Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

 domnisoara Sara este foarte buna la masajul de relaxare, mai ales la partea erotica. 

Stiti cum suna asta? domnisoara Sara are ca atu masajul erotic, dar punctul ei forte este masjul de relaxare. :) Schimbam si PR-ul sau doar managementul?

  • Like 3
  • Minus 24
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stimate domn George, nu inteleg comentariile dumneavoastra, dat fiind faptul ca ma adresam altcuiva. Iar comentariul legat de pozele din zapada nu-si are rostul, pozele prezinta realitatea, nu ca in alte saloane unde se photoshopeaza maxim.In plus , nu toti clientii prefera fete slabe, deci ar trebui sa va abtineti de la alte comentarii rautacioase . O seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

Buna seara! Va multumim de recenzie si vreau sa va anunt ca da, odata cu schimbarea managementului se vor face si renovari. In ceea ce priveste partea legata de masaj, domnisoara Sara este foarte buna la masajul de relaxare, mai ales la partea erotica. Poate , cum ati spus si dumneavoastra, sunteti foarte pretentios. In ceea ce priveste pozele, vom actualiza galeria foto din nou si vor disparea pozele de pe "confidential.ro", domnisoara lucrand in trecut acolo. Va multumim si va asteptam sa reveniti ! O seara frumoasa!

am revenit la Sara si bine am facut! noroc ca nu mai am varsta necesara caci de as avea ... siguta as face o pasiune pentru fata asta :)

Link spre comentariu

Shooting www.nirvanamasaj.ro

Buna! Bai, sunt cam mari diferentele intre pozele de pe site (photoshop evident si mult) si realitatea din pozele voastre spontane...mie chiar imi plac femeile voluptoase, dar intre cum arata in pozele de pe site ca niste modele silfide si cu bombeurile la locul lor si relaitatea din pozele voastre unde se ramarca foarte bine ca mananca, nu gluma, iar Sarbatorile le-au priit...e mareeeee diferenta! Uite-te la Maya si la Sara, spre exemplu...ele mi-au atras atentia fiindca imi placeau, insa pe pe Maya o s-o ocolesc dupa postarea colegului nickname1, desi cu fundul ala, ar fi fost prima optiune...iar pe Sara, in zapada are burtica mai mare ca a mea, iar pe site are fata talie, abdomen...mai, mai ca ii faceati partatele! :-)...parere. tineti realitatea aproape, in toate sensurile, mai ales daca vreti sa va reabilitati, cum spui...

 

p.s. De curiozitate, Maya, ce masuri a "suferit", dupa cum spuneai, in urma comportamentului fata de nickname? Lui Nickname, i-ati oferit vreun bonus, din cauza ca salonul "nu are rest" si Maya se comporta in scarba? Spor si succes!

Link spre comentariu

Dnl bogdy nu cred ca ve-ti primi vreun răspuns la cele doua întrebări. De ce ? Nu voi spune pt ca nu vreau sa intru în alte polemici cu salonul . Nu ma interesează asta , mai degrabă ma interesează sa se rezolve problemele menționate de mine . Nu am cerut nimic și nici nu voi cere , cu toate ca sunt saloane care se respecta și care o fac din proprie inițiativa.

Masaje cat mai bune all

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! In primul rand , pozele nu sunt departe de realitate,exista intr-adevar photopshop,pt mici retusuri insa nu ascundem realitatea,mai ales domnsoarele voluptoase sunt cele mai solicitate.Sara arata exact ca in poze ( puteti citi recenziile despre ea) , iar Maya la fel. Dumneavoastra, se pare ca ati citit decat recenzia domnului "Nickname" , dar nu si pe cea a domnului ""String". Sau poate luati in considerare decat recenziile negative, nu si pe cele bune. Masuri s-au luat in privinta comportamentului Mayei ( nu intru in detalii) , cat despre domnul "Nickname" , daca dansul ar fi discutat cu mine personal cand a revenit in salon, va asigur ca ar fi primit discount. O seara frumoasa!

Link spre comentariu

Bună ziua . Eu nu am scris o recenzie negativa pt a avea vreun beneficiu . Din păcate asa a fost realitatea la acea vizita. Poate s-a schimbat atitudinea Mayei cu toate ca ma îndoiesc ca s a schimbat ceva și ca salonul a luat vreo atitudine pe care nu vrea sa o spună aici spre informarea forumiștilor . Eu tocmai în acest sens am scris pt ca orice salon care se respecta sa ia atitudine asupra acestor comportamente ca ele sa nu se mai repete. Cat despre recompensarea acelor neplăceri avute legate de bani și calitatea masajului ar fi trebuit sa vina din partea salonului și informați forumiști despre asta ( pt as da seama de seriozitatea salonului și faptul ca acestuia ii pasa de satisfacția clienților sai ) și nu ca eu sa vin sa cer acest lucru . Cum ar fi trebuit informați forumiști și potențiali dvs clienti și de masurile luate împotriva Mayei pt acea atitudine . Toate acestea țin de un management normal și credeți-mă ca a-ți avea de câștigat.

