Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 am revenit la Nirvana de cateva ori in ultimele saptamani si am constatat o schimbare in bine.  nu am vrut sa postez o recenzie(doar dupa o vizita) decat dupa ce m-am convins ca schimbarea e chiar reala.

 

sunt vreo 5-6 fete acum. toate sunt simpatice, arata bine, deschise, zambitatore, etc. nu voi mentiona nicio fata anume pentru ca toate au fost la fel la GFE (ceea ce pe mine ma intereseaza cel mai mult). deci nu a fost vorba doar de o intamplare.

 

Locatia : exterior -  zona Eroilor (ai locuri de parcare, zona discreta) - 1-

              interior - 9 (e loc de imbunatatiri)

 

Igiena fetelor - 10

Masaj relaxare - 8 (sunt pretentios la relaxare iar 8 este o nota buna :)   )

Masaj erotic - 9 

GFE -   10 

 

Durata : 60 min (fara graba, fara batai in usa, nu te simti presat sa pleci dupa finalizare)

Pret : 170 lei

 

Concluzie : de revenit !

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 am revenit la Nirvana de cateva ori in ultimele saptamani si am constatat o schimbare in bine.  nu am vrut sa postez o recenzie(doar dupa o vizita) decat dupa ce m-am convins ca schimbarea e chiar reala.

 

sunt vreo 5-6 fete acum. toate sunt simpatice, arata bine, deschise, zambitatore, etc. nu voi mentiona nicio fata anume pentru ca toate au fost la fel la GFE (ceea ce pe mine ma intereseaza cel mai mult). deci nu a fost vorba doar de o intamplare.

 

Locatia : exterior -  zona Eroilor (ai locuri de parcare, zona discreta) - 1-

              interior - 9 (e loc de imbunatatiri)

 

Igiena fetelor - 10

Masaj relaxare - 8 (sunt pretentios la relaxare iar 8 este o nota buna :)   )

Masaj erotic - 9 

GFE -   10 

 

Durata : 60 min (fara graba, fara batai in usa, nu te simti presat sa pleci dupa finalizare)

Pret : 170 lei

 

Concluzie : de revenit !

Mutumim de recenzie!!  Cu siguranta se vor face imbunatatiri,deja am lucram la asta. Noutati,in afara de fete,avem masajul in jacuzzi.  Lucram si la site, vor aparea curand poze noi cu toate domnisoarele din salon. In timp,speram sa se imbunatateasca totul in salon,de la servicii pana la ambient si atmonsfera!   

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună seara stimați consumatori de masaje erotice . Sa nu săriți ca arși ca abia mi-am făcut cont și scriu recenzie . Am avut un alt cont destul de vechi dar din motive obiective nu mai pot intra pe acel cont și am făcut acest cont. Nu mai fusesem la Nirvana din luna iulie . Pana în acel moment timp de 6 luni am fost destul de des aici .

Manat și de recenzia confraților string am zis hai sa vad . Din păcate mare greșeală sau hai sa zicem ca nu am aruncat bani și timp ci ca nu am avut noroc . Deși ajungând acolo aflu ca s-a schimbat conducerea aceleași practici de prost gust și bătaie de joc ca la majoritatea saloanelor . În sensul ca sun și mi se spune ca sunt 3 domnișoare disponibile . Confirm ca ajung în 10 -15 min . După 10 min ajung și ce sa vezi din cele 3 domnișoare rămăseseră una . Cică una nu se eliberare și cică una era la hotel . Dar cu 10 min înainte la telefon erau disponibile !!! Deja vizita începuse prost . Tot am pierdut timpul zic hai sa rămân. Proasta alegere . Masaj de relaxare bunicel sa zicem nota 8 dar masaj erotic neexistent. Erotism 0 .

O frecare cu sâni pe spate și o laba uleioasa.

Domnule string GFE 10 . Norocos sunteți. GFE cu indulgență 5 .

Deci finalizat prin laba uleioasa hai sa dispar cat mai repede de acolo. Dau bani și conform experientei neplăcute în gândul meu zic nu are rost sa las ceva în plus dar neavând mărunt 170 lei dau 200 lei . După ce se codeste puțin cu întrebări " ai spus ceva " cică se duce să-mi aducă restul la bani . Ok aștept dar după un minut se întoarce și cică nu are să-mi dea rest . Asta este plec . Trebuia sa știu ca ce începe rău se termina și mai rău.

De revenit ? Nu cred sau nu știu ce sa zic . În mod sigur nu la aceeași domnișoară.

Domnișoara fiind Maya sau Maia.

