Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator Batranul George
Reputație: 0

Asadar dragi prieteni dupa cum puteti observa,  userul diadoraboss nu era altceva decat o persoana care se ocupa cu antireclama, ridicand in slavi un alt salon, intr-un mod voalat desigur. 

Imaginea unui salon nu se construieste dupa cum bine vedeti atacand un user cu interese sau nu.

Vreau sa vad un site, vreu sa vad poze, vreau sa stiu despre ce este vorba legat de oferta de sambata.

Unde vad?

Pe thredurile de masaj ar trebui conform regulilor sa fie doar recenzii.

Cand am dat click pe userul vostru ma asteptam sa gasesc un link catre un site.

Cate fete aveti?

Cum arata?

Daca v-ati relansat faceti-o profi, dupa cum vedeti parerile nu sunt bune pentru ce a fost in trecut.

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Asadar dragi prieteni dupa cum puteti observa, userul diadoraboss nu era altceva decat o persoana care se ocupa cu antireclama, ridicand in slavi un alt salon, intr-un mod voalat desigur.

 

Cred ca in loc sa analizati replicile forumistilor, mai intelept ar fi sa va expuneti transparent si la obiect oferta.

Pana acun nu vad decat promisiuni seci, fara o poza macar.

Apropo, omul nu a spus decat ca era client vechi, i se pare pretul cam piperat si ca exista saloane cu oferte corecte la preturi mai mici. Nu a dat numele vreunuia!

Unde e antireclama? Si carui salon facea reclama, ca eu nu m-am prins?

Am vaga impresie ca cei care sunt pe aceasta piata a masajului erotic, majoritatea, lor nu fac altceva decat sa se faulteze singuri in loc sa aiba minima decenta sa-si respecte (sau macar sa se prefaca) clientii.

Atacand membrii acestui forum, fiind aroganti si superficiali nu faceti decat sa va ingropati si mai rau.

Cu respect...

Link spre comentariu

Se spune ca NIRVANA este starea perfecta de bine pentru trup si suflet totodata, o stare pe care nu o putem atinge ci de care doar putem incerca sa ne apropiem. Prin masaj erotic, respectam aceasta definitie si facem tot ce ne sta in putinta pentru a va aduce cat mai aproape de o calatorie unica spre starea de NIRVANA.[/size]
Masaj de relaxare 60 min 120ron[/size]
Masaj erotic topless 60min 175ron[/size]
Masaj erotic nud 30min 120ron[/size]
Masaj erotic nud 60 min 200ron[/size]
Masaj erotic cu supriza 60 min 300 ron[/size]
Masaj erotic cu 2 maseuze 60 min 350 ron[/size]
Masaj erotic cu 3 maseuze 60 min 450 ron[/size]
Masaj erotic cuplu 60 min 400 ron[/size]
Masaj jacuzzi 90min 400 ron[/size]
Masaj la hotel 350/400 ron in functie de locatia hotelului[/size]

 

  • Like 1
Link spre comentariu

So sweet and delicious

1.show lesbi

2.show cu vibratorul

3.lapdance

4.streaptease

5.frisca

6.asteptam propuneri in funtie de fanteziile tale

:350x  :350x

pupici

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer eu n am mai vazut demult un marketing atat de varza ca al acestui salon. Peste tot, la saloanele consacrate si frecventate masajul nud e 150 ron, voi il puneti 200. Iar ala cu surpriza 300, surpriza fiind probabil ca maseuza are fes de Mos Craciun . Cu pozele nu ati convins , lipsind poza baii si a spatiului de receptie. Mai studiati si poate in secolul asta (ca e abia la inceput) pune cineva o recenzie si de la voi.

Link spre comentariu

Dupa cum observati incercam sa indeplinim toate cerintele voastre desi unele critici sunt cam dure.Noi avem si un Happy Hour intre orele 14 si 18 in care masajul nud este 150 ron!:*

 

receptie

baie

baie

baie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cei mai tari PR sunt la Nirvana. Ati fost criticati ca aveti preturi mari la masaj. I-ati jignit pe cei care au indraznit sa spuna astea si acum veniti cu happy hour. Pai daca merge asa de bine de ce nu cresteti pretul? Macar 250/ora. Deci recunoasteti tacit ca mintiti.

