Sari la conținut

Diana 0734152417


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Prietene nu sunt mincinos....si iti spun eu a fost la apusului exact pe langa mega si era colega cu e doamna Bianca.si nu vb din carti...sau ce? Vine miros de stiuca?

Nu stiu daca vine sau nu vreun miros dar de ce nu incerci ,,prietene" sa faci o recenzie cum trebuie ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

DEPLASARI la hotel, tanara 22 de ani, blonda 1.70 m, 55 kg, calma, rabdatoare sunt o fire placuta si cu experienta in masajul de relaxare si tonifiere, te astept sa te rasfat in conditii de lux. Militari, 02 Dec 11:00

 

0734.152.417

0734152417

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da intre apusului si gorjului pe partea stanga cum te duci pe apusului. Acum nu e corect fata de tine sa spun ca cuibul este la etajul 1 .... Am zis doar ca zona gorjului. Anyway nu am scris pentru tine ci pentru confrati mei care merg dau un ban si sa asteapta sa aibe parte de ceva special. Eu am spus ca nu meriti banii astia, sincer i-am dat unei tipe 30 de lei pentru o muie si crede-ma a facut-o mult mai bine ca tine. Nu intru in polemici si nu vreau sa iti stric reputatia, pana la urma te poti indrepta daca pui un pic de pasiune :)

 

Eu unul nu mai vin :) ceilalti confrati ai mei pot sa vina :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da intre apusului si gorjului pe partea stanga cum te duci pe apusului. Acum nu e corect fata de tine sa spun ca cuibul este la etajul 1 .... Am zis doar ca zona gorjului. Anyway nu am scris pentru tine ci pentru confrati mei care merg dau un ban si sa asteapta sa aibe parte de ceva special. Eu am spus ca nu meriti banii astia, sincer i-am dat unei tipe 30 de lei pentru o muie si crede-ma a facut-o mult mai bine ca tine. Nu intru in polemici si nu vreau sa iti stric reputatia, pana la urma te poti indrepta daca pui un pic de pasiune :)

 

Eu unul nu mai vin :) ceilalti confrati ai mei pot sa vina :)

???

Link spre comentariu

Pissoy21, cred ca trebuie sa te trecem la mincinosi de evitat. Ce plm este asa greu sa faci o recenzie cum fac mai toti? Cel putin incearca sa re abtii

pe 13 noiembrie se inscrie , si pe 18 noiembrie face primul coment, si exact la acest topic . mai firar sa fie ce coincidenta

Link spre comentariu

Da intre apusului si gorjului pe partea stanga cum te duci pe apusului. Acum nu e corect fata de tine sa spun ca cuibul este la etajul 1 .... Am zis doar ca zona gorjului. Anyway nu am scris pentru tine ci pentru confrati mei care merg dau un ban si sa asteapta sa aibe parte de ceva special. Eu am spus ca nu meriti banii astia, sincer i-am dat unei tipe 30 de lei pentru o muie si crede-ma a facut-o mult mai bine ca tine. Nu intru in polemici si nu vreau sa iti stric reputatia, pana la urma te poti indrepta daca pui un pic de pasiune :)

 

Eu unul nu mai vin :) ceilalti confrati ai mei pot sa vina :)

corecta si de bun simt parerea confratelui Veloci21 . este parerea lui si trebuie respectata pentru ca poate sa aibe dreptate . fratilor ar trebui sa ne respectam mai mult parerile unora altora atata timp cat sunt pertinente si de bun simt . Iar la faza cu 30 de lei o muie bine facuta fara figuri sunt de acord cu el 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Personal, am fost la Bianca de multe ori. Pretul foarte bun (50 de lei finalizarea...), atitudinea ei corecta de fiecare data , sunt chestii care m-au atras. Vorbeste frumos, nu m-a grabit niciodata si s-a intamplat sa stau si 40 de minute cu cu 50 de lei.

 

Sani mari si frumosi, te lasa sa te joci cu ei in voie, cat vrei.

 

Ii ejaculez in gura de fiecare data si nu comenteaza. Tin minte ca, o data, eram nefutut de 2 saptamani si am ejaculat mult, cu jeturi puternice, cantitate mare de sperma si, saraca, nu a avut ce face si a inghitit sperma.

 

Sa stiti ca, la banii astia, e super ok Bianca, chiar daca e usor trecuta de 40 de ani, iar pentru sanii aia mari, pentru faptul ca permite ejaculare in gura de fiecare data.....chiar merita aprecierile noastre!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

În spatele titularei topicului, care nu mai prestează demult, se ascunde blonda Bianca, o matură coxată și expirată, cu curul și sânii lăsați, cu 3 burți, plină de celulită, tupeistă și repezită, pusă pe fast-fuck, care face un oral mediocru și te zgârie cu dinții (sau placa dentară),după ce te-a zgâriat la început cu șervețel de hârtie. Te grăbește că are client care așteaptă, dar n-am văzut pe nimeni, fast-fuck clar. Vă previn că o să plângeți după banii și timpul pierdut. Cu stimă.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am alta parere despre ea. O vizitez de aproape 2 ani.

Sanii ei nu sunt atat de lasati cum zice lumea, sani mari (5+) si foarte frumosi.

Am ejaculat in gura ei cred ca de 50 de ori pana acum. Foarte serios, cand nu am bani sa imi iau o dama de 200-300 de lei, ma duc la ea si-i dau muie cu 50 de lei.

O sa incerc sa o fut in cur, sa vedem ce zice....

Revin

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 1/20/2022 at 10:57 AM, kekatze said:

sunt curios daca doamna mai lucreaza. Acum ceva vreme parea interesanta.

Are anuntul activ . Eu am alta nelamurire , e cumva doamna care are locatie pe Dealul Tugulea din Iuliu Maniu vis-a-vis de clinica Sante , la parterul unui bloc intr-o garsoniera pe standa cum intri in scara ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 13.08.2022 la 13:37, olimpianul a spus:

Are anuntul activ . Eu am alta nelamurire , e cumva doamna care are locatie pe Dealul Tugulea din Iuliu Maniu vis-a-vis de clinica Sante , la parterul unui bloc intr-o garsoniera pe standa cum intri in scara ? 

Da, e aceeasi persoana. Vestita Bianca. Ca sa fiu cinstit mie imi place de ea. Suge pula fara prezervativ, si pentru 50 de lei face o muie destul de calitativa.....

Link spre comentariu

Vizitator Sarpong
Reputație: 0

A avut mai multe locații . Toate prin Militari . Îmi place la ea că face un oral de calitate uneori deep chiar ,sta bine capra și are așa o voce perversă. La un moment dat a avut și colega ,am prins-o pe o blonda matura care făcea și anal însă a stat acolo doar o săptămână ,acum asta e singura in locație . Nu îmi place că e cam recalcitranta la telefon ,așa sunt oltencele. Am fost de mai multe ori la ea deci a fost ok daca am revenit 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...