOAICA JUCAUSA SI RABDATOARE TE ASTEPT INTR-O LOCATIE UNICA PT CLIPE INCENDIARE DE AMOR TOTAL FARA LIMITE SAU PREJUDECATI,URO,DOMINARE,SHOW LESBY,ORAL,NORMAL,ANAL,POZELE IMI APARTIN. 15 Mar 12:12 0729702816 Pret 200L/2FINasta blonda are nishte tzatze (ca nu pot sa spun sani - poate mai degraba ugere) foarte mari si lasati si moi si fleoscati. blonda vopsita vorbe f mult si prost lipsa ceva la molari si premolari.colega cu bruneta si inca alta bruneta amandoua brunetele cam barosane si cam gipsy200 ora o+n, 300 = totallocatia la sao paolo langa alba iulia, nashpa alegere: cand te duci la baie defilezi ca papushelele lui bote prin fata celorlalte - e un open space intre hol bucatarie camara si dormitor micoral fara prez destul de anost chiap slab. limbi pe langa pt incalzire la f multe insistente, 2 numere, pt normal nu am mai fost interesat am preferat pt 200 lei sa o las pe ea sa munceascamie nu mi-a placut si nu as incerca nici broneta

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...