Sari la conținut

Postări Recomandate

Arata bine si in poze...pe genul Cu forme din plin, Dar armonioasa.

 

Wu cred ca Eva e piesa de rezistenta la acest salon...si ceva ma atrage si la Sara, desi n-am gasit recenzii despre ea.

 

 

Îți scriu pe graba, înainte de a incepe programul infernal de la locul de munca. Am văzut că sunt poze pe pagina anterioară, dar realitatea este mai buna...

 

O zi faina!

Link spre comentariu

Ar fi util sa precizati la toate cateva detlii de genul...Din poze te poti insela cu mare usurinta.

 

Mie imi plac mai iepe si ma tenta Giulia,dar a vizitat-o un cumoscut si inteleg ca e armonioasa,dar pitica...pe la 1,60 circa...desi din poze...ar parea altfel.

 

 

Ce inaltime are domnisoara? Din poze,multe par mai cu forme ai apoi sunt ponei.

 

 

 

Link spre comentariu

Ar fi util sa precizati la toate cateva detlii de genul...Din poze te poti insela cu mare usurinta.

 

Mie imi plac mai iepe si ma tenta Giulia,dar a vizitat-o un cumoscut si inteleg ca e armonioasa,dar pitica...pe la 1,60 circa...desi din poze...ar parea altfel.

 

 

 

Exact ce am scris într-un comentariu anterior. Pozele pot fi înșelătoare. Tipa asta pe care am ales-o este un caz fericit, pentru că este mai buna in realitate. Am întâlnit cazuri, unde pozele nu au legătură cu realitatea și nici nu te-ai gândi că cele din poze sunt in fata ta. Așa că trăiască prezentările și ochiul nostru ager.

 

Ciocane tari!

Link spre comentariu

Cam cat este de inalta fata asta la care ai fost, Pamela? Mai intereseaza si pe mine, insa daca e mai inalta, ma vibreaza mai tare.

 

P.S. Timpul de o ora de masaj a fost respectat? Salonul asta are probleme cu acest aspect (eu am avut,dar nu imi place tigania...sa ma apuc sa spun ca au trecut abia 30 de min...cand mi-a zis mai sunt 5 min). Iti dai seama incepeam sa ma contrez cu maseuza, care orocum n-ar mai fi fost o placere pentru restul de timp ca s-ar fi simtit in mintea ei ca lucreaza extra time. Receptia nu are grija la acest aspect...insa probabil bunuie in usa daca tinpul e pe final (n-a fost cazul aici, dar ca idee...ele stiu doar daca depasesti, daca esti poftit sa mai revii alta data dupa 30 de min...inseamna ca ai fost eficient) 😂

 

 

Exact ce am scris într-un comentariu anterior. Pozele pot fi înșelătoare. Tipa asta pe care am ales-o este un caz fericit, pentru că este mai buna in realitate. Am întâlnit cazuri, unde pozele nu au legătură cu realitatea și nici nu te-ai gândi că cele din poze sunt in fata ta. Așa că trăiască prezentările și ochiul nostru ager.

 

Ciocane tari!

Link spre comentariu

Cam cat este de inalta fata asta la care ai fost, Pamela? Mai intereseaza si pe mine, insa daca e mai inalta, ma vibreaza mai tare.

 

P.S. Timpul de o ora de masaj a fost respectat? Salonul asta are probleme cu acest aspect (eu am avut,dar nu imi place tigania...sa ma apuc sa spun ca au trecut abia 30 de min...cand mi-a zis mai sunt 5 min). Iti dai seama incepeam sa ma contrez cu maseuza, care orocum n-ar mai fi fost o placere pentru restul de timp ca s-ar fi simtit in mintea ei ca lucreaza extra time. Receptia nu are grija la acest aspect...insa probabil bunuie in usa daca tinpul e pe final (n-a fost cazul aici, dar ca idee...ele stiu doar daca depasesti, daca esti poftit sa mai revii alta data dupa 30 de min...inseamna ca ai fost eficient) 😂

 

 

 

 

Nu este înaltă (gen 1.80), dar nici mica de înălțime. Drept să-ți spun nu am fost foarte atent la aspecul asta, pentru că pentru mine nu contează așa mult (nu vorbesc de extreme).

