Sari la conținut

Andra -Dr.Taberei 0767356084/0755186823


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Am vazut pe AT o aparitie noua in Drumul Taberei.Nu am stat pe ganduri si am sunat la numarul de telefon din anunt.O voce placuta mi-a detaliat serviciile oferite si indicatii legate de locatie.A fost destul de convingatoare si mi-am facut programare,urmand ca in 30 de minute sa o intalnesc.Locatia se afla la Orizont,in spatele pietei de acolo.Ajuns la locatie fata a coborat sa imi deschida,cred ca avea probleme cu interfonul.O fost surprins sa intalnesc chiar fata din poze,are 1.57 inaltime,foarte micuta,dar cu forme frumoase si cu o pereche de sani nr.3 cred....Am ajuns in garsoniera(pozele sunt din locatia unde lucreaza).Camera este destul de inghesuita,dar curata.Dupa putina conversatie ne-am dezbracat si am ajuns in pat,nu am mers la baie,fiind dusat de acasa.A inceput un oral neprotejat,soft,umed cu incercari de deepthroat reusite,atentie acordata zonelor adiacente.Am avut parte de finalizare orala,facuta cu simt de raspundere,fata a colectat si ultima picatura dupa care a mers la baie pentru igenizare.La intoarcere mi-a spus ca sperma mea e dulce(stilul de viata sanatos).M-a sters cu servetele si s-a cuibarit in pat langa mine.Mi-a confirmat ca are 19 ani,ca are un job,si face lucrul asta in paralel pentru a-si suplini veniturile.Se poarta natural si este orientata catre client.Al doilea numar a debutat cu FK,la inceput putin mai timid,m-am bucurat de sanii ei,si am rasfatat-o putin,descoperind o pasarica curata,fara mirosuri,epilata corespunzator.Am pus prezervativul si am trecut la normal in misionar,pozitie in care am finalizat.Am mers la baie,care defapt este o incapere in continuarea bucatariei dotata cu o chiuveta cu furtun de dus(garsoniera este foarte mica).M-am igenizat,m-am imbracat,ne-am luat la revedere si am plecat.
 
Si acum notele;
Locatie:6.5(garsoniera foarte micuta,baia f.f.f mica,nu stiu daca poate fi numita baie)
Fata: 8 (draguta,forme frumoase)
Oral:8.5 (neprotejat,soft,deep reusit,atentie zonelor adiacente)
Normal:8.5(se umezeste natural,s-a implicat)
Anal: nu am incercat
Gfe:8.5
Pret: 100 ron/1 h cu 2 fin achitati la inceput din propria initiativa.
Raport calitate pret foarte bun din punctul meu de vedere.
 
Acesta este anuntul:
 
MINIONA, Andra, la mine, 19 ani, ofer sex total normal anal cu oral deep nep fin fantezii anilingus cunilingus singura pe cont propriu poze reale locatie Drumul Taberei 03 Oct 11:00

 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

foarte suspect,ca si-a pus pozele astea in care i se vede fata,mai ales ca are si alt job.A mai fost altcineva?

Dupa cum am spus si in recenzie fata are doar 19 ani,probabil nu a realizat ca poate avea urmari postarea pozelor cu fata.Eu am avut programare pe la 14.00,iar dupa intalnirea cu mine se pregatea sa plece la celalat job.

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Am prins-o si eu la tel. Era spre seara si era la serviciu. Este disponibila de dimineata, probabil dupa ora 09:00 si pana spre ora 15:00. A doua zi nu puteam eu si a ramas pe alta data. Foarte draguta mi s-a parut... clar e noua in domeniu :)

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Ehh,ehh si iara ehh dragii mei confrati de tunuri ...revenit pe acasa am tot citit eu vreme de 2 sapt cartulia noastra si aseara ies de la film si zic ia sa vad si eu cat de mica o fi asta mica de la orizont si ce sa vezi ...sun nu raspunde eram asa zic mai da tata o tura de orash si ce sa facem ne ducem acasa in drum spre casa bip bip bip :)) zic ma las-o naiba eram deja pe straduta mea zic sa sun sa nu sun .in fine si sun si imi spune ce si cum unde sa vin da nu mai devreme de o jumatate de ora zic bun ...

Ma duc la bancomat ca nu mai aveam Dirhami si purced catre locatie din orizont parca ...ajung si 2 curcani se holbau la mine ca vedeau ca stau si caut adresa :) asa era in capul meu ,ei patrulau domol ...

