Sari la conținut

Postări Recomandate

Cum adică " fetele vechi au fost concediate sau au plecat de buna voie iar cele ramase sunt la fel ca acum câteva luni , același GFE "? Fetele ramase sunt vechi sau noi ? Și care ar fi ele ? Vechi și noi ?

Același GFE ca și acum câteva luni , poate fi scăzut sau ridicat . Cum este el ? Și de unde știe conducerea cum este ? Le întreabă pe fete ? Ma faceți sa rad cu managementul dvs de doi lei .

Cum se face ca nu recunoașteți și contraziceți orice spune negativ un client ?

În loc sa îndreptați lucrurile doar contraziceți și numai dumneavoastră aveți dreptate. Din nou un management de doi lei

  • Like 2
Link spre comentariu

Cum adică " fetele vechi au fost concediate sau au plecat de buna voie iar cele ramase sunt la fel ca acum câteva luni , același GFE "? Fetele ramase sunt vechi sau noi ? Și care ar fi ele ? Vechi și noi ?

Același GFE ca și acum câteva luni , poate fi scăzut sau ridicat . Cum este el ? Și de unde știe conducerea cum este ? Le întreabă pe fete ? Ma faceți sa rad cu managementul dvs de doi lei .

Cum se face ca nu recunoașteți și contraziceți orice spune negativ un client ?

În loc sa îndreptați lucrurile doar contraziceți și numai dumneavoastră aveți dreptate. Din nou un management de doi lei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu am postat niciodata chiar daca sint un regular al saloanelor de masaj, dar ma sacaie comentariul adminului de la nirvana, care dezvaluie amanunte personale ale clientilor salonului. Nu este normal sa spui pe forum de cate ori a fost domnul string la o domnisoara si sa concluzionezi cu o remarca si mai personala. Moderatorul ar trebui sa se sesizeze si sa stearga acest cont al unui salon aflat oricum in cadere libera. Confirm ca toate fetele bune de la Nirvana au plecat in ultima luna.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stimate domn "nickname" sau "daniel andrei" va mutumim de recenzie. Da , fetele vechi au fost concediate ( doua dintre ele) , iar o fata a plecat de buna voie. Motivele concedierii sunt confidentiale.Fetele ramase sunt : Sara, Nicole, Teo, Adriana, Rebeca , fete pe care dumneavoastra nu le'ati intanlit inca . Imi cer scuze , dar chiar nu inteleg atitudinea dumneavoastra si observ ca recenziile negative le postati de pe contul nickname, iar cele pozitive de pe contul "daniel andrei".Cand este cazul, recunoastem , cum a fost cazul dumneavoastra cu Maya in care am recunoscut greselile si v am invitat la inca o vizita pt a ne revansa fata de dumneavoastra. O zi frumosa si masaje cat mai bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va pot face o invitatie in salon, daca doriti si desigur daca gasiti pe placul dumneavoastra o domnisoara din salon , mai ales ca inca nu ne am revansat fata de dumneavoastra pentru cazul nefericit cu Maya. Nu urmarim sa avem intodeauna dreptate , dupa cum ati spus in recenzia dumneavoastra, din contra si recenziile negative sunt binevenite.

  • Like 1
Link spre comentariu

Stimate domn "nickname" sau "daniel andrei" va mutumim de recenzie. Da , fetele vechi au fost concediate ( doua dintre ele) , iar o fata a plecat de buna voie. Motivele concedierii sunt confidentiale.Fetele ramase sunt : Sara, Nicole, Teo, Adriana, Rebeca , fete pe care dumneavoastra nu le'ati intanlit inca . Imi cer scuze , dar chiar nu inteleg atitudinea dumneavoastra si observ ca recenziile negative le postati de pe contul nickname, iar cele pozitive de pe contul "daniel andrei".Cand este cazul, recunoastem , cum a fost cazul dumneavoastra cu Maya in care am recunoscut greselile si v am invitat la inca o vizita pt a ne revansa fata de dumneavoastra. O zi frumosa si masaje cat mai bune!