O zi buna

Link spre comentariu

Mie imi place Maya ca aspect si de-asta am intrebat in principal si despre "masurile" luate fiindca daca decid sa va vizitez, pe ea as vrea-o, insa nu doresc sa plec de la o sedinta de masaj mai nervos decat am venit din cauza atitudinii necorespunzatoarea a cuiva...atata tot! Nu citesc doar recenzii bune sau rele...din ceea ce am vazut oe site, imi place Maya si am citit recenziile ei, normal...sau le-am citit toate, dar m-am raportat la ce ma intereseaza concret! Spor si succes...eu chiar doresc sa fiu constructiv, nu avem o lupta noi cu voi, ci cautam armonie pentru win-win! Numai bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

Buna! Bai, sunt cam mari diferentele intre pozele de pe site (photoshop evident si mult) si realitatea din pozele voastre spontane...mie chiar imi plac femeile voluptoase, dar intre cum arata in pozele de pe site ca niste modele silfide si cu bombeurile la locul lor si relaitatea din pozele voastre unde se ramarca foarte bine ca mananca, nu gluma, iar Sarbatorile le-au priit...e mareeeee diferenta! Uite-te la Maya si la Sara, spre exemplu...ele mi-au atras atentia fiindca imi placeau, insa pe pe Maya o s-o ocolesc dupa postarea colegului nickname1, desi cu fundul ala, ar fi fost prima optiune...iar pe Sara, in zapada are burtica mai mare ca a mea, iar pe site are fata talie, abdomen...mai, mai ca ii faceati partatele! :-)...parere. tineti realitatea aproape, in toate sensurile, mai ales daca vreti sa va reabilitati, cum spui...

 

p.s. De curiozitate, Maya, ce masuri a "suferit", dupa cum spuneai, in urma comportamentului fata de nickname? Lui Nickname, i-ati oferit vreun bonus, din cauza ca salonul "nu are rest" si Maya se comporta in scarba? Spor si succes!

 

n-are nici o treaba photoshop-ul aici! diferenta "mare" vine din conditiile in care au fost facute pozele: cele spontane sunt niste "joace" facute cu telefonul, in genul "hai sa radem si noi". faptul ca le-au pus pe site in acest mod mi se pare foarte OK. in plus mi-e imi transmite ceva de genul: asa suntem noi nu avem nimic de ascuns.

pozele de pe site sunt poze facute de un profesionist, cu scule profesionale, in conditii de studio. iti garantez ca daca tipul care le-a facut e bun (si cred ca e bun) nu au avut nevoie de mare photoshop.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta am vrut sa transmitem cu pozele respective. Au fost facute de mine, personal la -5 , iar fetele au rezistat la asa temperatura doar in lenjerie. Bineinteles, niciodata nu am putea pune ppze de genul , de o asemenea calitate pe site ul nostru. Dupa cum am spus, nu incercam sa ascundem realitatea dar totusi pozele de pe site trebuie sa fie facute de un fotograf profesionist, acest lucru practicandu-se in toate saloanele. Nu inteleg de ce decat noua ni se comenteaza legat de photoshop si poze. O seara buna tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Domnule Nickname, va asigur ca masuri am luat in ceea ce priveste comportament Mayei, de aici si recenzia buna a domnului String dovedeste o schimbare de comportament. Intr-adevar , aveti dreptate cu ele spuse, data viitoare cand reveniti in salon ,v-as ruga sa va prezentati pt ca , clientilor nemultumiti care revin in salon li se acorda discount din pretul masajului. Va inteleg si imi cer scuze inca odata ca nu am aplicat discountul cand ati revenit la noi. Sunt importante recenziile, fie ele si negative. O seara frumoasa!

Link spre comentariu

Este bine dacă s-a schimbat atitudinea Mayei . Cat despre discount la următorul masaj nu cred ca ar fi corect fata de domnișoara cu care as face masaj , ea probabil datorita discount ului ar câștiga mai puțin. Și nu ar fi corect ca alta domnișoară sa câștige mai puțin la un masaj pt atitudinea anterioara a Mayei . Presupunând ca nu o sa intru cu Maya .