Stau parcat si  astept trecerea timpulu ... :pepsi mai o gura de pepsi mai o stea ....si sun ,iara nu raspunde zic norocos mai sunt si astazi :)) in zona la scara blocului niste baietasi aveau glume  :fish12  :mafia: niste obositi de pusti cu un matiz :) s au dat la o parte si unu din ei mosu ai un foc cica te ai ratacit de fapt nu erau pesti le am zis anii 90' sau dus mafia la fel si s au carat ,astept in masina si imi zice fata cobor eu dupa tine ok pana aici ok ...

cand vine ma asteptam sa fie micuta da nu asa de micuta :):slap2  zic haide sa urcam... f amabila noi urcam cobora unu pe scari de cand cu nou lock ori am imbatranit ori sunt periculos :)

ajungem sus si vad curatenie si in rest camera mica ... un pat frumos curat ..dar un frig de am zis k lesin suport caldura f bine :D 

ne asejam la taclale etc ...si ce credeti ahh ca uitam batranetea baietii mosului nu sariti da e fata din poze da micuta cum am zis mai devreme :) 

stam vb mai multe chestii confirm cele spuse de colegul are inca un job si isi mai face si ea un ban de buzunar ...overall tipa e simpatica are forme e curata nu se simte nimic dar daca va zic k am fost la ea si ne am asezat in pat si micutei i sa facut somn si a adormit langa mine ca un bebelus nu m ati crede ce sa va zic....

A fost cea mai interesanta partida din cate am avut parte am stat asa ma luat in brate ma mangaia si ce va pot relata are sanii frumosi si un cur daca nu ar fi fost asa micutza are potential sa zici k e de brazilianca .. :bow

in rest nu stiu ce sa va relatez poate ceilalti o sa aibe mai mult noroc in gasirea ei pe timpul zilei si la finalizari multe ..oricum nu este genul sa isi rupa pizda in ea ptr bani si asta este ok poate cine stie ce se va mai intampla in final cu ea ...

Locatie : e ok garsoniera micuta tare 
Oral : poate data viitoare 
Normal : in vise 
Aspect : ma abtin ,pozele spun totul ... poze reale exact ca in poze sigur poate confirma cu tatuajul (LE)
GFE : lipicioasa 
Servicii : oral+normal
Cadou : 100 lei 

Ps : daca m ati fi vazut cum ma plecat din casa ei ati fi ras de mine toti o experienta unica pana acuma in viata mea de  :rockettes-1  :rockettes-1 

 

:pepsi "Realisation is not possible unless moderation and balance are restored"   :pepsi    :pepsi 

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trebuia sa ma intalnesc azi cu ea dupa ora 16(vorbisem ieri cu ea) azi cand a raspuns a zis ca munceste si nu poate decat dupa ora 8(nu am eu cum seara din cauza radarului..),pun pariu ca daca sunam din nou la 8 spunea dupa 10 si tot asa...

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Dragi colegi am primit doar mangaieri si atat de asta am folosit acea descriere caci altfel Nu puteam spune in schimb pot anexa poza cu sms primit de la ea de dimineata ca isi cere scuze pentru aseara ca a adormit Deci Astept Sa ajung astazi la ea Sa va detaliez Daca va raspunde afirmativ la tel si va voi spune Daca oralul si normalul Sunt ok Sau Nu .seara Faina si scuze Dar scriu de pe telefon

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Dragi colegi am primit doar mangaieri si atat de asta am folosit acea descriere caci altfel Nu puteam spune in schimb pot anexa poza cu sms primit de la ea de dimineata ca isi cere scuze pentru aseara ca a adormit Deci Astept Sa ajung astazi la ea Sa va detaliez Daca va raspunde afirmativ la tel si va voi spune Daca oralul si normalul Sunt ok Sau Nu .seara Faina si scuze Dar scriu de pe telefon ,orice interventie este taxata cu 100 roni

  • Like 1
Link spre comentariu

Trebuia sa ma intalnesc azi cu ea dupa ora 16(vorbisem ieri cu ea) azi cand a raspuns a zis ca munceste si nu poate decat dupa ora 8(nu am eu cum seara din cauza radarului..),pun pariu ca daca sunam din nou la 8 spunea dupa 10 si tot asa...

Asta am facut eu si asa am patit. La 8 nu putea vorbi , la 10 n-a mai raspuns. Da-o-n pula mea , de o saptamana o sun si nu raspunde sau nu poate.

  • Like 6
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o seara trecuta pe domnisoara si a fost surprinzator de banii pentru banii dati. Cam greu de gasit la telefon, dar dupa ce am reusit si ne-am programat a respectat programarea facuta.