 

Apoi legat de timp, nu pot spune că m-am simțit grăbit. Chiar primul masaj a fost făcut foarte bine (gambe, coapse, fese, spate, gat), apoi cel cu sânii a fost foarte senzual, uff m-a excitat rău, iar erotic pe fiecare cat ține ciocanul. După ce am finalizat, am stat puțin să-mi trag sufletul meu de futac ce sunt și tipa s-a pus langa mine in pat și am mai vorbit despre una alta. Nu am putut eu sa mai stau, pentru că trebuia să prind deschis la banca. Dar în niciun fel nu am fost grăbit. La început am fost întrebat dacă vreau apa sau cola, o țigară. Mi-a dat papuci de unica folosință și prosop curat.

 

Ce sa zic poate ai avut ghinion...cu cine ai intrat, cum o cheamă sau ceva detalii

  • Like 1
Link spre comentariu

Cam cat este de inalta fata asta la care ai fost, Pamela? Mai intereseaza si pe mine, insa daca e mai inalta, ma vibreaza mai tare.

 

P.S. Timpul de o ora de masaj a fost respectat? Salonul asta are probleme cu acest aspect (eu am avut,dar nu imi place tigania...sa ma apuc sa spun ca au trecut abia 30 de min...cand mi-a zis mai sunt 5 min). Iti dai seama incepeam sa ma contrez cu maseuza, care orocum n-ar mai fi fost o placere pentru restul de timp ca s-ar fi simtit in mintea ei ca lucreaza extra time. Receptia nu are grija la acest aspect...insa probabil bunuie in usa daca tinpul e pe final (n-a fost cazul aici, dar ca idee...ele stiu doar daca depasesti, daca esti poftit sa mai revii alta data dupa 30 de min...inseamna ca ai fost eficient) 😂

 

 

 

Confirm si eu ceea ce spui. Am patit-o și eu la salonul asta, au probleme cu timpul, dar și probleme mult mai grave. Am fost acum vreo două săptămâni. Mi-au fost arătate trei dre. Am ales o fata cu parul lung și ochii albastri, care seamănă foarte bine cu fosta mea prietena, fiind chiar incantat de asemănare. In camera mare dezamăgire, pe lângă un masaj făcut în grabă, am primit și răspunsuri în sictir. Apogeul nesimțirii a fost atins în momentul în care fata se pune in pozitia 69 (fara sa facem, nici nu aveam cum) fiind aproape de zona ei intima am sesizat un miros urat, parca de peste stricat...yeahh. ce pot sa mai zic. Nu mă așteptam, sa merg la masaj in buricul Bucureștiului și să găsesc niste probleme jenante, care pot fi găsite la orice colt de strada, ca sa zic așa. In fine, una peste alta eu spun categoric PAS acestui salon, având în vedere, problema rușinoasă, răspunsurile date în sictir, de timp și masaj de calitate nici nu mai vorbim!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Se pare ca asta e politica salonului, ora de masaj sa aiba 30 de minute, asa a fost si la mine. Sunt niste tepari.

 

Pe site au pus: Masaj nud (60 minute): 190 ron. Ar trebui sa corecteze, sa puna clar: 30 minute...190 ron.

 

Mai fac si pe interesantii cu pretul de 190, in loc de 200 - cum au cele mai multe saloane.

 

De evitat...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello,

 

i want to post my experience i made with the parlour Nirvana massage.

 

My last visit was in 2016 at Roxy, i made a review then. In short... Service was ok, i got pleased, we didn’t match in person, 45-50 minutes door to door.

 

In August 2019 i wanted to make a new visit. So i wrote to the emailadress which is published on their website, some general questions, my expectations and wishes, etc. I did not receive any answer.

 

So did i do last friday. Inwrote a nice email. On Saturday i have sent them a Whatsapp message with the information that i wrote an email with some questions and they should please check and answer. Again nothing!

 

Since 2011 i visit frequently at least twice a month massage parlours in bucharest. In the last periode i was switching between Fantasy, Royal and Noblesse.

 

Anyhow for me this Nirvana in this moment is a dead end. The latest posts of redjak and raduradu confirm my experiences. Better to avoid this place.

