Sari la conținut

Bianca policlinica Titan 0746507621 masaj


inanedear

Postări Recomandate

  • Oras:Caraibe
  • Oras:Caraibe

Stie cineva ceva de domnisoara?

Vad ca e primul anunt pe AT, dar nu s-o fi nascut ieri :)

 

BIANCA, 21 ani, 173cm, 54 kg, maseuza cu experienta, ofer masaj de relaxare, body masaj si masaj erotic domnilor cu mult bun simt, numai in locatia mea, zona Titan metrou. Nu ofer contact sexual, poze reale acum facute

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara!

Intradevar Bianca este colega Nicoletei. Lucreaza in aceeasi locatie dar se pare ca in ture diferite. Daca Nicoleta este matinala, Bianca se pare ca prefera programarile de la amiaza spre seara.

Dupa mai multe incercari esuate de a ma programa la Nicoleta si miercuri, si joi si pentru maine (vineri) (Nicoleta mi-a facut o programare tocmai luni) , Nicoleta mi-a recomandat sa merg la colega ei Bianca (speram sa o intalnesc in locatie, sa vad cum arata, dar plecase deja cand am ajuns, iar Bianca era singura in apartament).

Mi-a dat printr-un sms numarul ei de telefon si mi-a zis ca nu o cunoaste foarte bine, ca doar si-au inchiriat impreuna locatia, asa ca nu stie la ce sa ma astept. Doar ca face numai masaj, fara sex si ca au aceleasi preturi, respectiv 150 ron ora sau 100 ron 30 de minute.

Bianca este o maseuza cu experienta, a lucrat prin diferite saloane de masaj (se cunoaste stilul dar cred ca se adapteaza notiunii de independenta), este instruita si face masaj somatic foarte bun, cu tehnica buna si cu suficienta putere cat sa pleci multumit.

Nu exceleaza la masaj erotic sau poate noi nu am facut acel click client maseuza (se unduieste si este prezenta la actiune, dar parca lipseste ceva, nu stiu exact cum sa va explic). Se straduieste, nu este un act mecanic, dar cred ca se putea si mai bine de atat.

Posibil si sa fi fost vina mea, am venit destul de tensionat pentru ca nu vazusem pozele si nu stiam la ce sa ma astept la fata locului, asa ca am mers cu inima indoita.

Locatia este un apartament cu 2,3 camere, undeva langa Parcul Titanel, la cateva minute de Policlinica Titan, cred ca se ajungea mai usor daca mi se explica drumul de la metrou.

 

Bianca este inalta cam 173-175 cm, 53-55kg, acum ca vad pozele in topic pot sa va spun ca NU O AVANTAJEAZA ABSOLUT DELOC, este bine facuta, are carne tare, tanara, ferma, picioare frumoase, fund bombat, abdomen cu patratele si sanii medii dar un pic lasati (nu foarte tare, sunt tocmai buni de pipait), este blonda CREATA NATURAL cu ochii verzi, draguta la fata,  foarte amabila.

Eu am avut parte de o sedinta reusita alaturi de ea, probabil ca ar fi fost si mai buna daca nu eram asa de crispat, i-am cam transmis si ei starea mea si a devenit si ea cam tensionata.

Am stat un pic peste o ora pentru care am achitat 150 ron, nu am fost deloc grabit si probabil voi mai vizita locatia, imi sunt vecine si imi este accesibil. Mai ales ca are si programul de 30 de minute, uneori merge o tura repede inainte de tura de alergat seara prin IOR.

 

Acum sunt nerabdator sa vina ziua de luni sa ajung si la Nicoleta.

Daca se cer si notele pot sa spun :

locatie - 9 , bloc cu patru etaje, etaj superior, fara lift, curat, ok, cu toate cele , cearceafuri de unica folosinta, prosoape curate cu teancul, papuci curati, mai multe geluri de dus la baie, ulei de bebelusi pentru masaj

masaj somatic foarte bun - 9,5

masaj erotic bun 8,5 - sper ca din vina mea, voi reveni sa testez

finalizare prin masaj, fara graba, cu tehnica buna si incitanta

aspect fizic maseuza- la fata 8, figura comuna, blonda creata cu ochii verzi, la corp 9, bine proportionata, carne tare, fund foarte misto

igiena fata 10,are cei 2 DD ( degustabila si delicioasa)

refuza fk

 

 De revenit!