 

Locatia eate undeva in drumul taberei, zona favorit, o garsoniera intr-un bloc prin spatele unei scoli, pe dupa o scoala, dificil de ajuns, dar te ghideaza bine. Nu arata prea bine, baia este tipul ala fara cabina de dus, fara nimic, prosopul nu stiu cat de curat a fost, nu mirosea nici a curat, nici a murdar, per total acceptabil.

 

Am stat la o tigare, e deatul de deschisa si vorbareata, am facut un dus si am trecut la lucruri serioase. M-am jucat putin cu sanii ei frumosi, mi-a facut un oral neprotejat bun, am schimbat doua pozitii la normal si am finalizat. Inca un dus, o tigare si am plecat.

 

Note:

 

Locatie: 7

Andra: 7.5 - nu e urata, dar nici frumoasa. E foarte scunda, ceva kg in plus, nu multe. Sanii si curul ok.

Oral: 9

Normal: 8 - nu prea te sincronizezi cu ea

Atitudine: 9.5 - deschisa, vorbareata, zambitoare. Nu te grabeste, am stat cred ca o ora. La final ea m-a rugat sa mai stau la o tigare si am acceptat, uitand ca inexces ma astepta in masina ( scuze pentru asta :( )

 

Halat: 50 lei o fin

 

Recomand daca esti in zona si vrei sa futi ceva oeftin, in banii astia nu cred ca gasesti ceva mai bun.

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: inxxexcess
  • Oras:-
  • Telefon: inxxexcess
  • Oras:-

    Salutare,

 

    Pentru ca unul din confratii nostri avea chef de futut la miez de noapte, saptamana trecuta, am zis ca nu ar fi rau sa merg si eu cu el, asa ca am sunat-o pe Andra si am stabilit o programare pentru amandoi, dar nu in acelasi timp, ci pe rand... caci nu am fi incaput in garsoniera, mai ales cand este vorba de Greul XXL =))

    Locatia este in zona pietei Orizont, bloc de garsoniere, unde am ajuns acolo cu ajutorul indrumarilor ei prin telefon. Camera de lucru fiind destul de mica, am urcat eu primul, fiind asteptat de fata la intrarea in bloc, deoarece interfonul nu ii functiona. Este o fata scunda, cam 1,55m, cu sani maricei si frumosi, cu ceva kg puse pe corp, dar nederanjant, este vorbareata si glumeata,

    A inceput cu sarutari pe corp, apoi oralul neprotejat, un oral bun, alternand lentul cu rapid,  trecand deasupra dupa ce am pus prezervativul, mi-a oferit sanii ei sa ii sarut, geme placut, dupa care am mai schimbat in misionar si pe la spate, unde  am finalizat in prezervativ. Mi-a oferit servetele sa ma sterg, dupa care m-am imbracat si am coborat sa ii predau stafeta colegului, care v-a expus mai sus cele intamplate.

 

Note:

Locatie: 6,5
ASPECT FIZIC: 7,5
ORAL: 8,5
NORMAL: 8
GFE: 8,5
Pret: 50 RON

  • Like 8
Link spre comentariu

E, si daca tot au scris fratii de mai sus, vin si eu cu recenzia. Duminica seara ma programez pt ora 19.00 , ajung si ma vad cu dsoara. Frumoasa fata, ma ia de jos, cred k nu.i merge interfonul, stam de vorba, nu ma grabeste deloc, aveam must de la iNxs , am golit paharu si am fugit la dus apoi pe actiune. Suge bine , se misca bine, se fute bine si geme bine. In fund n.am futut.o, n.a mai fost nevoie, a compensat prin normal. E foarte buna de pula si knd o mai prind libera de la munk o sa revin dak ma prind cu ea.

 

Note:

 

Oral: 9, cu roatocoale, cu briz-briz-uri, plm, bun.

Normal: 10, urk pe tn si te fute rau.

Anal: dak a fost bine la normal n.am mai facut anal.

Gfe 8.5, e nebunatica.

Tarif 50 si a fost bn. Am stat , am futut s.am plecat.

  • Like 11
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa cateva incercari ratate , intr-un final am ajuns si eu la Andra . Locatia intr-un bloc de garsoniere , vine ea sa te ia din fata scarii pt ca nu-i merge interfonu . Fata arata bine , tate , cur , e vorbareata si te face sa te simti in largul tau , nu te grabeste deloc . 

Actiunea : aparent ea m-a futut pe mine nu eu pe ea . Oral bun cu atentie la oO , sarutari , ce mai .. cu tot ce trebuie . Normal : stramta , se implica , ea te fute pe tine .
La final am primit prosop curat , dus , am mai stat un pic  de vorba si am plecat .