 

Thanks and have a nice sunday!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

UPDATE:

Today at 15:10 I got a message from Nirvana. They apologized for not getting in touch and not answering my messages till now.

They answered me all my questions and invited me to make an appointment with Eva.

I will follow up on this recommendation asap i can arrange it with my schedule, because i am curious if Eva can convince me of a better :-)

 

Have a great day!

Hello,

i want to post my experience i made with the parlour Nirvana massage.

My last visit was in 2016 at Roxy, i made a review then. In short... Service was ok, i got pleased, we didn’t match in person, 45-50 minutes door to door.

In August 2019 i wanted to make a new visit. So i wrote to the emailadress which is published on their website, some general questions, my expectations and wishes, etc. I did not receive any answer.

So did i do last friday. Inwrote a nice email. On Saturday i have sent them a Whatsapp message with the information that i wrote an email with some questions and they should please check and answer. Again nothing!

Since 2011 i visit frequently at least twice a month massage parlours in bucharest. In the last periode i was switching between Fantasy, Royal and Noblesse.

Anyhow for me this Nirvana in this moment is a dead end. The latest posts of redjak and raduradu confirm my experiences. Better to avoid this place.

Thanks and have a nice sunday!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm si eu ceea ce spui. Am patit-o și eu la salonul asta, au probleme cu timpul, dar și probleme mult mai grave. Am fost acum vreo două săptămâni. Mi-au fost arătate trei dre. Am ales o fata cu parul lung și ochii albastri, care seamănă foarte bine cu fosta mea prietena, fiind chiar incantat de asemănare. In camera mare dezamăgire, pe lângă un masaj făcut în grabă, am primit și răspunsuri în sictir. Apogeul nesimțirii a fost atins în momentul în care fata se pune in pozitia 69 (fara sa facem, nici nu aveam cum) fiind aproape de zona ei intima am sesizat un miros urat, parca de peste stricat...yeahh. ce pot sa mai zic. Nu mă așteptam, sa merg la masaj in buricul Bucureștiului și să găsesc niste probleme jenante, care pot fi găsite la orice colt de strada, ca sa zic așa. In fine, una peste alta eu spun categoric PAS acestui salon, având în vedere, problema rușinoasă, răspunsurile date în sictir, de timp și masaj de calitate nici nu mai vorbim!!!

Buna ziua , stimate domn! Ne pare foarte rau pentru experienta dezamagitoare de care ati avut parte la noi in salon. Ne-ar ajuta foarte mult daca imi puteti spune numele fetei cu care ati fost. De asemenea, puteti primi banii inapoi sau o ora cu o alta fata pt a ne revansa fata de dumneavoastra. Ne cerem scuze si facem tot posibilul sa rezolvam problema legata de durata masajului dar si de comportamentul fetelor. Va asteptam sa remediem situatia! Multumim de intelegere ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello!!! Programul de sapt aceasta:

 

Luni : - tura de zi Nicole, Giulia, Eva

         -tura de seara Sara, Pamela, Alice

 

Marti -tura de zi Pamela,Giulia, Alice

         -tura de seara Sara, Nicole, Eva

 

Miercuri -tura de zi Alice, Pamela,Nicole

             -tura de seara Giulia, Eva, Sara

 

Joi  -tura de zi Eva, Sara, Pamela

      -tura de seara Giulia, Nicole, Alice

 

Vineri -tura de zi Sara, Nicole, Giulia

         -tura de seara Alice, Pamela,Eva

 

Sambata Sara, Nicole

 

Saptamana aceasta avem black week , lasam pozele sa va convinga !!