A doua chestiune e legata de schimbarile pe care le-ati facut. In poze eu nu le vad: baia e aceeasi cu aceeasi cabina de dus, chiuveta etc. Camerele nu mi se par schimbate.

In concluzie eu zic asa: faceti masajul 150 cu happy hour la 100, poate va faceti ceva clienti. Parerea mea...

Am sa trec, va promit zilele astea pe la voi dupa care o sa scriu o recenzie la obiect.

Inainte de asta spuneti si voi cate fete aveti, faceti-va site cu pozele lor etc etc

Link spre comentariu

Cei mai tari PR sunt la Nirvana. Ati fost criticati ca aveti preturi mari la masaj. I-ati jignit pe cei care au indraznit sa spuna astea si acum veniti cu happy hour. Pai daca merge asa de bine de ce nu cresteti pretul? Macar 250/ora. Deci recunoasteti tacit ca mintiti.

A doua chestiune e legata de schimbarile pe care le-ati facut. In poze eu nu le vad: baia e aceeasi cu aceeasi cabina de dus, chiuveta etc. Camerele nu mi se par schimbate.

In concluzie eu zic asa: faceti masajul 150 cu happy hour la 100, poate va faceti ceva clienti. Parerea mea...

Am sa trec, va promit zilele astea pe la voi dupa care o sa scriu o recenzie la obiect.

Inainte de asta spuneti si voi cate fete aveti, faceti-va site cu pozele lor etc etc

 

As vrea sa incetam cu aceasta polemica, fiecare salon isi seteaza tarifele pe care le doreste, in al doilea rand, faptul ca pe acest forum nu exista recnzii ale clientilor nostri nu demonstreaza in mod automat ca nu am avea clienti, pur si simplu exista clienti care nu frecventeaza acest foum, ne dorim sa ramanem in contact si cu membrii acestui forum si suntem siguri ca nu toti sunt asa inversunati impotriva noastra. In momentul de fata la salonul nostu exista 5 fete, ale caror poze le gasesti in albumul Nirvana masaj existent pe acest forum. Iti multumim si te asteptam.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In urma diverselor comentarii, am hotarat sa revin la Nirvana sa vad daca s-a schimbat ceva in bine (ultima data am fost acum cca. 1 an).

 

La decizia mea a contribuit si postarea de aici (din 7 noiembrie) a fotografiilor cu fetele care lucreaza acum la salon (site-ul lor este in continuare neactualizat, desi s-au "laudat" acum ceva timp ca il vor actualiza). Cred ca fotografiile pot fi vizualitzate doar de membrii premium.

 

Contact: am sunat la telefon 0764.438.345.

Au si pagina web - www.nirvanamasaj.ro , unde se indica doar numarul 0721.904.419. Celalalt l-am gasit aici.

 

Locatia: str. Eroii Sanitari nr. 16, zona Cotroceni - aproape de Palatul Cotroceni :)

 

La telefon mi s-a spus ca sunt doua fete disponibile, insa cand am ajuns mi s-au prezentat trei: Teo, Amy si Sofia (toate au foto postate aici).

 

Am ales-o pe Amy, intrucat o cunosteam de mai mult timp, de la un alt salon.

Acum este roscata (in trecut a fost blonda), este o tipa slim, draguta, cu cateva tatuaje si o atitudine super - ok. Nu iti pune intrebari inutile de dragul conversatiei (daca nu initiezi un dialog mai lung) si te lasa sa te bucuri de masaj in liniste :)

 

Detalii locatie: salonul este intr-o vila cu etaj, insa am impresia ca totul se petrece doar la parter. Locatia este ok (ferita de privirile unor vecini curiosi), iar camera si baia au fost curate.

 

Tarif: 200 lei.

 

Detalii vizita: Amy a efectua un masaj de relaxare foarte bun, chiar se pricepe. A insistat peste tot, si se straduie sa fie cat mai ok.

 

Masaj erotic: dupa un masaj de relaxare bine facut, stie sa faca trecerea la un masaj erotic special, diferit de banala frectie mecanica, de care ai parte in multe locatii / la multe maseuze.