Conducerea sa schimbat dar nu înțelege vad ca satisfacția clientului ar trebui sa primeze și le ar aduce satisfacții financiare.

Păcat de experienta de astăzi ei mergând des la acest salon într o anumită perioadă.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara stimați consumatori de masaje erotice . Sa nu săriți ca arși ca abia mi-am făcut cont și scriu recenzie . Am avut un alt cont destul de vechi dar din motive obiective nu mai pot intra pe acel cont și am făcut acest cont. Nu mai fusesem la Nirvana din luna iulie . Pana în acel moment timp de 6 luni am fost destul de des aici .

Manat și de recenzia confraților string am zis hai sa vad . Din păcate mare greșeală sau hai sa zicem ca nu am aruncat bani și timp ci ca nu am avut noroc . Deși ajungând acolo aflu ca s-a schimbat conducerea aceleași practici de prost gust și bătaie de joc ca la majoritatea saloanelor . În sensul ca sun și mi se spune ca sunt 3 domnișoare disponibile . Confirm ca ajung în 10 -15 min . După 10 min ajung și ce sa vezi din cele 3 domnișoare rămăseseră una . Cică una nu se eliberare și cică una era la hotel . Dar cu 10 min înainte la telefon erau disponibile !!! Deja vizita începuse prost . Tot am pierdut timpul zic hai sa rămân. Proasta alegere . Masaj de relaxare bunicel sa zicem nota 8 dar masaj erotic neexistent. Erotism 0 .

O frecare cu sâni pe spate și o laba uleioasa.

Domnule string GFE 10 . Norocos sunteți. GFE cu indulgență 5 .

Deci finalizat prin laba uleioasa hai sa dispar cat mai repede de acolo. Dau bani și conform experientei neplăcute în gândul meu zic nu are rost sa las ceva în plus dar neavând mărunt 170 lei dau 200 lei . După ce se codeste puțin cu întrebări " ai spus ceva " cică se duce să-mi aducă restul la bani . Ok aștept dar după un minut se întoarce și cică nu are să-mi dea rest . Asta este plec . Trebuia sa știu ca ce începe rău se termina și mai rău.

De revenit ? Nu cred sau nu știu ce sa zic . În mod sigur nu la aceeași domnișoară.

Domnișoara fiind Maya sau Maia.

Conducerea sa schimbat dar nu înțelege vad ca satisfacția clientului ar trebui sa primeze și le ar aduce satisfacții financiare.

Păcat de experienta de astăzi ei mergând des la acest salon într o anumită perioadă.

 

 

imi pare rau pentru tine. nu stiu ce sa zic. poate am avut noroc, cu toate ca am intrat cam cu toate feletele de la acest salon. chiar m-am simtit excelent. au fost prietenoase, maleabile, zambitoare, imbratisari, FK, etc....

 

de-asta am si notat GFE cu 10. nu aveam ce sa cer mai mult decat mi s-a oferit...

 

eu sunt destul de pretentios la masaje si asta s-a vazut in postarile mele anterioare. si eu am avut experiente negative la acest salon dar in anii trecuti.

daca primeam o laba uleioasa, as fi spus fara ezitare.

 

DA, pe partea cu masajul, mai au de lucrat(si la cel de relaxare si la erotic) dar ca si GFE, nu am ce sa comentez negativ.

 

era bine sa spui si fata cu care ai intrat pentru ca cei care conduc acest salon sa stie....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara stimați consumatori de masaje erotice . Sa nu săriți ca arși ca abia mi-am făcut cont și scriu recenzie . Am avut un alt cont destul de vechi dar din motive obiective nu mai pot intra pe acel cont și am făcut acest cont. Nu mai fusesem la Nirvana din luna iulie . Pana în acel moment timp de 6 luni am fost destul de des aici .

Manat și de recenzia confraților string am zis hai sa vad . Din păcate mare greșeală sau hai sa zicem ca nu am aruncat bani și timp ci ca nu am avut noroc . Deși ajungând acolo aflu ca s-a schimbat conducerea aceleași practici de prost gust și bătaie de joc ca la majoritatea saloanelor . În sensul ca sun și mi se spune ca sunt 3 domnișoare disponibile . Confirm ca ajung în 10 -15 min . După 10 min ajung și ce sa vezi din cele 3 domnișoare rămăseseră una . Cică una nu se eliberare și cică una era la hotel . Dar cu 10 min înainte la telefon erau disponibile !!! Deja vizita începuse prost . Tot am pierdut timpul zic hai sa rămân. Proasta alegere . Masaj de relaxare bunicel sa zicem nota 8 dar masaj erotic neexistent. Erotism 0 .

