Sari la conținut

Fata cauta Fata


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna!

Sunt Deea, 21 ani din Iasi

 

Eu si prietenul meu cautam o fata cu care sa.. experimentam in 3 :P  suntem oameni ok, educati facultati  ..si ne place si distractia !

Daca esti interesata ,suna ma sau lasa mi msj  0742518536  Deea

Mi ar place sa te cun :*

 

....................................................

 

DESPRE MINEE :

 

Nebunatica, volubila, sincera  si in cautare de experiente noi  :P

Caut fata interesata sa experimentam  (fara bani) pt placere, de experienta cu mine si poate cu Prietenul  !! ;P

Am 21 de ani, Bruneta Iasi

Fetele interesate ma pot suna  la 0742518536  /lasa mesaj :*  

Fara Glume proaste va rog !!  PT FETE educate ,care vor sa se distreze  Deyanna din Iasi :*


adresa mail :  [email protected]

Pup Va astept

post-134388-0-54260600-1412257624_thumb.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Futarila tu chiar ai o problema nu ?

 

Prea mult timp liber iti macina neuronii si declanseaza explozii...  de PROSTIE asa i?

 

 

Sunteti patetici rau. AVETI vreo dDOVADA ca anunturile nu sunt valabile ? Ma cunoasteti vreunul din voi PERSONAL ??  NU?

 

Atunci cea r fi sa ... cioc ciocul mic ca deja miroase a nesimtire pardon PUTE aici pe forum

 

pe langa faptul ca e un anunt ca toate anunturile (pe langa Dau Limbi, Sex cupluri, Barbati care se ofera etc) de ce nu as avea dreptul sa fac dau Anunt?

 

Pt exista Limbrici ca tine care au impresia ca daca el e "aicea" de mult timp...ai impresia ca le stii pe toate? Ma cun pe mine ?? Zau ??  XD

 

Patetici. ca intotdeauna

 

 

si p.s. prietenul meu stie ca e norocos ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

In Plus dragii mei Dragi,  scrie sau nu scrie Anunt "Caut FATA" ? Sunteti Fete mai nou?

 

Binenteles Maistri" la comentarii de prost gust si nesimtire bleah XD

 

probabil va plac scandurile de plastic, nevorbitoare, care nu va contrszic :))) fac un oralutz de 2 lei... si pe care voi le platiti si apoi mai aveti timpulet sa le faceti recenzii  Vaiii ce dragut!

 

Treaba voastra sincer!  Tot nu vad ce treaba are acest Futarile" cu anunturile mele XD XD atata distractie pe el il mananca tare...neuronii ca altceva sigur nu

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Sunteti atat de invatatai cu FALSURI incat cautati gaozul si negreata din spatle fiecarui lucru oricat de curat este.  URAT URAT

 

Nu e prima data cand ma confrunt cu Mocirla acestui forum si draga "Futarila" daca tu esti membru respectabil" al acestei comunitati  eu is Regina Elisabeta

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

nu inteleg ce tot vrei sa demonstrezi si faptul ca ma "urmaresti" la fiecare post anunt al meu arata ca esti un Obsedat. ai cu siguranta probleme

 

Banuiesc care sunt acelea (pe langa 2 neuroni plicrtisit, Rautate si Frustrare)  ?? mai sunt?  Ah daca ma CUN personal banuiesc si cam printre care" persoane te incadrez dar pana ma lamurec nu ai decat sa te faci de ras in continuare comportament de maimuta

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cine dracu te-a invatat sa suni sau sa cauti inapoi clientii daca nu ai raspuns cand te-au sunat??? Fratilor aveti grija astia cu iubite/logodnice/sotii... Gandeste-te ca dai peste unul suparat, il suni, vede nevasta-sa, iese scandal si cine stie ce se intampla intre ei apoi tipul ca sa se razbune poate o sa iti dea intalnire ca vrea serviciile tale. Sa vezi atunci distractie...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...