Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu am întâlnit sau vazut nici o fata care lucrează în vreun salon care oferă masaj erotic să își pună poze cu chipul.

Îți spun sigur că fetele de la salon nu vor posta poze cu chipul, vor posta cu corpul și în diverse poziții dar chipul va fi blurat sau acoperit ceea ce mi se pare foarte normal

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Apreciem interesul dumneavoastra insa poze cu chipul fetelor nu avem cum sa postam. Voi reveni cu poze facute cu telefonul cu corpul fetelor. Tin sa precizez ca fiecare fata saptamanal are ture de zi si de seara. Singura fata pe care o gasiti decat pe tura de zi este Ioana. Un week-end placut sa aveti!

Link spre comentariu
Vizitator tony.antonyo12
Reputație: 0

doar cu ioana si giulia sunt pozele cu picioarele? stiu ca am fost la salon si la plecare vazusem o fata cu picioare superbe,doar ca nu stiu cum o cheama.a doua oara cand am revenit ea nu era....(pentru ea venisem)

Link spre comentariu

Buna ziua din respect pentru fete nu ar trebui sa intrati in jocul tuturor obsedatilor fetele trebui respectate nu sunt jucarii sa le postam picioarele ,fetele ca vor niste tembeli au famili si trebui respectate cum si ele te respecta daca te duci la salon va multumesc

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am întâlnit sau vazut nici o fata care lucrează în vreun salon care oferă masaj erotic să își pună poze cu chipul.

Îți spun sigur că fetele de la salon nu vor posta poze cu chipul, vor posta cu corpul și în diverse poziții dar chipul va fi blurat sau acoperit ceea ce mi se pare foarte normal

Și mie mi se pare normal să își protejeze identitatea. Așa cum și noi o facem, nu? Însă sunt și fete care au pozat cu fața la vedere. Puține, dar sunt. Exemple:

 

Georgiana de la Sweet Touch: http://www.sweettouch.ro/gallery/georgiana/ 

Maria de la Templul Zeitei: http://masaj-erotic-senzual-bucuresti.ro/index.php/galerie-imagini

Lori și altele de la iTantric: http://itantric.ro/en/itantric-masseuses-gallery/

etc.

 

Bine... cu saloanele yoghinelor (Lucky, Tao, Orient, Templul Zeitei, Isis, iTantric etc.) treaba e mai altfel pentru că le dă temă guru să fie dezinhibate.   :slap2  Cred că au mai fost vreo 2-3 fete de la saloane "normale" cu poze în clar, dar nu-mi mai vin acum în minte. Una micuță și dezinhibată "je m'en fiche" a fost și la Secret. Parcă Deea...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Buna ziua! Membrii forumului beneficiaza de 10% reducere din pretul masajului. Va rugam doar sa mentionati ca sunteti membru al acestui forum. O zi frumoasa!

După vreo două zile de la apariția acestui mesaj am sunat la salon și mi s-a spus clar că la masajul erotic de 1h nu există reducerea de mai sus. Deci ce reprezintă anunțul scris de voi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...