 

locatie 9 ( mie mi-a placut , micuta dar curata si are tot ce-ti trebuie )

oral 9

normal 10 

gfe 10 ( desi ne-am vazut pt prima data , am vorbit mult si m-a facut sa ma simt bine . pierdusem din vedere faptul ca abea ne cunoscusem )

anal poate data viitoare

 

50 lei foarte bine investiti

  • Like 4
Link spre comentariu

Si eu am sunat de mai multe ori , la ore diferite , si imi dadea ocupat 

buna am reusit in cele din urma sa o vizitez si eu pe andra sambata seara dupa mai multe incercari nereusite ,locatia o garsoniera micuta dar curata ce nu mi-a placut este faptul ca stau mereu niste pusti la intrare in bloc iar andra coboara dupa fiecare client(nu prea imi place cand stie lumea unde merg).Andra este o fata mica draguta cu niste sani ft frumosi,un fund sexy,ft stramta .actiunea oral neprotejat destul de bun,fk cred ca as fi fost multumit daca vroia sa stam o ora(zice ca lucreaza la finalizare nu la ora)asa ca am stat o finalizare platit 50 roni,as mai vizita-o doar daca accepta o ora.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A raspuns la telefon intr-un final.

Programul ei este pana la ora 14 si nu ma avantajeaza. Spune ca lucreaza ca barmanita (nu mi-a spus in ce bar) si ca saptamana asta trebuie sa ii vina ciclul. Asa incat am amanat intalnirea pentru saptamana viitoare. Sa vedem daca reusesc sa o mai prind la telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A raspuns la telefon intr-un final.

Programul ei este pana la ora 14 si nu ma avantajeaza. Spune ca lucreaza ca barmanita (nu mi-a spus in ce bar) si ca saptamana asta trebuie sa ii vina ciclul. Asa incat am amanat intalnirea pentru saptamana viitoare. Sa vedem daca reusesc sa o mai prind la telefon.

P.S. Zicea ca practica "meseria" asta doar pt bani de buzunar si ca nu e principalul domeniu de activitate

Link spre comentariu

Am fsot eu azi, nimic rosu!

Sunat pe la pranz, raspuns din prima, programat in 20 de minute.

Ajung in zona (m-am incurcat intre blocuri, stradute alei) dupa ce am urcat intr-un alt bloc la etajul x am descoperit ca nu exista apartamentul xx am sunat din nou si Andra m-a indrumat unde trebuie.

A coborat sa ma ia de jos. Citisem ca e mica, dar nici chiar asa!

am urcat in garsoniera, tigare, discutii amicale, povesti cu barmanite sefi si cainii acestora apoi ma cer la dus.

Aici am avut un soc, baia e cat o debara, nu ai unde sa agati divesre, apa peste tot, nota 5. Restul locatiei ok, curat si ingrijit.

Revenit in camera, asezat pe pat, ii dau rochita jos si ramane in costumul Evei. Frumusica micuta, sani perfecti dupa gustul meu, fund misto, putina burtica. La fata e draguta, in poze evident arata mai bine, dar nu e de speriat, dimpotriva.

O asez langa mine, incep sa o sarut pe sani, gat, fk, ea tot isi freca piciorul de dulăul meu, care abia astepta sa fie dezmierdat. Deodata se ridica si trece la oral np, cu deep, lins oua etc. Misto!

Ma ridic, o iau de cap si m-am mai bucurat putin de gura ei, pus anvelopa, capra cateva minute (priveliste minunata) apoi intors fatascos cauciucul si am lasat-o sa ma finalizeze oral. A stat pana la ultima picatura, a adunat tot, fata comentarii sau arfe.

Igienizare locala, putin chat si fugit.

 

note:

Locatia: 7 curata, ordonata dar greu de gasit, locuri de parcare nema si baia naspa. Fara papuci, apa pe jos.

Fata: 8 atragatoare la chip, e cea din poze dar parca putin altfel. Sanii misto, plini, sfarcuri maronii erectile, fund misto, mi-a placut fata. Putina burtica dar nu e foarte deranjant.Foarte mica, cred ca pana in 1,60.

Oral np cu dt si cim: 9 mi-a placut, nu mecanic, se uita la tine e buna.

Normal doar mama iedului 9 da misto din cur, se ridica sa o strangi de țâțe, se pare ca ii place. Se implica, geme, sta la pula.

Remuneratie 1 aviator aka 50 de râşi/ 1 fin.

Mi-a placut, mai trec pe la ea, e naturala, joviala si am facut "click".

Va salut!

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...