 

 

post-217982-0-12511100-1598894362_thumb.jpg

post-217982-0-22886300-1598894370_thumb.jpg

post-217982-0-18854100-1598894543_thumb.jpg

post-217982-0-14878100-1598894553_thumb.jpg

post-217982-0-51136900-1598894568_thumb.jpg

post-217982-0-95898700-1598894581_thumb.jpg

Link spre comentariu

Buna seara.Persoana care administreaza acest cont se vede ca se straduieste sa faca ceva...mai mult sa repare stricaciuni sin cate se pare.Daca ai o masina care sta mai mult in service esti foarte tentat sa renunti la ea,nu sa o tot repari si sa n-o poti folosi...asa si tu,pare ca problema principala din recenzii este calitatea serviciilor.Daca vin oamenii la reparatia situatiei si dau peste o maseuza care le fura timpul din nou,ce faci,ii chemi inapoi la reparatii de 10 ori?Intelegem bunavointa ta,dar mai bine investesti in calitatea fetelor...si nu doar din poze sau din ce Comunica ele ca a fost ok masajul.E clar ca daca maseuza iese din masaj dupa 20-30-40 de min degeaba spune ea ca a fost in regula ca s-a saturat clientul sau mai stiu eu ce.Nimeni nu se satura ca de-aia venim...iar daca maseuza e ok vrei sa stai mai mult,in niciun caz mai putin.Deci daca pleci mai repede,ori ea minte ca asa ai vrut tu...ori n-a fost ok si ti-ai facut bagajul decat sa stai sa fie tensiune.

 

Pui poze frumoase...spui ca poate ne atrag,ne conving.Se intampla asta fiindca venim acolo,deci tu iti faci treaba,oricine ai fi,dar apoi mai mult te ocupi de compensari,reparatii,etc...in lic sa te ocupi de dezvoltare.E clar ca e o practica constanta mancarea din timpul clientilor.Care iese din camera inainte de o ora de cand a intrat,taiat procentul de bani...sa vezi ca se repara.Asa cum bubuiti in usa daca intarzie maseuza si ai grija la acest aspect,ai grija si cand comprima ora cu 10-20-30 de min.O femeie daca vrea si daca ai terminat,te mai poate pastra in camera l relaxare,la inca o finalizare...noi apreciem chiar si stradania si bunul simt chiar daca nu iti mai dai drumu inca o data.Sunteti un salon experimentat intr-o zona foarte buna...e pacat.

 

Cine sunt fetele din poze ca dupa bombeuri nu le recunoastem?Succes!

 

Buna ziua , stimate domn! Ne pare foarte rau pentru experienta dezamagitoare de care ati avut parte la noi in salon. Ne-ar ajuta foarte mult daca imi puteti spune numele fetei cu care ati fost. De asemenea, puteti primi banii inapoi sau o ora cu o alta fata pt a ne revansa fata de dumneavoastra. Ne cerem scuze si facem tot posibilul sa rezolvam problema legata de durata masajului dar si de comportamentul fetelor. Va asteptam sa remediem situatia! Multumim de intelegere !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am observat până acum o recenzie pozitivă la Pamela. Recenzia pare serioasa.

 

Probabil că problema e la anumite fete, care sunt plictisite/sictirite/ fără chef de muncă, nu la conducerea salonului.

 

Nu cred că există vreun patron pe lume, care să vrea să plece clienți păcăliți & nemulțumiți de la el.

 

Dar peste tot există colaboratori/angajați fără chef de muncă , care fac treabă de mântuială, neimplicați, puși pe "țeapă"

 

Dacă Pamela a fost ok și altele nu au fost, mă gândesc că au fost fete pe grabă că nu au avut ele chef de muncă. simplu.

 

și acum numele salonului are de suferit, pentru câteva.

 

S-a mai întâmplat scenariu ăsta și la alte saloane.

 

Mai poate confirma cineva recenzia pozitivă la Pamela ?

Link spre comentariu

Buna ziua , stimate domn! Ne pare foarte rau pentru experienta dezamagitoare de care ati avut parte la noi in salon. Ne-ar ajuta foarte mult daca imi puteti spune numele fetei cu care ati fost. De asemenea, puteti primi banii inapoi sau o ora cu o alta fata pt a ne revansa fata de dumneavoastra. Ne cerem scuze si facem tot posibilul sa rezolvam problema legata de durata masajului dar si de comportamentul fetelor. Va asteptam sa remediem situatia! Multumim de intelegere !

Deși nu i-am reținut numele in prima faza, văzând răspunsul de mai sus mi-am amintit că numele fetei este Eva (parul lung, negru, ochii albaștri).

