Sari la conținut

Nu mai caut, dar daca apare nu refuz... :)


amada®

Postări Recomandate

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Ala de a fost director te-a platit ca sa iti bati joc de el. Dupa ce a plecat a ramas tot Domn Director, tu tot prostituata

 

Daca ai sti ce este el acum ai lesina de ras! :laugh2

Stai cuminte, viata are un mod foarte interesant sa-mi faca dreptatea...

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Chiar nu tin neaparat sa-ti fac un compliment la ora asta...

Am stat cu chirie de la 14 ani pe cont propriu, tot ce castigam se ducea pe casa si strictul necesar si desi sor-mea nu m-a lasat sa termin scoala, am facut liceul mai tarziu in Bucuresti la fr, nu m-am "lamentat".

Am invatat engleza singura, cursuri calculator in 2001, permisul l-am luat in 2003, toate cele nu au fost usoare, dar de unde in plm crezi tu ca mai scoteam si bani de facultate din salariu mediu... :slap2

Mai bine taci!

 

PS. Limba romana nu a fost limba mea natala, scoala generala am facut-o in limba rusa, nici nu intelegeam literele, dar vad ca ne intelegem destul de bine... :)

 

Pentru postarile de genu', am un anume respect pentru tine!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Ala de a fost director te-a platit ca sa iti bati joc de el. Dupa ce a plecat a ramas tot Domn Director, tu tot prostituata

 

Esti director? Sau vreun sclav de coorporatist, care tinde sa ajunga diector, lingand ass-uri? :)

Asa este, bulangiul ala, dupa o intalnire cu Amanda, ramane tot Domn' Directoru', si Amada ramane o prostituata...dar stii care-i diferenta? ca prostituata poate ramane doar cu o anumita "sechela pshica" de moment, dar cu banii in buzunar, pe cand boul de Director ramane fara banii dati prostituatei, ramane cu aceleasi sechele pe care le are din copilarie,futut in cur (cu vibratorul) si batut peste pula cu biciul, lovit peste sfarcuri sau scuipat cu flegme, dupa o raceala de moment! :)

Tu nu intelegi ca toti prostii astia de "successful directors", care nu au facut toata viata decat sa fie niste peniţari penibili, care si-au stors creierul pentru a ajunge la infinitul pulii, sunt niste oameni lipsiti de experienta vietii din exterior (diferita de aia a biroului), care nu stiu nici macar da abordeze o femeie,nu mai zic sa o si futa?...prefera sa fie ei aia fututi in CUR, la propriu, dar si la figurat! ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Imi place mult discutia din acest topic, insa nu suficient incat sa ma inspire. Imi place abordarea aceasta directa a barbatului si potentialului sau, pentru ca si pentru mine e la fel... daca apare sau e hotarat, nu refuz o mica joaca. Jocul vietii nu oricine si-l permite si de asemenea ma bucura sa intalnesc in acest fel unicaturi... O data trecuta aceea linie fina si excitatanta a psihicul, imi place nespus sa privesc spectacolul in care barbatul in sfarsit descopera femeia si cine este el. Asa, doar de gustul femeii... spun mersi barbatului si celor care vor fi.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Domnule/Doamna de sex nedefinit,

Metafora poate fi interesanta, dar cuvintele incalcite dau dovada doar de faptul ca linia d-stra fina si excitanta s-a rupt pe undeva...

Sa nu mai spuneti "unicaturi", suna a cacaturi/rahaturi, desi in "jocul vietii" mai mult asta intalnim.

 

UNICÁT, unicate, s. n. 1. Exemplar unic dintr-un document, dintr-o publicație, dintr-un obiect. 2. Înscris constatator care se întocmește într-un singur exemplar. – Din germ. Unikat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Scuze de-s incalcite...

... doar atat crezi ca e vorba?

De rupturi...

Banuiesc ca as fi facut corectii sau atentii la ceea ce scriu daca ar fi fost necesar pentru mine. Pentru altcineva... face ce vrea.

Oricum... cand ma entuziasmez prea iute imi place sa pandesc la ce anume arunca omul privirea din prima.

... si ori pici fara sa pricepi nimic, continuandu-ti discursul

... ori iti pica unde trebuie sau unde te pricepi mai bine.

