Sari la conținut

0729676623


Vizitator Taz

Postări Recomandate

Vizitator Taz
Reputație: 0

Tanara sexy si stilata ofer companie intima domnilor manierati, disponibilitate in a doua parte a zilei si in weekend, preferabil hoteluri si pensiuni, cunosc limbi straine, discretie maxima.Telefon: 0729.676623de prin alte parti:Luati aminte! 0748478815, Locuieste intr-o garsoniera 2 stele (Milano, nu la turci!). Are gresie, faianta, apa calda. Vana, chiuveta si toaleta curate. ESTE CALD IN CAMERA. Patul nu e grozav dar e mare, nu e canapea. Este usor uzat dar daca iti cauti o pozitie ok, poate fi confortabil. Fata are 18 ani, 1,60 si pe la 50 kg. Este bruneta la par si ten, as fi rautacios sa spun ca este de alta etnie. Este placuta la fata, fardata cu gust si limite, imbracata modern. ESTE EXTREM DE CURATA. Nu are pic de celulita, sani medii dar fermi, cu sfarcuri ademenitoare. Fund frumos, tatuaj deasupra. Rasa jos, roza pe dinauntru, anus frumos, rotund si fara extremitati inestetice. Ii place sa fie sarutata pe sani, adora sa fie linsa jos. Iti trece mana prin par si te indeamna ce sa faci. Se atinge singura, isi introduce 2 degete. Totul e protejat, dar nu exclude un altfel de oral daca mai mergi si prinde incredere. Se misca bine, schimba pozitii, nu face fite de genul "stai pe parul meu". Are telefonul la minim. 150 lei pentru 2 finalizari. CEI CARE VOR MAI FACE DESCRIERI DE TREI CUVINTE VOR FI CONSIDERATI ONANISTI. Am reusit sa ajung in sfarsit la Yasmina.Am fost satisfacut pe deplin. Oral-normal-anal. Am stat aproape o ora si jumatate pentru 2 finalizari.Este tipul perfect de GFE (girlfriend experience). Arata super bine (intr-adevar sanii sunt cazuti - cum ii avea Natasha de la Assia), dar pielea putin pufoasa face parte din farmecul ei. Tot timpul e cu zambetul pe buze si ai ce vorbi cu ea. Are 25 ani, este bruneta, vopsita roscat, ochi caprui, buze senzuale, tunsa cu breton, parul putin mai jos de umeri, nu are pic de burtica, banuiesc ca in jur de 55 kg, si are un tatuaj pe gat, niste litere chinezesti parca, data viitoare o intreb ce inseamna.PS. Apropo, este singura fata la care am fost, care geme la oral, si se implica total si la anal, chiar as putea afirma ca ii place.O prefer pe ea in dauna lui Vanessa, care desi are sanii perfecti si carnea tare, nu m-a facut sa ma simt la fel.Locatie este si ea super. Nota 9. Recomand.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...