 

Nu doresc banii înapoi, cred că peste tot este o loterie. Fiecare merge pe barba lui. Poate nimerești o tipă ok poate nu. Oricum nu o sa revin!

Link spre comentariu

Loterie ar trebui sa fie daca ai sau nu chimie cu maseuza sau daca este pe gustul tau si dincolo de poze. Timpul n-ar trebui sa fie o loterie, iar conducerea salonului ar trebui sa ia masuri si sa gaseasca solutii. In cazul lor am convingerea ca nu asa le invata, dar daca totusi asta e rezultatul care este evident ca este o tendinta a salonului si a fetei asteia, eva...sau sa spuna clar in meniul afisat, seeinta de masaj = pana iti dai drumu, fara a avea legatura cu timpul. Atunci sa stim...venim fututi sau ne facem o laba, 2 ore o tinem pe cea care fura timp, sa faca scurta la maini.

 

Chestia e ca cea care fura timp si-a luat banii pe masajul respectiv si alta repara gratis. Ar trebui tot aia sa intre inca o data gratis si sa repare...dar cine o mai vrea a doua oara?! Asa ca salonul ar trebui sa lucreze si sa previna idiotenia asta...repet,mi se pare doar cealalta fata a aceleiasi monede faptul ca s-ar depasi sau se fura timp. Daca sunt atenti la aspectul sepasirii cu batai in usa, la fel sa faca si camd maseuza iese inainte de ora.

 

 

quote name="raduradu1234" post="6351705" timestamp="1598940215"]

 

Deși nu i-am reținut numele in prima faza, văzând răspunsul de mai sus mi-am amintit că numele fetei este Eva (parul lung, negru, ochii albaștri).

 

Nu doresc banii înapoi, cred că peste tot este o loterie. Fiecare merge pe barba lui. Poate nimerești o tipă ok poate nu. Oricum nu o sa revin!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua ! In primul rand vreau sa ne cerem scuze pentru experientele neplacute de care ati avut parte. Dorim sa va comunican ca am luat masurile necesare in privinta timpului petrecut in masaj al fetelor si orice fata care iese mai devreme de o ora din masaj, nu-si va primi comisionul . In cazul in care sunteti nemultumit de comportamentul domnisoarei, va trebui sa alegeti o alta domnisoara cu care sa ramaneti . Va asiguram ca facem tot posibilul sa reparam greselile si sa plecati multumiti !!! Multumim de recenzii, negative sau pozitive ne ajuta sa devenim mai buni !!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare

Faza cu bătutul în ușă cum ca s a terminat ora am pățit o și eu

Și nu o data cu de mai multe ori. Și bătut sănătos în ușă, ca dacă nu stai bine cu inima faci atac de cord. Îți sare relaxarea pt care ai venit.

Ar trebui găsită o sulutie gen înregistrată muzica pe un card exact o ora și când se termina ora îți spune fără finuț ca să terminat ora.

Dar stați liniștit ca nu se scurtează ora doar din cauza fetelor.

Mi s a bătut în ușă de doua ori la interval de 30 sec. Și când am ajuns la mașină constat ca trecuseră 52 min de când coboram din mașină pina urcam în mașină cu 2 dușuri cu tot etc

Link spre comentariu

Se vede ca voi Care administrati treaba acolo va dati silinta, sa reparati, sa multumiti, sa atrageti, etc...chestia e ca fetele astea va darama toata munca fiindca un client devine un client cand se intoarce si mai spune si altora de bine. La voi e fix invers din pacate...oamenii nu se mai intorc si le si spun altora de rau. Schimbati harrmul daca n-asculta.

 

Buna ziua ! In primul rand vreau sa ne cerem scuze pentru experientele neplacute de care ati avut parte. Dorim sa va comunican ca am luat masurile necesare in privinta timpului petrecut in masaj al fetelor si orice fata care iese mai devreme de o ora din masaj, nu-si va primi comisionul . In cazul in care sunteti nemultumit de comportamentul domnisoarei, va trebui sa alegeti o alta domnisoara cu care sa ramaneti . Va asiguram ca facem tot posibilul sa reparam greselile si sa plecati multumiti !!! Multumim de recenzii, negative sau pozitive ne ajuta sa devenim mai buni !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...