Asa ca daca tot esti atenta, mai fa-o si pentru tine :)

... caci nu se stie, poate nu doar apare(aparitii,cal alb) ci se si gaseste... fara sa cauti.

Prinde bine sensul, gusta-l la inimioara ta... ca metafora ai vazut, se scoala mai greu.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Ma intereseaza o modalitate prin care sa fac dominare/sex/dragoste strict din placere si fara implicari financiare.

Dar ca sa fac asta trebuie sa mi se ofere conditiile decente si un job ok prin care sa avansez in functie de efortul depus.

Capul ma duce, realist vorbind ma descurc perfect la administrativ, contabilitate, dezvoltare, logistica, vanzari, achizitii, etc... Am experienta. Plus engleza si rusa la perfectie, germana mediu.

Nu as suporta sa depind de cineva, deci nu vreau finantare pe termen lung.

As vrea un tip open-mind, inteligent, pasional, la serviciu sa faca ce vrea, dar acasa cu mine sa fie cuminte. :)

Ca sa lamuresc ce am spus: "nu mai caut" (pentru ca nu o sa primesc cu CV-ul in brate un salariu decent), "sa avansez in functie de efortul depus" este o conditie, altfel sar din lac in put. Orasul din care esti nu conteaza.

Am trecut pe dominare si sunt vazuta tot ca o c...va/actrita, mi s-a acrit de cei care nu fac diferenta...

Momentan ii primesc pe cei care mi se par ok, nu ma complic in relatii sentimentale, dar daca apare ceva... :D

:hug1

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Fleosc! :slap2

bai nea picoane, ce fel de escroci sentimentali am ajuns noi,bre, sa nu putem creea un job interesant pentru draguta noastra.

cind eram mai tinerel , aveam o soferita care se imbraca vara numai in costume de piele neagra ,cu minusi si sapca , incaltata in cizme cu toc.

fuma trabuce si avea vocea ragusita.

ma cara in spinare  pina la etajul 3 atunci cind ma imbatam,imi facea mereu cafea zdravana dimineata  si era o partenera de sex de nadejde.

nu ii plateam salariu dar ii scoteam mereu aurul de la amanet, ii plateam telefonul fix, lumina, curentul si cursurile de yoga.

intr-o zi a vazut-o un escroc italian care imi vindea faianta pe vremea aia si s-a indragostit de ea , i-a propus sa fie soferita lui si peste 2 saptamini a cerut-o de nevasta. 

morala?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma intereseaza o modalitate prin care sa fac dominare/sex/dragoste strict din placere si fara implicari financiare.

Dar ca sa fac asta trebuie sa mi se ofere conditiile decente si un job ok prin care sa avansez in functie de efortul depus.

Capul ma duce, realist vorbind ma descurc perfect la administrativ, contabilitate, dezvoltare, logistica, vanzari, achizitii, etc... Am experienta. Plus engleza si rusa la perfectie, germana mediu.

Nu as suporta sa depind de cineva, deci nu vreau finantare pe termen lung.

As vrea un tip open-mind, inteligent, pasional, la serviciu sa faca ce vrea, dar acasa cu mine sa fie cuminte. :)

Ca sa lamuresc ce am spus: "nu mai caut" (pentru ca nu o sa primesc cu CV-ul in brate un salariu decent), "sa avansez in functie de efortul depus" este o conditie, altfel sar din lac in put. Orasul din care esti nu conteaza.

Am trecut pe dominare si sunt vazuta tot ca o c...va/actrita, mi s-a acrit de cei care nu fac diferenta...

Momentan ii primesc pe cei care mi se par ok, nu ma complic in relatii sentimentale, dar daca apare ceva... :D

:hug1

Bună . În contabilitate ai ceva experiență . Caut pe cineva pt contabilitate primara , gestiune și aprovizionare a unei firme
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amandino, te-ai maritat ?:)))) Sa iti fie de bine. Cum se spune ca am uitat..." casa de Piatra si copii...frumosi si sanatosi" :*

:)

Merci frumos, dar maritatul nu e pentru mine deocamdata, oricum nu cel clasic in care in loc de partener de viata sa am un sef... :D

Iubesc libertatea mai mult decat orice...

Pana apare unul care nu ma sufoca... am lucruri de pus la punct... :)

Te pupacesc!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...