Va rog sa actualizati pozele de pe site ! Sau macar postati aici poze cu fetele ramase .

  • Like 1
Link spre comentariu

Fotografia string' >string<

24 Feb 2017

 

revin cu o recenzie noua. de data asta nu este una pozitiva dar obiectiva(ca de obicei) :)

 

fetele nu mai sunt ca acum cateva luni. unele au plecat iar cele care au ramas (poate cu o exceptie) au devenit...arogante, dezinteresate (nu stiu motivul).

 

masajul este ca si inexistent si acel GFE de nota 10 pe care acum ceva timp il laudam, NU mai exista.

 

chiar daca a fost renovat, patronatul schimbat, se pare ca vechile obiceiuri de la Nirvana, incep sa revina...

 

o noua recenzie despre acest salon peste cateva luni cand, POATE voi mai trece pe acolo. pana atunci, ma voi indrepta catre alte "orizonturi" si va recomand sa faceti la fel. :)

 

 

 

Păcat ca nu am văzut aceasta postare , de mai sus , a domnului string . Poate mi-as fi văzut de drum .

Nu mai detaliez pentru ca cei de la Nirvana o sa zică că am ceva cu ei . Nici pe departe asa ceva . Nirvana poate sa mi reproșeze ca nu am postat si atunci cand lucrurile au fost pozitive si le dau dreptate . Nu postez si lucrurile pozitive ( din lipsa de timp cred ) . Oricum au cam apus .

Dar Nirvana nu ma poate contrazice cand lucrurile din pacate merg prost.

Masaje plăcute ( nu mai stiu unde sau cu cine )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

nick,

 

nu as vrea sa intru in polemica cu tine dar cred ca cineva (sau ceva) te-a suparat rau si orice ar face ele nu au cum sa-ti mai intre in gratii.

personal cred ca e una din saloanele bune din Bucuresti iar fetele, daca le tratezi cu respect, pot sa fie chiar foarte dragute cu tine.

 

in rest e vorba de experienta/senzatiile/perceptie personale ale fiecaruia.

 

 

Link spre comentariu

Nu este vorba despre nici o supărare. După cum am specificat au existat la Nirvana si masaje plăcute despre care imi fac mea culpa ca nu am postat nimic despre acestea .

Dar cand mergi si madajul consta dintr-o mangaiala cu ulei si o laba tristă nu pot sa nu poate . Cand din nou neavând la mine bani ficsi si dau 200 lei si nici macar nu ti se zice nimic de rest nu pot sa nu postez . Tips dau oricand se merita dar pt ceea ce am specificat consideri ca erau meritati? Cand durata mesajului cu dusul inainte ă durat maxim 40 min nu pot sa nu postez .

Nu intenționăm să mai scriu nimic dar am scris pentru ca m-ai provocat.

Chiar specificasem ca nu stiu unde si cu cine mai găsești un masaj de calitate si nu ma refeream doar la Nirvana.

Si nici nu am spus că nu o să mai merg la ei . Ci nu stiu cand si cu cine . Este la noroc . Si nu mi se pare normal pt ca nu este gratis.

Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

eu am intrat cred, cu toate fetele, si nu am avut acest gen de experiente! dar poate eu sunt mai norocos :)

 

adevarul este ca stiu Nirvana de cand s-a deschis in 2004 pe Stirbei Voda si pot spune ca au trecut prin perioade atat bune cat si rele (de altfel unul din actionari era foarte activ pe diversele versiuni ale acestui forum). prin 2012, dupa o serie de experiente mai putin placute am promis ca nu mai pun piciorul pe la ele dar uite ca am revenit si nu-mi pare rau.

acum nu e totul perfect dar hai sa recunoastem ca actuala echipa se straduieste :)

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu a fost Nirvana pe Serban Voda niciodata.

Poate Tepes Voda,vrei sa spui :snap

 

ba da, Nirvana a fost pe Stirbei Voda demult. erau intr-un apartament apoi s-au mutat in Cotroceni. 

 

cand erau pe Stirbei Voda aveau 7-8 fete pe tura. cand ieseau la prezentare, umpleau camera :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...