Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata! Datorita noilor ordonanțe,privind COVID19,din pacate suntem nevoiți să suspendam activitatea săptămână aceasta.Vom revenii cu alte detalii in decursul săptămânii viitoare.Va multumim pentru intelegere!!!

cind se deschide din nou?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat ieri salonul.

Apropo de cele scrise mai sus timpul door to door ( duș, fumat o țigară, masaj, fumat o țigară, duș) a fost minim 1 ora și 10 min dacă nu 1 ora și 15 min. Mi se pare a fi o normalitate pe care nu o întâlnești oriunde și oricând.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Am vizitat ieri salonul.

Apropo de cele scrise mai sus timpul door to door ( duș, fumat o țigară, masaj, fumat o țigară, duș) a fost minim 1 ora și 10 min dacă nu 1 ora și 15 min. Mi se pare a fi o normalitate pe care nu o întâlnești oriunde și oricând.

...sunt un pic in dubiu, incotro sa o apuc ...Eva sau Nicole???

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Eva!

..stiam eu, aveam asa un feeling, tot brunetele, nu??

tu le ai vizitat? multumesc pentru raspuns

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Am vizitat stabilimentul din str eroii sanitari. in local ar trebui investit pentru a l face atractiv si pentru a crea un ambient mai intim si mai profesional lucruri care in acest domeniu fac parte din experienta totala.

Totusi camera unde am intrat era curata, cu un pat pe mijloc si ...o banda de alergare, cred provizoriu in acea locatie. domnisoara Eva este intradevar o przenta sexy si woaww piele fina tonifiata solar impecabil dpdv al igienei. Niste sani foarte frumosi, talie subtire bine proportionata mani pedi ireprosabil par negru si niste ochi verzi smarald foarte expresivi, nu ezita sa te priveasca drept in ochi atunci cand se afla in ipostaze erotice , masajul de relaxare nu este punctul ei forte, dar suficient cat sa ti ridice ""coama pe spinare"" sunt convins de faptul ca poate mai mult. eroticul este cat de erotic se poate pentru a ti provoca erectie, stie are i sunt atuurile si le pune in lumina, sanii, coapsele, picioarele, piersicuta( epi)  Ar mai fi de lucru...ceva suspine la urechi, ceva pozitii mai senzuale, erotice, dar eu m am multumit doar si sa o privesc...este o minunatie de fata, cu siguranta inoarce mult priviri, provoaca multe suspine si cu siguranta multa placere daca si atunci cand, se pune pe ""treaba"".Vizita a durat suficient cat sa ma simt bine, poate la urmatoarele vizite...foarte bine. 200 lei in compania ei, un pret corect, poate ca in alta companie aspecte legate de locatie posibil sa ma fi deranjat, dar in cazul de fata, am avut ochi doar pentru EVA,

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello! Ce mai faceti, dragilor? Speram ca sunteti bine, dornici de relaxare si placere. Programul de saptamana aceasta 8-13 Iunie: Luni : tura de zi 12:00-20:00 : Sara, Eva si Nicole ; tura de seara 18:00-02:00 : Alice, Giulia si Delia. Marti: tura de zi 12:00-20:00 : Sara, Eva , Delia. Tura de seara 18:00-02:00 : Alice, Nicole, Giulia. Miercuri: tura de zi 12:00-20:00: Alice, Nicole, Giulia ; Tura de seara: 18:00-02:00: Eva, Sara, Delia. Joi: tura de zi 12:00-20:00: Alice, Delia, Giulia. Tura de seara 18:00-02:00: Eva, Nicole, Sara Vineri: tura de zi 12:00-20:00 : Alice, Nicole, Eva. Tura de seara: 18:00-20:00 : Giulia, Delia , Sara . Sambata 15:00-00:00 : Giulia, Sara. O saptamana frumoasa sa aveti!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se spune ca NIRVANA este starea perfecta de bine pentru trup si suflet totodata, o stare pe care nu o putem atinge ci de care doar putem incerca sa ne apropiem. Prin masaj erotic, respectam aceasta definitie si facem tot ce ne sta in putinta pentru a va aduce cat mai aproape de o calatorie unica spre starea de NIRVANA. Asteptam sa ne vizitati !

post-217982-0-41637800-1592846567_thumb.jpeg

post-217982-0-89073000-1592846578_thumb.jpeg

post-217982-0-56479300-1592846596_thumb.jpeg

post-217982-0-53083400-1592847071_thumb.jpeg

post-217982-0-63530100-1592847115_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Se spune ca NIRVANA este starea perfecta de bine pentru trup si suflet totodata, o stare pe care nu o putem atinge ci de care doar putem incerca sa ne apropiem. Prin masaj erotic, respectam aceasta definitie si facem tot ce ne sta in putinta pentru a va aduce cat mai aproape de o calatorie unica spre starea de NIRVANA. Asteptam sa ne vizitati !

