Sari la conținut

0743928836


Vizitator Taz

Postări Recomandate

Vizitator Taz
Reputație: 0

salon de masaj cu finalizare de 70 lei in sus sau 200 lei cu doua o ora pt detali suna la tel 0743928836 non stop. Daca a-ti vizitat-o asteptam recenzia voastra.

post-145-133409708105_thumb.jpg

post-145-133409708106_thumb.jpg

post-145-133409708106_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator prtest
Reputație: 0
salon de masaj cu finalizare de 70 lei in sus sau 200 lei cu doua o ora pt detali suna la tel 0743928836 non stop. Daca a-ti vizitat-o asteptam recenzia voastra.
images are fake. don't go there.
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113800
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Am fost si am ales 2 fete una draguta foc cealalta mai putin draguta dar cu un corp de mori incet. Am fost rugat sa incerc sa termin. Asteptam sa ma termine ele pe mine.
1 avertisment pentru recenzii suspecte care nu contin suficiente detalii. Next is ban.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Vizitator mocu
Reputație: 0

Anunturile recente suna asa:Nou!! Oferta special 100 de roni o finalizare iar una primesti bonus! Pentru mai multe detalii suna la nr : 0743928836. ID YM: [email protected] Semi teapa (raportandu-ma la anunt), adica, cea de a doua finalizare, cea bonus, este de fapt, romaneste spus, o laba (finalizare manuala).Prestatoarea, Esmeralda, Yazmina, etc., e o tipa solida, la aproape 180 cm inaltime si +70 kg in greutate. E cu certitudine gypsy. E vopsita blond, cu parul lung. Urata la fata, inspre foarte urata, cu niste cearcane (bolnavicioase, nu de oboseala) imense si infioratoare, cu un corp masiv, burtica, picioare, solduri, fund cu celulita din belsug. Are undeva la +35 ... +39 ani.Apartamentul, 3 camere, dintre care doua sunt tip vagon, este situat in Manastur, in apropiere de Hanul Piratilor. Nu exceleaza in curatenie si ordine, chiar din contra. Baia la fel, este dezordonata, prost echipata (instalatii marca "nea sapca").Prestatia tipei: un oral (protejat), ceva de genu' hop-tzop, ajutat mult, foarte mult de mana, dupa care a incalecat deasupra, cateva miscari acceptabile, am schimbat pozitia intr-o capra "ardeleneasca", dupa care am finalizat. La normal are nota de trecere. Umectarea ei a fost naturala si OK.Plata: 100 lei. Nu am cerut restituirea unei plati compensatorii pentru cea de a doua finalizare, aia bonus, laba, finalizare pe care nu mi-am dorit-o.De mentionat ca intr-o vreme mai presta cu inca o colega, zisa Ioana, care era ceva mai acatarii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...