Sari la conținut

0756810745;0756815689


Postări Recomandate

Tipa asta merge cu 2 anunturi: Anca-sex total si Ana-sex (in evenimentu amandoua).Mai avea un anunt inainte cu un nr cu 633 in coada.Nu am fost inca la ea pentru ca am vb la telefon si mi s`a parut foarte fitoasa si cand ii puneam intrebari am primit un raspuns de genu "vrei cam multe". Ma mai deranja ca zicea ca e singura si parca auzeam voci.Mai demult stiu ca am fost la una prin nicolina si mai era in apartament cu ea una care avea acelasi anunt ca si a lu Anca asta si era o tipa subtirica, tigacunsa.Daca a fost cineva si poate da vreun detaliu e asteptat.

Link spre comentariu

Tipa asta merge cu 2 anunturi: Anca-sex total si Ana-sex (in evenimentu amandoua).Mai avea un anunt inainte cu un nr cu 633 in coada.Nu am fost inca la ea pentru ca am vb la telefon si mi s`a parut foarte fitoasa si cand ii puneam intrebari am primit un raspuns de genu "vrei cam multe". Ma mai deranja ca zicea ca e singura si parca auzeam voci.Mai demult stiu ca am fost la una prin nicolina si mai era in apartament cu ea una care avea acelasi anunt ca si a lu Anca asta si era o tipa subtirica' date=' tigacunsa.Daca a fost cineva si poate da vreun detaliu e asteptat.[/quote']da...asa e...e una tigacancusa...slabuta cu sanii mai mariceii....la tel a vorbit normal...fara figuri...avea ca locatie podul de fier....am ajuns acolo, am urcat la ea, am intrat in casa, dar am vazut ca avea un plasture, avea un tricou scurt, pe spate si dedesubt se vedea ceva ca un furuncul mare....am facut stanga imprejur si du-te.....oricum e genul de evitat...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...