Sari la conținut

Diana 0734152417


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

SUNT Diana, noua in zona. Satena 1.70 m, ochi caprui, 20 ani, sani nr. 3 ofer companie intima d-lor manierati sex oral cu fin.normal in dif. pozitii, sex intre sani, diferite fantezii, Militari, Valea Lunga,

Zona: Drumul Taberei, Militari

Locatia: am intrat intr-o camera curata, altceva nu am vazut. Nota 8

Fata: Poze reale, dar nu se vad doua lucruri: sanii mici, coapsele solide. Nota 7

Actiunea: Am pus-o pe pat si am "prelucrat-o" pe corp. FK nu pt ca are cercel in limba. Oral protejat, futut pe la spate si apoi normal, unde am terminat. Geme bine, doar partial regie. Nota 8

Cu bine

Eduard

post-41894-0-72217700-1412893593_thumb.jpg

P.S. Am incercat pt prima data sa pun poza, nu stiu cat a fost de bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

SUNT Diana, noua in zona. Satena 1.70 m, ochi caprui, 20 ani, sani nr. 3 ofer companie intima d-lor manierati sex oral cu fin.normal in dif. pozitii, sex intre sani, diferite fantezii,

Fata: Poze reale, dar nu se vad doua lucruri: sanii mici, coapsele solide. Nota 7

Actiunea: Am pus-o pe pat si am "prelucrat-o" pe corp. FK nu pt ca are cercel in limba. Oral protejat, futut pe la spate si apoi normal, unde am terminat. Geme bine, doar partial regie. Nota 8

Cu bine

Eduard

attachicon.gif67491121.jpg

P.S. Am incercat pt prima data sa pun poza, nu stiu cat a fost de bine.

Ce inseamna la tine "sanii mici?"

Eu in poze vad altceva.

post-23590-0-96843500-1412931588_thumb.jpg

post-23590-0-54338400-1412931592_thumb.jpg

post-23590-0-11568800-1412931597_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

or fi astea pozele ei, dar o avantajează tare de tot. am trecut azi p-acolo (n-am rămas) și mi-a spus nonșalant: „am zis 1,70 pe tocuri”. Bine, ea avea 1,70 pe un taburet. Topometria mea ar pune un 1,55 max 1,60.

 

in rest pt 60 lei aspectul e ok, adică „merge” daca esti prin zona si n-ai altceva. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Anuntul:
SUNT Diana, noua in zona. Satena 1.70 m, ochi caprui, 20 ani, sani nr. 3 ofer companie intima d-lor manierati sex oral cu fin. normal in dif. pozitii, sex intre sani, diferite fantezii, Militari Apusului, 01 Nov 09:07

 

 

Am fost pe la mijlocul lui octombrie 2014.

Locatia: Militari, Valea Lunga. (Acum s-a mutat tot in Militari, Apusului). O camera si o bucatarie, unde e "receptia" (sunt doar 3 fete). Nota 8

Fata: Poze reale, sani mici, solida, curata. Nota 8

GFE: sociabila, dar nu din cale afara. Nota 8

Tarif: 60 finalizarea

Actiunea: Imbratisari, saruturi, inclusiv FK. Oral placut, apoi am pus-o pe pat cu cracii in sus si am futut-o normal. Geme frumos si natural dupa parerea mea. Imbracat, schimbat cateva cuvinte si plecat. Nota 8

Cu bine, Eduarrdd

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Am fost si eu la dameza, locatia piata gorjului, pot sa spun ca a inceput cu un oral normal fara artifici, dupa oral a trecut capra si dai frate. Cam atat nu s-a implicat totul mecanic

 

Pret 60 ron tragerea. In concluzie nu merita...si nu cred ca are 20 de ani

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Domnul veloci, in primul rand nu am fost niciodata la Gorjului. Si chiar am 20 de ani!

 

 

A sarit pestalau' ca ars!

Nu e asa, Hadriane45?

Cam da, si intre timp pune la punct si concurenta

 

Salut.Am si eu o mica postare de facut in legatura cu o doamna matura la care am fost ieri si de fapt cred ca era mai mult maturata decat matura.Nr de tel pe care il foloseste este 0736218736. Este undeva prin militari. La tel este foarte mieroasa,dar cand ajungi sa o vezi dezbracata cheful iti dispare mai ceva decat ai zice call baby. Locatia este super ok,chiar lux as putea zice. Se ajunge foarte usor,dar toate aceste avantaje dispar in momentul cand se dezbraca langa tine. La mine sa chinuit 10 min oral sa ma faca sa imi revindar degeaba...pacat de timpul pierdut si bani aruncati. Sta in locatie cu 3 fete care sunt MUUULT mai ok si frumoase decat ea,iar daca ii spui ca ai dori sa intri cu o colega te pofteste afara. Nu ma las pananu aflu nr la cel putin o colega de a iei pt ca doresc sa ii rad innas...Apropo.....un mesaj pentru ea..E VARA AFARAAAAA!!! FA UN DUSSSS!

 

Am fost la întâlnire cu doamna.Locatie super ok ușor de ajuns.In ceea ce privește doamna......DEZASTRU.Celelalte fete sunt OK dar ea este sub orice critica.Am început cu un oral la care este ok după care iam cerut sa se pună în poziția capra moment în care mia murit soldatul din cauza ca priveliștea era una cu hemoroizi în floare.Asa ca mam îmbrăcat și am plecat dezamagit

Din aceeasi zona

Link spre comentariu

Sa ma fac un pic inteles...eu am cam fost pe la tot ce s-a perindat prin militari si dr taberei..(Nu prea am timp de scris cei drept)dar hai ca merita si Diana câtusi de putin.eu zic ca e ok la 50fin cum are in ultima vreme...e miniona(155-160max)sani mici 1,5-2maxim carnea tare pe ea si plăcută la atingere,are un cur belea capra(sa d-ai ca surdu'-n clopot)oralul nu cine stie ce,un pic cam grăbită dar nu in sictir fin zice ca face si orală si facială dar sa iti alegi ca nu le face concomitent eu zic ca de un 7 face..deci dacă esti în zona si nu ai alte oportunități(Dm Bianca,Corina sau andreea) merge o tură.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...