 

Concluzia: recomand, lucrurile par a se fi schimbat in bine. Desigur tine foarte mult si de click-ul dintre client si maseuza, si de atitudinea ambilor.

 

Note:

Locatia : 9 (poate fi imbunatatia)

Fete: 9

Masaj relaxare: 10

Masaj erotic: 10

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Oare doar mie imi pute a reclama mascata? :))))))

Dupa cat de mult am fost criticati pe acest forum e normal ca tu sa crezi ca "pute" a reclama mascata .Insa exista si varianta ca noi sa fi luat aminte la tot ce voi ne-ati spus si sa incercam sa ne inbunatatim serviciile,iar pe tine te invitam  sa ne vizitezi si sa iti dai cu parerea dupa :*

Link spre comentariu

Am ajuns si eu la Nirvana. Am facut programare telefonic. Locatia este discreta si usor de gasit. 

Am gasit trei domnisoare disponibile, destul de dragute dar fara sa-mi atraga atentia una in mod special. Am ales sa intru cu Teo. 

Am fost condus in camera si invitat la dus. Locatia in sine nu este urata, dar este sub alte saloane la acelasi nivel de pret. 

Intors in camera incepem cu masajul de relaxare, care a fost bun, dar un pic cam scurt si fara mare atentie la picioare. La partea de body masaj domnisoara a fost ceva mai implicata. Atingeri au fost permise in limita bunului simt. Intors pe fata a continuat cu body masaj urmat de o finalizare manuala.

 

Note:

Locatie: 7

Fete disponibile: 7

Fata aleasa: 7.5

Masaj relaxare: 7

Masaj erotic: 7.5

 

Halat: 200 lei pentru aproximativ 50 minute door-to-door. 

 

Per total o experienta buna, dar nicidecum una care sa merite 200 lei / ora. 

  • Like 7
Link spre comentariu

Am ajuns si eu la Nirvana. Am facut programare telefonic. Locatia este discreta si usor de gasit. 

Am gasit trei domnisoare disponibile, destul de dragute dar fara sa-mi atraga atentia una in mod special. Am ales sa intru cu Teo. 

Am fost condus in camera si invitat la dus. Locatia in sine nu este urata, dar este sub alte saloane la acelasi nivel de pret. 

Intors in camera incepem cu masajul de relaxare, care a fost bun, dar un pic cam scurt si fara mare atentie la picioare. La partea de body masaj domnisoara a fost ceva mai implicata. Atingeri au fost permise in limita bunului simt. Intors pe fata a continuat cu body masaj urmat de o finalizare manuala.

 

Note:

Locatie: 7

Fete disponibile: 7

Fata aleasa: 7.5

Masaj relaxare: 7

Masaj erotic: 7.5

 

Halat: 200 lei pentru aproximativ 50 minute door-to-door. 

 

Per total o experienta buna, dar nicidecum una care sa merite 200 lei / ora. 

Multumim mult pentru recenzie!Te mai asteptam pe la noi !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In urma diverselor comentarii, am hotarat sa revin la Nirvana sa vad daca s-a schimbat ceva in bine (ultima data am fost acum cca. 1 an).

 

La decizia mea a contribuit si postarea de aici (din 7 noiembrie) a fotografiilor cu fetele care lucreaza acum la salon (site-ul lor este in continuare neactualizat, desi s-au "laudat" acum ceva timp ca il vor actualiza). Cred ca fotografiile pot fi vizualitzate doar de membrii premium.

 

Contact: am sunat la telefon 0764.438.345.

Au si pagina web - www.nirvanamasaj.ro , unde se indica doar numarul 0721.904.419. Celalalt l-am gasit aici.

 

Locatia: str. Eroii Sanitari nr. 16, zona Cotroceni - aproape de Palatul Cotroceni :)

 

La telefon mi s-a spus ca sunt doua fete disponibile, insa cand am ajuns mi s-au prezentat trei: Teo, Amy si Sofia (toate au foto postate aici).

 

Am ales-o pe Amy, intrucat o cunosteam de mai mult timp, de la un alt salon.