  • Like 9
Link spre comentariu

Hi guys

I am in my massage period !
After experimenting the massage with Nicoleta on friday evening , i had another happy experience on sunday night

I was bored at home , and thinking in a good massage with a nice girl at my place ....
I did not knew who to call for such outcall massage , so i started to discuss with nicoleta asking her if she was available .... Unfortunately for me she was not . She recomands me Bianca saying that i must go to visit her at Titan .
I was tired and asked if Bianca could make an exception for me and come to my place
After few minutes , i received a positive answer saying that the girl was taking a taxi to come to me

Bianca arrive at my place 20 minutes after .
She is looking nice , better than in her photos , she has a slim body , white skin, blonde hair ( natural not painted) , nice eyes
She has been very friendly , kissing me like if we were lovers
We goes to my bedroom and i started to undress her softly , caressing her nice tits
She tooks a shower ( i took mine before she arrives) and quickly come on my king size bed

Masage was very good , she really have a nice technique
Finalization on her body

Location : 10+++++ , normal it is my place !
Physical aspect : 9 she is a king of girl next door , like girlfriend i had when i was student
Relaxing massage : 9
Body and erotic massage :9
GFE : 10 very sensual girl

Price : i paid 300 lei for a bit more than 1 hour ( taxi included) because it was at my place
I was well relawed when she left my apartment and ready for a good sleeping night !

Recomand YES

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Azi m-am trezit si eu cu chef de un masaj bun, iar cum la salonul meu preferat am inceput sa nu mai am experiente atat de bune in ultimul timp, am zis ca e timpul sa incerc si altceva in afara de regimul de salon.

 

Am sunat si am reusit din prima sa stabilesc o intalnire cu Bianca la ora 12, convenabila pentru amandoi. Adresa am primit-o prin sms cum mi-era foarte convenabil, altfel existand riscul sa uit pana sa apuc sa ies pe usa :)

 

Prima impresie pe care am avut-o cand am vazut-o pe Bianca a fost  ca pozele nu reflecta adevarul, dar in cazul ei este bine, pentru ca defapt pozele o DEZAVANTAJAZA. A spus si ea ca isi doreste sa faca un nou set de poze.

 

Dupa un dus scurt, am trecut la actiune si am avut parte de un masaj de relaxare foarte bine facut ( nu se rezuma la niste mangaieli cu ulei cum am mai intalnit). Ceea ce mi-a depasit asteptarile insa a fost masajul erotic, foarte senzual si excitant. Senzatia pe care ti-o da e ca esti cu prietena ta, cel putin eu nu am simtitca e vb doar de " job"

Am plecat foarte multumit si mai mult ca sigur o sa ma mai intorc.

 

Note: Locatie: 8- Functionala, nu e vreun lux, dar ai tot ce iti trebuie

          Aspect:  9- Mai bine decat in poze, dupa cum spuneam si mai sus

          Masaj relaxare: 9,5

          Masaj erotic: 10- printre cele mai bune primite

          GFE: 10- vorbareata, deschisa, o prezenta foarte placuta.

 

Concluzie: Recomand si mai revin. Clar

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan

Buna Bia, sa inteleg ca te putem gasi numai dupa amiaza? 100 de roni ora? Cu o singura finalizare?

 

 

Finalizare prin masaj desigur.nu?

Buna!

Programul meu este in fiecare zi dupa ora 12 00 (uneori chiar si mai tarziu, depinde cat de tarziu ma trezesc) pana la ora 21 00 (ultima programare la ora 20 00).

Serviciile mele sunt: masaj somatic, body si erotic cu finalizare prin tehnici ale masajului, fara contact sexual.

Remuneratia este 200 ron pentru 90 de minute, 150 ron o ora sau 100 ron 30 de minute.

La cererea voastra dusul poate fi asistat.

Programarea se face mereu telefonic, de preferat cu 30-40 de minute inainte.

Nu refuz programarile facute cu mai mult timp inainte, dar va rog sa le confirmati in timp util.

Daca aveti intrebari ma puteti suna in programul stabilit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan

Buna seara!

Pentru inceput doresc sa multumesc tuturor celor care m-au vizitat si au aflat de existenta mea prin intermediul acestui forum.

 

Pentru ca pana acum am avut parte numai de sedinte placute si reusite (pentru care doresc sa va multumesc!), va anunt ca :

 

oricine ma viziteaza in acest weekend de pe acest forum (cu rugamintea ca atunci cand sunati pentru programare sa mentionati ca sunteti utilizatori ai forumului- oferta este valabila doar pentru membrii forumului) beneficiaza de o sedinta de 60 de minute la pretul de 100 de roni in loc de 150 roni.

