Sari la conținut

ABONAMENT la prestatoare… Platesti 200 EURO / LUNA si te duci de cate ori vrei!..


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ANUNTUL suna cam asa: WOMAN 51 years old, is looking for a man who is onest like me and can support me monthly with an amount. Please give me a call only if you're interested for my add. Thanks for understanding me; 06 Oct 11:00

0748.541.233 / 0729.208.083  Bucuresti

 

Uite si pozele:

 

post-18980-0-44594000-1412676007_thumb.jpgpost-18980-0-07336300-1412676021_thumb.jpg

 

Si acum concluziile: Am sunat si m-am deplasat la locatie…strada PANU ANASTATIE undeva langa restaurantul “LA MACHEDONI”.

A venit jos la bloc si m-a vizionat..pe NeVe. Abia dup ace am trecut testul am urcat in garsoniera  curata si spatioasa. Cristina, caci asa isi spune, incepe cu o clasica poveste: cat de rusinata se simte sa faca asta si ca o face doar pt ca nu mai are service acum!..   

Toate detaliile astea ( despre pretentiile damei si despre serviciile ei ) le afli doar dupa ce isi spune ea povestea!.... ITI VINE SA VERSI O LACRIMA, DAR TE RETII SI….incepi sa cauti si sa descoperi minciunile!..

 

1. Pozele sunt ale ei dar varsta REALA este 55 de ani…(ne cunoastem de mult si avea acum vre-o 10 ani  “cerere de loc de munca” cinstit pe e-job. Si acolo isi da varsta reala!..)

 

2.Povestea cu “greutatile “ este o GOGOASA rasuflata…  Dama este VECHE  / VECHE  in bansa. In 2005 am cunoscut-o eu si lucre la dublu cu inca o trecuta de 45 de ani… Aveau in program DE TOATE,…inclusive SWALOW!... Acum nu mai face anal!.

 

 

3. Retardat sa fii sa pui botul la conditiile ei…Auziti ce pretentii are:

-          1000 lei varsati in avans, intr-un cont…FARA PROBA prealabila, fara nimic, doar pe incredere.

-          De banii astia iti ofera cate intalniri vrei tu DAR fara sambata si duminica,..doar in cursul saptamanii si DOAR de la 10 la 16 in locatia ei. Are program de lauza!..

 

 

Eu i-am propus sa ma taxeze “la bucata” doar pt swallow, dar nu vrea!. DOAR BANII IN CONT si..pe urma.

 

Ce ziceti?.. O SA FIE COADA?..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Merge un flagrant...De încadrează perfect la înșelătorie! În loc să crească nepoții, sta la pârnaie! :))

 

Te poate primii la ea maxim de doua ori pe săptămână! Maxim, și dacă te mai primește după ce ii dai banii!

Oare de ce fără probă prealabilă? ...E la mintea cocosului!!!!

Am sunat de curiozitate și...." Vaaiii asta nu e ora să sunați...". Îmi venea să îi zic: pai dsra dulce și senzuală, bani in cont ai nevoie, dar nu vrei sa fi deranjata, nu? Baba nimfomana! Cadavru Futăcios! O caută moartea cu coasa sa o ducă la IAD și ...Umbla după pula! :))) Cum sa futi așa ceva?

I.as face un flagrant frumos de zile mari!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 2011
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Merge un flagrant...De încadrează perfect la înșelătorie! ÃŽn loc să crească nepoții, sta la pârnaie! :))

 

Te poate primii la ea maxim de doua ori pe săptămână! Maxim, și dacă te mai primește după ce ii dai banii!

Oare de ce fără probă prealabilă? ...E la mintea cocosului!!!!

Am sunat de curiozitate și...." Vaaiii asta nu e ora să sunați...". ÃŽmi venea să îi zic: pai dsra dulce și senzuală, bani in cont ai nevoie, dar nu vrei sa fi deranjata, nu? Baba nimfomana! Cadavru Futăcios! O caută moartea cu coasa sa o ducă la IAD și ...Umbla după pula! :))) Cum sa futi așa ceva?

I.as face un flagrant frumos de zile mari!

Dsra dulce si senzuala...☺😊😀ðŸ˜ðŸ˜‚.

Boss daca-i ziceai asa iti facea abonament pe viata. Si free😆.

Doamnee. Mare dreptate ai cu Cadravu Futacios😈

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A VORBIT CINEVA CU MORTĂCIUNE A ASTA? sper sa nu vapuna naiba! E PROFESOARA LA FACUT MORALA! Ii place sa tina teoria chibritului....Ii place sa fie ea cireașa din curu' tortului !!! O handicapată cu Diplomă !!! Vai doamne ea nu e prostituata! Ea e singura din Buc, care. Știe să vb cu clientul! Ea are facultate! Ea e altfel! Făcea spume la gura că am sunat după program! Face spume când aude că ai nr de la un prieten! Să nu îi spuneți varianta asta, eu nu am fost inspirat! :)) Zice că e sătulă de bărbați care o suna și îi spune așa! MORTĂCIUNE naibii ce arfe are pe ea....Îmi venea să îi dau jett în ochi prin telefon :))!

Cine o suna ii trb nervi de otel :))))!!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...