Link spre comentariu

Dupa aproape un an in care doar am citit forumul informandu-ma am zis sa-mi fac si eu cont pt a cotribui la informarea celor care pina acum m-au informat si pe mine . Urmaream in postari cateva saloane si intr-o zi am zis sa incerc la Nirvana ( fiind oarecum si in drumul meu de la munca spre casa ) . Mi -au atras atentia pe site-ul lor pozele domnisoarei Roxy asa ca am sunat facand programare pentru ea . La ora stabilita ajung in zona Cotroceni . Domnisoara Roxy ma astepta . Vreau sa zic ca nu mi -a parut rau nici o clipa pentru alegerea facuta . Roxy o tipa bruneta , frumoasa cu fund de brazilianca .

Dupa dusul de rigoare a inceput cu un masaj de relaxare bine executat , avand grija de fiecare particica a corpului . Apoi partea senzuala , un masaj erotic cu implicare , cu mangaieri si de o parte si de cealalta , urmata de o finalizare placuta cu corpul ajutat si de manute dar nu celebra laba uleioasa . Durata o ora door to door dar fara a fi grabit .Per total o experienta placuta .

Note

masaj relaxare. 9

masaj erotic 9,5

Pret 170 lei + ce vrea fiecare ( fara ati fi ceruti sau vreo aluzie )

Asta a fost prima vizita .

Dupa aproximativ o saptamana vrand sa ma programez din nou la Roxy sun dar ghinion Roxy era de noapte . Avand totusi chef de masaj stand putin pe ganduri si din descrierea celei cu care am vorbit la telefon o aleg pe Eva . Zic asta este , cum mi-o fi norocul . Si norocul mi s suras si de data aceasta. Am gasit o domnisoara frumoasa ,subtirica , cu sani micuti dar frumosi . o fata dezinvolta . Masajul de relaxare deasemenea bun din cap pina in picioare . Urmat de un masaj erotic cu implicare atenta la dorintele tale ( in limita bunului simt ) . O ora de relaxare si placere .

Din pacate am aflat de curand ca Eva nu mai este de gasit la Nirvana asa ca nu si mai au rost notele mele cu toate ca nu ar fi fost mai mici decat cele acordate fostei colege a ei.

De atunci au mai fost 2 - 3 intalniri cu Roxy , intalniri cel putin la fel de reusite ca si prima .

Ma repet din pacate Eva nu mai este , din motive necunoscute de mine .

Imi cer scuze daca nu am fost foarte regulamentar dar este prima mea recenzie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

revin cu o recenzie noua. de data asta nu este una pozitiva dar obiectiva(ca de obicei) :)

 

fetele nu mai sunt ca acum cateva luni. unele au plecat iar cele care au ramas (poate cu o exceptie) au devenit...arogante, dezinteresate (nu stiu motivul). 

 

masajul este ca si inexistent si acel GFE de nota 10 pe care acum ceva timp il laudam, NU mai exista.

 

chiar daca a fost renovat, patronatul schimbat, se pare ca vechile obiceiuri de la Nirvana, incep sa revina... 

 

o noua recenzie despre acest salon peste cateva luni cand, POATE voi mai trece pe acolo.     pana atunci, ma voi indrepta catre alte "orizonturi" si va recomand sa faceti la fel. :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Va multumim pentru recenzie , fie ea si negativa :). Dupa cum ati observat , s au schimbat multe in salon. In ceea ce priveste fetele , cele vechi au fost concediate sau au plecat de buna voie, dar fetele ramase sunt la fel ca acum cateva luni , acelasi gfe . Cat despre atitudine , fetele sunt prietenoase, in niciun caz arogante.Daca nu exista gfe,nu ai fi venit de 6 ori la aceeasi domnisoara la care ai fost si ultima data.Oare nu cumva ati dorit mai mult si de aceea ati considerat ca nivelul de gfe este scazut? 🙂 O seara frumoasa si masaje cat mai bune!

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara! Va multumim pentru recenzie , fie ea si negativa :). Dupa cum ati observat , s au schimbat multe in salon. In ceea ce priveste fetele , cele vechi au fost concediate sau au plecat de buna voie, dar fetele ramase sunt la fel ca acum cateva luni , acelasi gfe . Cat despre atitudine , fetele sunt prietenoase, in niciun caz arogante.Daca nu exista gfe,nu ai fi venit de 6 ori la aceeasi domnisoara la care ai fost si ultima data.Oare nu cumva ati dorit mai mult si de aceea ati considerat ca nivelul de gfe este scazut? 🙂 O seara frumoasa si masaje cat mai bune!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...