 

Promotia este valabila doar in acest weekend, de vineri dimineata pana duminica seara (7,8 si 9 noiembrie).

 

Daca aveti intrebari sunati.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan

Buna seara!

Pentru inceput doresc sa multumesc tuturor celor care m-au vizitat si au aflat de existenta mea prin intermediul acestui forum.

 

Pentru ca pana acum am avut parte numai de sedinte placute si reusite (pentru care doresc sa va multumesc!), va anunt ca :

 

oricine ma viziteaza in acest weekend de pe acest forum (cu rugamintea ca atunci cand sunati pentru programare sa mentionati ca sunteti utilizatori ai forumului- oferta este valabila doar pentru membrii forumului) beneficiaza de o sedinta de 60 de minute la pretul de 100 de roni in loc de 150 roni.

 

Promotia este valabila doar in acest weekend, de vineri dimineata pana duminica seara (7,8 si 9 noiembrie).

 

Daca aveti intrebari sunati.

 

 

a 3-a oara a fost cu noroc, de data asta pozele sunt bune :)

:bow

Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan

hmmm.. Interesting offer Bianka vreau sa fiu primul tau client tomorrow, la ce ora e ok sa sun k sa stabilim ora de masaj? Kisses..

suni dimineata si stabilim.

dupa ora 10 raspund la telefon.

programarile se fac numai telefonic cu cel putin 30 de minute in prealabil

Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan

Buna seara!

Pentru inceput doresc sa multumesc tuturor celor care m-au vizitat si au aflat de existenta mea prin intermediul acestui forum.

 

Pentru ca pana acum am avut parte numai de sedinte placute si reusite (pentru care doresc sa va multumesc!), va anunt ca :

 

oricine ma viziteaza in acest weekend de pe acest forum (cu rugamintea ca atunci cand sunati pentru programare sa mentionati ca sunteti utilizatori ai forumului- oferta este valabila doar pentru membrii forumului) beneficiaza de o sedinta de 60 de minute la pretul de 100 de roni in loc de 150 roni.

 

Promotia este valabila doar in acest weekend, de vineri dimineata pana duminica seara (7,8 si 9 noiembrie).

 

Daca aveti intrebari sunati.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello guys,

 

 Am profitat de promotia de weekend, si zic ca e o ocazie sa incep sa particip la review-uri. 

 

Fusesem deja la Nicoleta saptamana trecuta, aceeasi locatie. Comparativ, organizare si GFE superioare. A promis la telefon ca trimite mesaj cu ora exacta a programarii, si l-am primit la minut. Adresa iarasi prin mesaj, cu detalii (locatia e un pic dubios de gasit cu masina din cauza sensurilor unice). Confirm aspectul fizic din review-urile anterioare, iar pozele sunt evident reale. Creata, roscata, ochi verzi, sani atragatori, exact cat trebuie de subtire si nu mai mult. Masajul de relaxare a fost ok - spune ca nu face asta de mult. Pentru mine a fost punctul cel mai slab al unei intalniri altfel reusite. Probabil cu experienta (si eventual un curs) se rezolva si asta. 

 

Locatie: 8. Ar ajuta un pic de extra igiena preventiva - tot ce am vazut a fost curat, dar nu as baga mana in foc ca prosopul de pe pat era schimbat.

Aspect fizic: 9

Masaj relaxare: 7

Masaj erotic: 9 (client dificil, dar satisfacut :D)

GFE: 10 cu felicitari. Simpatica, usor de vorbit, deschisa la sugestii (in limitele stabilite evident). 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan

Locatie: 8. Ar ajuta un pic de extra igiena preventiva - tot ce am vazut a fost curat, dar nu as baga mana in foc ca prosopul de pe pat era schimbat.

Masaj erotic: 9 (client dificil, dar satisfacut :D)

Buna!

Multumesc pentru recenzie.

Iti garantez ca "prosopu"l de pe pat se schimba dupa fiecare client. In locatia mea igiena este primordiala :hug1 . Am zeci de mini-asternuturi si o menajera extrem de promta. Ar fi ridicol sa ma "impiedic" de un asternut. :laugh2

Fara sa te superi pot sa iti confirm ca ai fost cel mai dificil client din tot weekendul :laugh2 .(desi as putea sa scriu din toata cariera mea :) )

Te pup :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...