Sari la conținut

Andreea - 0763893332


Postări Recomandate


  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti

Salutare,

 

Numarul de telefon (0763893332) este obtinut din Curierul, numar pe care l-am postat si la sectiunea Discutii Generale.

 

Am sunat si am stabilit o intalnire in 15-20 min, revenind cu un telefon in apropierea locatiei care este undeva pe langa strada Matei Basarab (vizavi de Carpati), cum intri pe strada Matei Basarab dinspre Exercitiu, a doua alee la dreapta. Apartament la etajul 2, destul de OK, baie cu apa calda, prosoape de hartie, singura in locatie.

 

Fata arata bine, chiar draguta, inaltime medie, greutate aprox 50 kg, 27 ani; nu am observat nimic suspect; ca si atitudine este OK, fara figuri, fara graba; dupa cate mi-a povestit este de origine din Slatina si are acolo un copil de 10 luni. 

 

Ca si servicii, oral+normal, ambele protejate, 70 lei numarul. Nu are un program anume, sunati si vedeti.

 

Actiunea a constat intr-un numar combinat; a pus prezervativul imediat si a inceput cu un oral care a fost satisfacator; la optiunea mea am schimbat cateva pozitii de normal si am finalizat in pozitia doggy, in prezervativ. De remarcat ca este un pic stresata de faptul ca s-ar putea rupe prezervativul si il mai verifica, dar nu exagerat. Actiunea a avut loc in sufragerie pe o canapea de piele.

 

Pentru prima impresie as zice OK; nu e nimic spectaculos, nu cred ca va veti indeplini vreo fantezie cu ea, dar merge perfect pentru un fast-fuck; locatia este discreta, departe de aglomeratie, locuri de parcare destule si retrase; apartamentul este curat, baie, tot ce trebuie mai putin prosoape de bumbac, care sunt inlocuite cu prosoape de hartie.

 

 

Rezumat

  • Servicii: Oral+normal, ambele protejate; nu accepta oral neprotejat. Atentie deosebita la protectie.
  • Locatie: 9
  • Aspect: 8
  • Oral: 7
  • Normal: 8
  • GFE: 7

1 numar, 70 lei.

 

Recomand pentru fast-fuck.

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...