O frecare cu sâni pe spate și o laba uleioasa.

Domnule string GFE 10 . Norocos sunteți. GFE cu indulgență 5 .

Deci finalizat prin laba uleioasa hai sa dispar cat mai repede de acolo. Dau bani și conform experientei neplăcute în gândul meu zic nu are rost sa las ceva în plus dar neavând mărunt 170 lei dau 200 lei . După ce se codeste puțin cu întrebări " ai spus ceva " cică se duce să-mi aducă restul la bani . Ok aștept dar după un minut se întoarce și cică nu are să-mi dea rest . Asta este plec . Trebuia sa știu ca ce începe rău se termina și mai rău.

De revenit ? Nu cred sau nu știu ce sa zic . În mod sigur nu la aceeași domnișoară.

Domnișoara fiind Maya sau Maia.

Conducerea sa schimbat dar nu înțelege vad ca satisfacția clientului ar trebui sa primeze și le ar aduce satisfacții financiare.

Păcat de experienta de astăzi ei mergând des la acest salon într o anumită perioadă.

Buna seara! in primul rand vreau sa ne cerem scuze pentru cele intamplate.Este importanta parerea dumneavoastra asupra vizitei in salonul nostru. Tot timpul sunt trei domnisoare pe tura de zi si trei-patru pe tura de seara .Programarile se fac cu 30 de minute inainte,insa dumneavoastra dorind sa ajungeti in 10 minute,de aici si motivul pentru care ati gasit o singura domisoara disponibila. Legat de masaj si de atitudinea domnisoarei nu pot decat sa imi cer scuze si sa va invit, sa ne mai faceti o vizita sa incercati si alte domnisoare din salon , toate oferind GFE si masaj erotic. Va multumim pentru recenzie si va asteptam ,sa reveniti pentru a ne revansa fata de dumneavoastra pentru experienta neplacuta!!

Link spre comentariu

Bună seara.

Mulțumesc pentru faptul ca am primit un răspuns. Dar va rog totuși sa fim corecți.

Eu am sunat și am spus ca voi ajunge în 10 maxim 15 min și dumneavoastră mi-ați spus ca voi găsi trei domnișoare. Am și întărit la telefon dacă în acel moment sunt disponibile toate trei pt ca nu le cunoașteam și mi-ați spus ca DA. Cum în 10 min 1 domnișoară a ajuns deja la hotel și una era ocupata numai dvs știți dar eu cu 10 min înainte am primit din partea dvs o minciuna care m-a făcut sa vin . Dacă mi ați fi spus corect ca este o singură domnișoară și mi-ați fi descris-o fizic nu as fi venit . Am rămas pt ca pierdusem timpul sa ajung la dvs . Iar faptul ca masajul a fost un eșec a întregit pierderea timpului și banilor . De obicei las tips sau de fapt cel puțin în cazurile în care masajul erotic este ok adică un masaj senzual nu ceva mecanic , dar în acest caz nu se merita sa las tips pt ca as fi încurajat aceasta practica a multor saloane ceva de genul vin și alți fraieri . Și tot masajul de proasta calitate a culminat cu nu am sa va dau rest . Ce era sa fac decât sa plec .

După cum am menționat chiar îmi pare rău de cele întâmplate pt ca am fost la acest salon de mai multe ori , într o anumită perioadă destul de des dar o astfel de atitudine ar trebui sa ma facă sa nu mai revin.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara.

Mulțumesc pentru faptul ca am primit un răspuns. Dar va rog totuși sa fim corecți.

Eu am sunat și am spus ca voi ajunge în 10 maxim 15 min și dumneavoastră mi-ați spus ca voi găsi trei domnișoare. Am și întărit la telefon dacă în acel moment sunt disponibile toate trei pt ca nu le cunoașteam și mi-ați spus ca DA. Cum în 10 min 1 domnișoară a ajuns deja la hotel și una era ocupata numai dvs știți dar eu cu 10 min înainte am primit din partea dvs o minciuna care m-a făcut sa vin . Dacă mi ați fi spus corect ca este o singură domnișoară și mi-ați fi descris-o fizic nu as fi venit . Am rămas pt ca pierdusem timpul sa ajung la dvs . Iar faptul ca masajul a fost un eșec a întregit pierderea timpului și banilor . De obicei las tips sau de fapt cel puțin în cazurile în care masajul erotic este ok adică un masaj senzual nu ceva mecanic , dar în acest caz nu se merita sa las tips pt ca as fi încurajat aceasta practica a multor saloane ceva de genul vin și alți fraieri . Și tot masajul de proasta calitate a culminat cu nu am sa va dau rest . Ce era sa fac decât sa plec .

