Sari la conținut

casting : caut sponsor!!


randunica

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

si sunt foarte foarte pretentioasa!

 

in primul rand trebuie sa fie un sponsor in adevaratul sens al cuvantului. trebuie sa recunosc ca sunt foarte materialista!

 

in al doilea rand trebuie sa fie un barbat inteligent si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat.

Nu pot sa stau mai mult de 20 de secunde in compania unui barbat prost, arogant si fudul.

Apoi e important sa fie genul plin de viata, vesel si cu un apetit ridicat de viata. Altfel spus, un iubitor de frumos!

 

mai am si alte pretentii, dar acum nu imi trec prin minte pentru ca ma gandesc numai la chiftelutele lui Pisicuts, de care vorbea el in topicul ala cu sponsori.

Cred ca un alt atu ar fi sa stie sa gateasca, sunt cam mancacioasa in ultima vreme! :laugh2

 

Nu va ingramaditi asa ca nebunii, ca eu caut numai unul singur!! :laugh2

 

Acest topic nu se adreseaza indivizilor care nu au simtul umorului dezvoltat!!

AM ZIS!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

si sunt foarte foarte pretentioasa!

 

in primul rand trebuie sa fie un sponsor in adevaratul sens al cuvantului. trebuie sa recunosc ca sunt foarte materialista!

 

in al doilea rand trebuie sa fie un barbat inteligent si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat.

Nu pot sa stau mai mult de 20 de secunde in compania unui barbat prost, arogant si fudul.

Apoi e important sa fie genul plin de viata, vesel si cu un apetit ridicat de viata. Altfel spus, un iubitor de frumos!

 

mai am si alte pretentii, dar acum nu imi trec prin minte pentru ca ma gandesc numai la chiftelutele lui Pisicuts, de care vorbea el in topicul ala cu sponsori.

Cred ca un alt atu ar fi sa stie sa gateasca, sunt cam mancacioasa in ultima vreme! :laugh2

 

Nu va ingramaditi asa ca nebunii, ca eu caut numai unul singur!! :laugh2

 

Acest topic nu se adreseaza indivizlor care nu au simtul umorului dezvoltat!!

AM ZIS!

am niste retete bune de la profu' meu de gastronomie - Hannibal Lecter

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

un pachet de tigari si o sticla de cola pe zi ar fi suficient? eventual si o ciorba, din cand in cand ?

macar o ceafa de porc cu cartofi prajiti si mujdei joi seara, se poate?! :laugh2 :laugh2

 

    Si tu ce oferi ? 

eteh na! eu Randunica!Nu-i de ajuns?!

 

nu a fost amuzant

lasa-l ma in pace, nebunule!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

si sunt foarte foarte pretentioasa!

 

in primul rand trebuie sa fie un sponsor in adevaratul sens al cuvantului. trebuie sa recunosc ca sunt foarte materialista!

 

in al doilea rand trebuie sa fie un barbat inteligent si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat.

Nu pot sa stau mai mult de 20 de secunde in compania unui barbat prost, arogant si fudul.

Apoi e important sa fie genul plin de viata, vesel si cu un apetit ridicat de viata. Altfel spus, un iubitor de frumos!

 

mai am si alte pretentii, dar acum nu imi trec prin minte pentru ca ma gandesc numai la chiftelutele lui Pisicuts, de care vorbea el in topicul ala cu sponsori.

Cred ca un alt atu ar fi sa stie sa gateasca, sunt cam mancacioasa in ultima vreme! :laugh2

 

Nu va ingramaditi asa ca nebunii, ca eu caut numai unul singur!! :laugh2

 

Acest topic nu se adreseaza indivizilor care nu au simtul umorului dezvoltat!!

AM ZIS!

Pt. tot ce-ti doresti,exista MasterCard

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Ca de obicei randunica ne provoaca neuronu si nu numai.

Pai amantu spnsorizeaza de obicei c-o pula din cand in cand si cu-n card generos ceva mai des. Asta sa fie cererea?

Ca de gatit sa rezolva mai bine sau mai rau.

Sa stim la ce ne bagam, daca ne bagam si in ce ne(-o) bagam.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Primul topic deschis este tot de caterinca! :laugh2

Abia astept sa apara una chiar cauta ceva de genul si sa o ia baietii la pula virtuala ca face misto de ei... :laugh2

:hug1

Dreaq o pune sa caute aici ?  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Normal. CV-ul complet: 

 

1) cu ce te ocupi si cati bani produci

2) cate conturi bancare ai si ce sume in fiecare

3) unde locuiesti ( daca e chirie esti descalificat )

4) ce masina conduci

*5) detalii legate de personalitatea ta

*6) detalii legate de aspectul tau

*7) din moment ce ai acces la pm poti trimite acolo acte care sa sustina cele mentionata mai, precum si o fotografie

 

* optional

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...