Acum este roscata (in trecut a fost blonda), este o tipa slim, draguta, cu cateva tatuaje si o atitudine super - ok. Nu iti pune intrebari inutile de dragul conversatiei (daca nu initiezi un dialog mai lung) si te lasa sa te bucuri de masaj in liniste :)

 

Detalii locatie: salonul este intr-o vila cu etaj, insa am impresia ca totul se petrece doar la parter. Locatia este ok (ferita de privirile unor vecini curiosi), iar camera si baia au fost curate.

 

Tarif: 200 lei.

 

Detalii vizita: Amy a efectua un masaj de relaxare foarte bun, chiar se pricepe. A insistat peste tot, si se straduie sa fie cat mai ok.

 

Masaj erotic: dupa un masaj de relaxare bine facut, stie sa faca trecerea la un masaj erotic special, diferit de banala frectie mecanica, de care ai parte in multe locatii / la multe maseuze.

 

Concluzia: recomand, lucrurile par a se fi schimbat in bine. Desigur tine foarte mult si de click-ul dintre client si maseuza, si de atitudinea ambilor.

 

Note:

Locatia : 9 (poate fi imbunatatia)

Fete: 9

Masaj relaxare: 10

Masaj erotic: 10

stii pe unde o e amy acum? mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine v-am regasit dragilor, Nirvana a revenit pe forumul nimfomane, ne-a fost dor de voi, dar avand in vedere ca am luat o mica pauza am pierdut si legatura cu voi. Ce mai faceti?

 

Noi suntem bine, ne aflam in aceeasi locatie,  zona Cotroceni, Bulevardul Eroii Sanitari, nr 16. si va asteptam pe la noi pentru o experienta nirvanistica. Pentru programari sunati la 0721.201.564 sau 0764.438.345 

 

Asteptam cu nerabdare comentariile voastre legate de salonul si fetele noastre.

 

 

 

 

XoXo  :kissing2  :kissing2 

Un nou concept Nirvana Massage! Servicii noi cum ar fi masajul in jacuzzi,masajul cu frisca,masajul fantezie. Domnisoare noi si sexy ,disponibile intre 12:00-05:00am. Programati-va ora de placere si relaxare la 0721904419/0764585331.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine v-am regasit dragilor, Nirvana a revenit pe forumul nimfomane, ne-a fost dor de voi, dar avand in vedere ca am luat o mica pauza am pierdut si legatura cu voi. Ce mai faceti?

 

Noi suntem bine, ne aflam in aceeasi locatie,  zona Cotroceni, Bulevardul Eroii Sanitari, nr 16. si va asteptam pe la noi pentru o experienta nirvanistica. Pentru programari sunati la 0721.201.564 sau 0764.438.345 

 

Asteptam cu nerabdare comentariile voastre legate de salonul si fetele noastre.

 

 

 

 

 

Bine v-am regasit dragilor, Nirvana a revenit pe forumul nimfomane, ne-a fost dor de voi, dar avand in vedere ca am luat o mica pauza am pierdut si legatura cu voi. Ce mai faceti?

 

Noi suntem bine, ne aflam in aceeasi locatie,  zona Cotroceni, Bulevardul Eroii Sanitari, nr 16. si va asteptam pe la noi pentru o experienta nirvanistica. Pentru programari sunati la 0721.201.564 sau 0764.438.345 

 

Asteptam cu nerabdare comentariile voastre legate de salonul si fetele noastre.

 

 

 

 

XoXo  :kissing2  :kissing2 

 

Ceva vesti de foto cu fetele ?

 

M-as risca zilele astea sa va fac o vizita.

Puteti urmari postarile noului cont al managementului de la Nirvana. Gasiti acolo poze cu cateva din domnisoarele disponibile acum in salon!

XoXo  :kissing2  :kissing2 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine v-am regasit dragilor, Nirvana a revenit pe forumul nimfomane, ne-a fost dor de voi, dar avand in vedere ca am luat o mica pauza am pierdut si legatura cu voi. Ce mai faceti?

 

Noi suntem bine, ne aflam in aceeasi locatie,  zona Cotroceni, Bulevardul Eroii Sanitari, nr 16. si va asteptam pe la noi pentru o experienta nirvanistica. Pentru programari va asteptam la 0721904419/ 0764585331!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...