Sari la conținut

Red Light Eindhoven


cristics

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

 

Este un cartier rosu mai mic. Are o forma patrata cu vitrine pe toate laturile. Am facut doua ture in care am vazut cca 50 vitrine cu 30 locuite. Cautam ceva exotic.. stiu eu... o asiatica sau o negresa.... Negresa era una cu gabarit depasit si asiatice nu erau.

Am decis sa raman. Am ales o brunetica draguta, corp superb, fata frumoasa, sexy ce mai... chiar futabila.

Am intrat si ... mi-a pus mana pe pula inainte sa ma salute... apoi o discutie in engleza. Pret 50 euroi normal plus oral protejate. O finalizare

Raman. Era tare buna

Urcam sus.. si se prezinta: Alexandra... Trecem pe limba romana.

Un pic de incalzire apoi o montare de prezervativ cu gurita, un oral bunicel apoi o lady on top. Mama ce sani.. ce pasarica frumoasa.. stramta si corect epilata... o iau rasna si trec la misionar. Io trag la miniona de aproape mi se face mila... dar nu ma opresc... pana nu termin adanc... adanc in ea ( protejat ) .

Bani bine investiti.

 

Oral 8

normal 9

locatie nu notez

fata 9

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:reghin
  • Oras:reghin

Este un cartier rosu mai mic. Are o forma patrata cu vitrine pe toate laturile. Am facut doua ture in care am vazut cca 50 vitrine cu 30 locuite. Cautam ceva exotic.. stiu eu... o asiatica sau o negresa.... Negresa era una cu gabarit depasit si asiatice nu erau.

Am decis sa raman. Am ales o brunetica draguta, corp superb, fata frumoasa, sexy ce mai... chiar futabila.

Am intrat si ... mi-a pus mana pe pula inainte sa ma salute... apoi o discutie in engleza. Pret 50 euroi normal plus oral protejate. O finalizare

Raman. Era tare buna

Urcam sus.. si se prezinta: Alexandra... Trecem pe limba romana.

Un pic de incalzire apoi o montare de prezervativ cu gurita, un oral bunicel apoi o lady on top. Mama ce sani.. ce pasarica frumoasa.. stramta si corect epilata... o iau rasna si trec la misionar. Io trag la miniona de aproape mi se face mila... dar nu ma opresc... pana nu termin adanc... adanc in ea ( protejat ) .

Bani bine investiti.

 

Oral 8

normal 9

locatie nu notez

fata 9

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Uranus
  • Oras:Uranus

Am gasit RLD din Eindhoven mai organizat si curat ca cel din Amsterdam,poate si ptr ca am fost ziua pe la 12 in Amsterdam.Asiatice am vazut mai multe in Antwerpen...

 

 

Am ales o negresa cu sani imensi,micuta de inaltime fara sunci si cu un cur demential.Am decartat 50 iepuri pentru oral,normal nu vroiam oricum.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am gasit RLD din Eindhoven mai organizat si curat ca cel din Amsterdam,poate si ptr ca am fost ziua pe la 12 in Amsterdam.Asiatice am vazut mai multe in Antwerpen...

 

 

Am ales o negresa cu sani imensi,micuta de inaltime fara sunci si cu un cur demential.Am decartat 50 iepuri pentru oral,normal nu vroiam oricum.

Mare dreptate ai colegu'  Daca mai ajungi pe acolo te sfatuiesc sa " vizitezi" si romanca. E inevitabil sa o ratezi, arata cel mai bine dintre toate, dar daca o intrebi de unde e zice ca Bulgaria si refuza sa vorbeasca romana.

  • Like 1
Link spre comentariu

Mare dreptate ai colegu'  Daca mai ajungi pe acolo te sfatuiesc sa " vizitezi" si romanca. E inevitabil sa o ratezi, arata cel mai bine dintre toate, dar daca o intrebi de unde e zice ca Bulgaria si refuza sa vorbeasca romana.

MITICA mai stii cand am fost la bulgaroaica din red light?? doamneee cand mai mergem in olanda baaa??

Link spre comentariu

Ultima oara cand am fost, era o unguroaica super frumusica ce zicea ca era din Bulgaria. 3 romance, 2 bune si una scartaia. Cateva babe la 50-60 de ani, o nemtoaica bunicica, una de prin Brazilia ori Columbia, nu stiu dar nici nu ma iau dupa ce zic ele. Jennifer o chema. Speciala asta...am facut amor, nu sex lol. Era prima la intrare pe stanga. Colega de vitrina cu nemtoaica. Unguroaica s-a futut bine si oralul a fost surprinzator de bun. Romancele nu au vrut cu romani, dar era ok, aveam din ce alege. Mai era o poloneza bruneta, ochi albastrii, sani imensi, silicoane, fund frumos, atitudine plictisita, sictirita chiar, dar pentru ca am dat deja 50 de euro, zic sa termin ce am inceput. Am chinuit-o 40 de min, desi ele zic ca pt 50 stai 20 de min. Asta e...daca ma grabesti, dureaza mult mai mult. In consecinta, nu recomand Eindhoven.

Mergeti la Duisburg, 150 de km, dar tariful e 30, multe merg pe 20 si ai sute de fetite. Pentru 50 ai tratament cu ON, FK, masaj, fantezii, etc.

Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

La 19.05.2018 la 23:48, nonamenoblame a spus:

ergeti la Duisburg, 150 de km, dar tariful e 30, multe merg pe 20 si ai sute de fetite. Pentru 50 ai tratament cu ON, FK, masaj, fantezii, etc.

nume de local din Duisburg? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...