Sari la conținut

Hotel Flamingo


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Saptamana trecut am trecut pe langa Hotelul Flamingo si o fata simpatica imi facea cu mana, asa ca m-am intors si am intrat, din cauza ca stiam ca la acest hotel se practica vechea meseria, am mai fost la niste fete, stiam ca e destul de scump, 100 de euro, dar am zis sa vad fata asta ce mai zice.

Intru, sta la receptie, intreb cum si ce, imi zice ca 450 de roni o ora cu servicii full. O intreb total, serios? zice da, intreb, si anal? zice da. Zic ok, hai ca ma intorc dar tre sa ma duc pana la bancomat ca nu car cu mine mult cash. Ma intreaba cati bani am la mine, zic 300, zice bine, e plictisita, poate nu o sa ma intorc, e de acord si asa. Okey, zic, ma conduce sus, facem un dush impreuna, si incepem actiunea. E foarte comunicativa, de treaba, chiar ne-am inteles bine.

Oralul neprotejat, cu deep, saliva, de toate, atentie la zonele adiacente, zice ca ii place sa faca oral, dupa aia NP cu lady on top, chimba gaura folosind un pic de lubrefiant, facem un doggy la normal si un anal indelungat, de ii dura deja in pozitia misionar. Finalizare pe sani, ajutat de mana ei, facem iar un dush, m-a masat putin pe spate, ne-am imbracat si dus am fost.

Platit 300 de roni, e cam mult, dar nu prea se gaseste asa serviciu in zona la asa calitate.

 

Locatie 9

Fata 9

Oral 8

Normal 8

Anal 8

GFE 9

 

  • Like 5
  • Minus 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Comfirm si eu cele scrise mai sus. Domnisoara e prezenta zi de zi la acest hotel. Cazat fiind in aceasta locatie , am avut si eu parte de putina actiune.

Domnisoara este bruneta , cu par scurt , la 170 cu 55 .

Isi face veacul pe la receptie , si atunci cand un client se cazeaza , flirteaza cu el insistent. Dupa ce ma cazez , d-soara ma conduce la etaj pentru a-mi arata doua camera si sa pot alege care imi place. Aleg una . D-soara  imi lasa cheia , si apoi ma intreaba intr-o romana mai stalcita , daca mai poate sa " imi faca ceva " ( corect era sa ma ajute cu ceva ). ma uit la ea , zambesc si ii spun ca , da poate dar depinde de pret.

Raspunsul ei vine pe neasteptate ; 400 ora , tot ce vreau .   :350x   ..... :doggystyle...... :felatie...... :sexanal

Suna bine , desi pretul e destul de mare comparative cu alte orase. Auzisem eu ca unguroaicele sunt U.D(e).M(e).R(eu)....dar totusi e mult

Ii spun ca ma voi mai gandi si o sa o anunt.

Daca vede ca nu ma convinge , scade pretul la 300.....si pt ca era deja ora 20 , iar la 22 pleca acasa , imi spune ca e ok di cu 250 lei , 40 minute.

Batem palma . Facem fiecare dus . Revenim in camera , incercam niste atingeri ....ca doi straini. Realizam ca nu prea exista nici un clik....

Noroc ca ea e tata isteata , si gandeste ungureste..... Se pune in genunchi si incepe un oral  facut cu multa pasiune. La un moment dat , chiar ma intrebam daca fata asta mancase ceva in acea zi....la cat de mult il indesa in gura .....

se opreste sa respire putin , apoi se pune pe pat intr-un dogyy si ma intreaba " unde vrea sa bagi la mine " ?

Grea decizie . Ar merge ...si ....si ....

Aleg totusi , sa intru in cuibul pasaricii....si intru .....si intru......si in tot acest timp , posesoarea ei , scotea cate un "Ioi" artistic.....

Dupa cateva minute de pompat , ma opresc , scot protectia si o las sa isi termine .....ceea ce incepuse..... :drool

Per total , a fost aproape ok. Tipa e ascultatoare fara fite , dar ne stiind maghiara .....nu a existat deloc un GFE.

Cine stie , poate data viitoare :hmmm

  • Like 4
Link spre comentariu

Nu e fata patronului. Asa spune ea ca e noua. Incearca sa o abordezi , de genul daca  nu stie undeva in oras unde ai putea sa mfaci masaj .....erotic. Initial , ea cam asta facea ( de fapt de relaxare ) la acel hotel ( au si piscina si salon de masaj de relaxare ?

Bafta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...