Sari la conținut

Postări Recomandate

Am revenit la acest salon din multe motive si am sa o fac de fiecare data cu drag.Se ajunge foarte usor la locatie. Locatia in sine este foarte curata cu un aer primitor(datorita si fetelor de acolo) ce te anunta ca vei avea parte de un masaj de relaxare pe cinste. Fetele m au primit cu zambetul pe buze si foarte sexi imbracate. Am ales sa merg cu o domnisoara incantator de frumoasa si cu un trup perfect. Am facut dusul de rigoare si am revenit in camera. Camera,muzica,lumina difuza si mai ales domnisoara aflata acolo cu mine m au facut sa las si sa uit la usa tot ce facusem in acea zi. Mainile care ma atingeau m au facut sa uit de mine si sa cad intr o stare pe care nu am cum sa nu vreau sa o mai simt. Totul a durat o ora..o ora in care am simtit doar relaxare..Datorita acestei domnisoare divine cu miscari de felina si foarte stapana pe sine care emana o senzualitate,feminitate si foc in tot ce face. Am iesit pe acea usa cu un singur gand..Nu am sa UIT si am sa revin!

Link spre comentariu

Am revenit la acest salon din multe motive si am sa o fac de fiecare data cu drag.Se ajunge foarte usor la locatie. Locatia in sine este foarte curata cu un aer primitor(datorita si fetelor de acolo) ce te anunta ca vei avea parte de un masaj de relaxare pe cinste. Fetele m au primit cu zambetul pe buze si foarte sexi imbracate. Am ales sa merg cu o domnisoara incantator de frumoasa si cu un trup perfect. Am facut dusul de rigoare si am revenit in camera. Camera,muzica,lumina difuza si mai ales domnisoara aflata acolo cu mine m au facut sa las si sa uit la usa tot ce facusem in acea zi. Mainile care ma atingeau m au facut sa uit de mine si sa cad intr o stare pe care nu am cum sa nu vreau sa o mai simt. Totul a durat o ora..o ora in care am simtit doar relaxare..Datorita acestei domnisoare divine cu miscari de felina si foarte stapana pe sine care emana o senzualitate,feminitate si foc in tot ce face. Am iesit pe acea usa cu un singur gand..Nu am sa UIT si am sa revin!

 N-am înțeles pe care ușă ai ieșit. Care e "acea ușă" ? Alta decât cea pe care ai intrat ? Ne lămurești la recenzie viitoare, după ce revii, da ?

 În rest, e recenzia anului. Bravo ! 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Si am fost pentru dominare la domnisoara Eva - undeva la 1.65 - 1.68 inaltime, corp bine proportionat, bronzata exact cat e nevoie, tate si cur splendide - cu atitudine!

I-am spus de la telefon ca vreau sa fiu dominat, m-a invitat intr-o incapere, mi-a oferit tot ce am nevoie sa merg la un dus - na, om venit de la job -, in rest pe hol catre dus liniste, la intoarcere am hotarat sa-mi pun prosopul doar in jurul gatului :). Eram deja foarte horny cand am revenit in incapearea cu pat regesc si muzica ambientala.

Eva m-a intrebat ce doresc mai exact, i-am spus ca-mi doresc spitting, umilire, palmuire, penetrare, water sports ! S-a uitat la mine, a zambit si m-a incercat cu o palma peste pula, de acolo pot spune ca a fost o experienta excelenta, Eva are o piele fina, pizda extraordinar de simpatica, placuta la sarutare. Ce sa mai, racomand cu caldura acest salon si mai ales pe Eva !

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello dragilor! Incepand de azi , in locatia noastra isi va face debutul domnisoara Inna. Varsta : 19 ani ; inaltime : 1,65; greutate : 47kg; zodia : Scorpion. Va asteptam sa o cunoasteti! Xoxoxo

Pana la urma....ce fete lucreaza?Cele de pe site mai sunt de actualitate?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...