După cum am menționat chiar îmi pare rău de cele întâmplate pt ca am fost la acest salon de mai multe ori , într o anumită perioadă destul de des dar o astfel de atitudine ar trebui sa ma facă sa nu mai revin.

Buna seara! Din pacate la telefon,nu ati vorbit cu mine personal,colega mea raspunzand la telefon cand dumneavoastra ati sunat. Va inteleg foarte bine punctul de vedere si va cer scuze din nou pentru cele intamplate. V am spus ca zilnic sunt trei domnisoare pe tura de zi si trei-patru pe seara.Cand dumneavoastra ati ajuns in salon domnisoara de la hotel nu terminase ,iar cealalta era ocupata.Aveti perfecta dreptate pt ca trebuia sa vi se spuna la telefon aceste lucruri. Referitor la masaj,va pot recomnda alte fete din salon de care,cu siguranta nu veti fi dezamagit!

Imi pare rau pentru cele intamplate si cu restul dumneavoastra,aveti perfecta dreptate.Nu puteti lasa tips pentru servicii de proasta calitate.

Voi lua masuri in ceea ce priveste serviciile si comportamentul domnisoarei respective.

Va multumesc pentru recenzie si va mai asteptam in salon!!

O seara frumoasa!!

Link spre comentariu

Buna seara! Din pacate la telefon,nu ati vorbit cu mine personal,colega mea raspunzand la telefon cand dumneavoastra ati sunat. Va inteleg foarte bine punctul de vedere si va cer scuze din nou pentru cele intamplate. V am spus ca zilnic sunt trei domnisoare pe tura de zi si trei-patru pe seara.Cand dumneavoastra ati ajuns in salon domnisoara de la hotel nu terminase ,iar cealalta era ocupata.Aveti perfecta dreptate pt ca trebuia sa vi se spuna la telefon aceste lucruri. Referitor la masaj,va pot recomnda alte fete din salon de care,cu siguranta nu veti fi dezamagit!

Imi pare rau pentru cele intamplate si cu restul dumneavoastra,aveti perfecta dreptate.Nu puteti lasa tips pentru servicii de proasta calitate.

Voi lua masuri in ceea ce priveste serviciile si comportamentul domnisoarei respective.

Va multumesc pentru recenzie si va mai asteptam in salon!!

O seara frumoasa!!

Alte fete din salon cum ar fi? Macar sa stim pe ce ne bazam, daca ni le recomanzi...Ai un link, dar galerie foto nu-i!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alte fete din salon cum ar fi? Macar sa stim pe ce ne bazam, daca ni le recomanzi...Ai un link, dar galerie foto nu-i!

Va aparea si galeria foto curand ,se lucreaza la asta. Fete din salon va pot recomanda : Roxy,Sara,Eva,Nicole....toate domnisorele ofera masaj de relaxare,body to body si masaj erotic,de asemenea GFE. 

Va asteptam sa ne faceti o vizita!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost din nou la Nirvana. am intrat cu Maya. o fata simpatica, zambitoare :)

 

voi fi succint si voi trece la notare

 

Igiena : 10

Ambient: 8 (muzica nu a fost adecvata)

Masaj de relaxare: 9

Masaj erotic : 8

GFE : 9

 

Pret: 170 lei

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

nu am talent la scris asa ca voi fi scurt...

am fost zilele trecute si mi-a placut. si sunt pretentios.

 

locul necesita investitii (am inteles ca sunt planificate) pentru categoria asta de pret. sa zicem ca merita un 7

am intrat cu sara pentru ca am avut un feeling. si nu mi-a parut rau deloc. arata exact ca in pozele de pe confidential.ro. :)

partea de masaj de relaxare a fost destul de "subtire", dar aici standardele mele sunt f ridicate (anii de thailanda sunt de vina :)). sa zicem un 6-7

la erotic este insa alta poveste: are experienta, stie sa ti se bage sub piele. sau poate ca de mine ia placut mai mult. oricum de la mine are un 9 cu +

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Va multumim de recenzie si vreau sa va anunt ca da, odata cu schimbarea managementului se vor face si renovari. In ceea ce priveste partea legata de masaj, domnisoara Sara este foarte buna la masajul de relaxare, mai ales la partea erotica. Poate , cum ati spus si dumneavoastra, sunteti foarte pretentios. In ceea ce priveste pozele, vom actualiza galeria foto din nou si vor disparea pozele de pe "confidential.ro", domnisoara lucrand in trecut acolo. Va multumim si va asteptam sa reveniti ! O seara frumoasa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...