Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit la acest salon din lipsa de optiuni prin zona, dar de data aceasta cred ca voi merge mai des.

Ieri am intalnit-o pe Alice si m-am "indragostit" .

Cand am mai incercat la ei nu am fost prea incantat de salon si nici nu imi amintesc numele domnisoarei de atunci.

Insa Alice a fost super. Masajul de relaxare nu este profund , sau de lunga durata, insa este placut , iar ca si intensitate a fost mediu.

La partea erotica se pricepe la fel de bine ca la cel de relaxare si e greu sa ii rezisti prea mult timp. Nu am simtit ca am fost grabit, dar totusi masajul nu a durat mai mult de 30 minute cu dusuri cu tot. As incerca si varianta de 190 minute, sa vad ce ofera extra.

Ca si nota as da 9 pentru ca mi-ar fi placut sa dureze mai mult. Dar Alice a reusit sa imi schimbe perceptia fata de acest salon , probabil merita incercate si restul fetelor.

Asta cu timpul nerespectat e o mare problema a saloanelor, a maseuzelor. Nu mi se pare nimic interesant sa stau 30' cu tot cu dusuri, oricat de intens ar fi masajul sau cat de HOT ar fi tipa. 

Practic, cat ai petrecut cu ea, 15'??? Putin, foarte putin!

Conceptul de masaj industrial ar trebui eliminat, dar daca i-am "calari" cu feedback-uri negative, poate ar schimba ceva...

Ramane de vazut! :(

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Mai sa fie , salon ultracentral cu masaj pe fast forward...

Acum înțelegeți de ce regret Jokeru massage , mai mărginaș dar ora era ...ora...plus serviciile...ufff.

Sau Amazonia...

Pe unde o mai fi Ema brunette ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello! Sunt membrii ai forumului care despre ce fata este vorba. Ne cerem scuze daca am neglijat formulul si opiniile membrilor. Update Domnisoare disponibile zilinic intre 12:00-02:00 : Karla, Sara, Adelina, Nicole, Alice, Delia si Giulia. Asteptam sa ne vizitati! Xoxoxoxo

Link spre comentariu

Asta suna cel putin ambiguu ca sa nu zic mincinos. In viata intreaga a salonului vostru nu au fost toate fetelele la salon intre orele alea. Aveti multe luni de cand sunt pe tura (seara, ziua nu mai zic ce-o fi acolo) maxim doua fete. Poate doar in weekend sa fie mai intregita oferta. Asa ca faceti bine si dati informatii clare si corecte despre fete si programul fiecareia. Ceea ce spuneti voi e ca si cum un membru isi face o programare “saptamana asta”. Puteti mai mult...cu doar putina onestitte, inplicare si atentie.Baftos!

 

 

Hello! Sunt membrii ai forumului care despre ce fata este vorba. Ne cerem scuze daca am neglijat formulul si opiniile membrilor. Update Domnisoare disponibile zilinic intre 12:00-02:00 : Karla, Sara, Adelina, Nicole, Alice, Delia si Giulia. Asteptam sa ne vizitati! Xoxoxoxo

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Iti multumim pentru sugestie. Site ul nostru este actualizat, lipsesc pozele Giuliei care vor aparea in curand. La cerere, va putem arata poze pe whats app .

Buna, la masajul de dominare si fetish, se pot pune in practica anumite fantezii?

Adica un role play dragut de dominare, care sa se termine cu un uro facut cu profesionalism?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din pacate da, restul fetelor doar pt masajul normal.

Si ca o ultima intrebare pentru moment, Eva e un pseudonim pe care-l folositi de ani buni...

Aceasta Eva de cat timp este in echipa voastra, pentru ca ultima Eva (de acum 3-4) ani m-a facut sa nu-mi mai doresc sa va vizitez, din pacate. ;-)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

permit sa fac completarea.....ca daca nu ar fi fost vorba de ordonanta, am fi ignorat cele mai elementare reguli de a stopa raspandirea virusului, in randul clientilor nostri. fata de care dam dovada de respect prin a le oferi un climat de siguranta si de confort.

PLM

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...