Sari la conținut

Andra -Dr.Taberei 0767356084/0755186823


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nasol moment. Fugi la analize . Asteptam rezultatul. Nu imi ascund dezamagirea ca nu ai facut si o recenzie daca tot ai fost la ea dar este bun si un buletin de analize :(

Este bine ca ne-ai dat de veste , putin cam tardiv dar daca iese ceva stim de unde  

Nu am fost dar aveam de gand si chiar vorbisem odata dar ghinion :)

 

Bafta si sanatate multa

 

 

Sper si eu sa fie totul in regula insa am ac. simptome ca acum 2 ani cand am avut Chlamydia. Nu am facut nici o recenzie, pana azi foloseam contul unui prieten pentru a lua numere de telefon ale fetelor. 

 

La mine a fost sex oral neprotejat, normal protejat, sex oral din partea mea. Vom vedea

Link spre comentariu
  • Oras:Latitude:37.245265° Longitude:-115.803418°
  • Oras:Latitude:37.245265° Longitude:-115.803418°

Sper si eu sa fie totul in regula insa am ac. simptome ca acum 2 ani cand am avut Chlamydia. Nu am facut nici o recenzie, pana azi foloseam contul unui prieten pentru a lua numere de telefon ale fetelor. 

 

La mine a fost sex oral neprotejat, normal protejat, sex oral din partea mea. Vom vedea

vezi cu frentzia cum stai, te-apropii de stadiul 4 - neuroluess

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

confirm comentariul anterior. Am sunat asta seara si mi-a transmis ca nu mai practica! :(

 

Am fost o singura data la ea. Actiunea a fost ok, am ras , ne-am jucat cu acel catel simpatic.

 

Am platit: 100 ron pe O+N

Locatia: mica, baia urata. Nu pot sa spun ca m-a deranjat asta. nota 6

Aspect domnisoara: 8/10

Atitudine: 9/10 

 

 

Negociasem in prealabil 150 ron (Platiti) pt o ora dar din anumite considerente nu am mai putut ramane. Am primit 50 ron inapoi. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara sunt foarte mirata ce scrie aici si cat de mult abereaza lumea dragi mei un lucru nu intelegeti nu sufar de nici o boala cu transmisie sexuala.Stiu si recunosc conditiile din garsoniera nu erau bune dar eu zic ca am completat cu prezenta mea.Si nu mam retras ca as fi bolnava pentru ca mam indragostit de un baiat si nu mai faceam fatà si cu serviciul si am fost nevoita sa renunt la anunt.Si daca cineva are vreo reclamatie ma poate suna mergem impreuna la medic EU stiu cine scrie ca sa imbolnavit chiar rog sa ma contacteze. O seara placuta tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Buna seara sunt foarte mirata ce scrie aici si cat de mult abereaza lumea dragi mei un lucru nu intelegeti nu sufar de nici o boala cu transmisie sexuala.Stiu si recunosc conditiile din garsoniera nu erau bune dar eu zic ca am completat cu prezenta mea.Si nu mam retras ca as fi bolnava pentru ca mam indragostit de un baiat si nu mai faceam fatà si cu serviciul si am fost nevoita sa renunt la anunt.Si daca cineva are vreo reclamatie ma poate suna mergem impreuna la medic EU stiu cine scrie ca sa imbolnavit chiar rog sa ma contacteze. O seara placuta tuturor

Da' de vreo boala cu transmisie integrala suferi? =))

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se intampla si la case mai mari de exeplu "succesuri"Elena Basescu.repede ati vazut voi:) si nu era nevoie sa mai vina cnv Domnu Piticu59 .Off cat de rautaciosi sunteti in fine va pop

Io am inteles ce ai vrut sa spui.............Trollescoviciulos asta e' imbarligator  :no2

  • Like 2
Link spre comentariu

Da' de vreo boala cu transmisie integrala suferi? =))

DA! Cred ca se numeste dragoste.

E o maladie, exact ca febra galbena si febra craciunului.Cea din urma se manifesta cu cantece lălăite, apare lerul impreuna cu spiridusul hruşcăian, mama lui fullego (alt spiridus) impodobeleste brazi in toate casele. Nu s-a gasit remediu, doctorii de pe forum pot confirma.

Toate cele bune tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ea a renuntat cica :)) dar are nr de tl activ si chiar raspunde la tl. E in dilema nu stie ce sa faca:)))Oricum era interesanta la 50 de ron, mergea sa te descarci acolo repede:)) la 210 ron nici dracu nu se duce.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...