:crazylove :masaje :luv

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A ajuns cineva la nicole? Mai multe detalii?

 

Also as aprecia enorm daca as putea face schimb de impresii, hint uri legate de anumite aspecte, dau si eu la schimb cate ceva :D evident pe mesagerie in privat :) sa nu fie nimic public :))

 

Par faine fetele

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A ajuns cineva la nicole? Mai multe detalii?

 

Also as aprecia enorm daca as putea face schimb de impresii, hint uri legate de anumite aspecte, dau si eu la schimb cate ceva :D evident pe mesagerie in privat :) sa nu fie nimic public :))

 

Par faine fetele

Am ajuns eu la Nicole, dar nu-ti pot scrie in privat :))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

[email protected] te rog, tnx

am avut si eu o dilema, Eva sau Nicole cand am decis sa vizitez salonul Nirvana...am fost sfatuit Eva, am vizitat si recenzat

sunt interesat totusi si de o vizita la Nicole, dupa ce vad pe site...astept si eu pe MP daca primesti vreo informatie utila

Link spre comentariu

Hello! Ce mai faceti, dragilor? Speram ca sunteti bine, dornici de relaxare si placere. Programul de saptamana aceasta 8-13 Iunie: Luni : tura de zi 12:00-20:00 : Sara, Eva si Nicole ; tura de seara 18:00-02:00 : Alice, Giulia si Delia. Marti: tura de zi 12:00-20:00 : Sara, Eva , Delia. Tura de seara 18:00-02:00 : Alice, Nicole, Giulia. Miercuri: tura de zi 12:00-20:00: Alice, Nicole, Giulia ; Tura de seara: 18:00-02:00: Eva, Sara, Delia. Joi: tura de zi 12:00-20:00: Alice, Delia, Giulia. Tura de seara 18:00-02:00: Eva, Nicole, Sara Vineri: tura de zi 12:00-20:00 : Alice, Nicole, Eva. Tura de seara: 18:00-20:00 : Giulia, Delia , Sara . Sambata 15:00-00:00 : Giulia, Sara. O saptamana frumoasa sa aveti!

Observ ca din 8 iunie nu ati mai afisat programul. Este vreun motiv intemeiat pentru care ati renuntat din nou sa comunicati?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum stateam aseara pe la 11 pe canapea la un film serial, m-a apucat cheful de un masaj erotic. Nu mai fusesem de aproape 2 ani la un salon. M-am logat in contul meu prafuit de aici de pe forum si am inceput sa scrollez. M-am hotarat destul de repede sa merg la Nirvana. Am vorbit pe whatsapp, mi s-a raspuns ca e disponibila doar Eva. Habar nu aveam cum arata, am zis ca e ok, aveam chef doar de relaxare cu putin iz erotic. Am ajuns la ora programata, m-a intampinat Eva, aparent era singura pe acolo. Am primit prosop curat, papuci de unica folosinta, totul ok. Si acum despre Eva, care e de senzatie. E exact pe placul meu,frumusica, nu foarte inalta, slim, bruneta, sani mari, bronzata uniform la solar, epilata impecabil, piele foarte fina si catifelata, fesele ferme, pasarica de vis, genul cu care ti-ai dori sa te afisezi pe plaja la mare sa starnesti invidia masculilor. Cu mult bun simt, comunicativa, prietenoasa, pisicoasa uneori, geme usor la ureche. Fata stie sa faca un barbat sa se simta bina.

Masajul de relaxare a fost de 8 sau 9, body 9, erotic 9 , nu intru in aceste detalii.

Eva - 9,5

Locatia - 8,5 mergea o baie mai modern utilata si mai multa discretie pe hol, chiar daca nu am vazut pe nimeni, in ideea in care ar fi fost si alti clienti probabil ne-am fi intersectat.

Serviciu - 200 RON

In concluzie, timp si bani investiti bine, am plecat multumit ! De revenit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello dragilor! Ne cerem scuze ca am ignorat afisarea programului saptamanal. Promitem sa postam si sa va tinem la curent! In seara aceasta le gasiti disponibile pe Alice, Giulia si Eva . Miercuri : tura de zi 12-20:00 : Alice,Sara, Eva, tura de seara 18-02:00 : Giulia, Nicole si Delia . Joi: tura de zi 12-20:00 : Alice , Giulia si Eva , tura de seara : 18-02:00: Delia, Nicole, Sara . Vineri : tura de zi 12-20:00 Alice , Giulia si Eva , seara 18-02:00: Sara, Nicole. Asteptam cu interes vizitele si recenziile voastre!

post-217982-0-82711000-1594740138_thumb.jpeg

post-217982-0-28395800-1594740233_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...