Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut,Sunt curios sa stiu ce bonusuri lasati maseuzelor care va incanta prin calitatea serviciilor sau care va dezamagesc ?Eu unul, pentru un masaj extraordinar care a costat 250 de lei (probabil ca stiti unde a fost facut dupa pret) am lasat 150 de lei, dar pentru unul de 100 de lei care nu m-a dat deloc pe spate nu am lasat decat 50 de lei.A fost mult ? A fost putin ?Astept raspunsurile vostre.

Link spre comentariu

Eu unul nu las nici un bonus atat timp cat pretul nu este de neglijat si nici nu vad de ce as lasa bacsis, pentru maseuza e platita si o platesc !!De exemplu salonul de masaj erotic Confidential este unul din cele mai bune, au fete ok si ai ce vorbi cu ele, nu sunt mute sau mai rau(proate) sa ti fie frica cand deschid gura. Ma mai duc, masajul si cu tzatzele ma innebuneste.Multa bafta. Tu ce saloane frecventezi si din ce oras?

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

salut dragos.Nici eu nu las bonusuri la maseuze pentru ca sunt deja platite.Am fost la majoritatea saloanelor si putine mi-au placut. Ce imi place acum unde e ambianta, fete dragute si mai ales ca tin foarte mult la curatenie este VIP Obsession. De un an de cand merg la ei m-au impresionat ca nu au renuntat la calitateaserviciilor si ca mai aduc fete noi in fiecare luna.Un plus il are si wildpussy.Singura conditie ca sa las ceva in plus e sa imi ofere ceva mai mult decat un masaj daca intelegi ce vreau sa zic :D:D:D

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Sunt multe saloane bune in Bucuresti,important este sa mergi la toate si apoi sa iti alegi unul pt a deveni client fidel…Eu prefer Mon Amour,imi plac fetele de la acest salon,faptul ca pot alege din 7-8 modele,dar si curatenia de la acest salon,de masaj ce sa vorbesc…..de vis.Mai las cate o sute doua de mii. Succes !

Link spre comentariu

Sa stii ca eu am fost si la saloane mai putin costisitoare gen Sweet Passion sau Blondies si serviciile sunt aceleasi dar cam la 60% din pret (ex un masaj nud 150 in loc de 250) ….in fine depinde mult de fete dar la un salon de fitze..platesti si fitzele

Link spre comentariu
Sa stii ca eu am fost si la saloane mai putin costisitoare gen Sweet Passion sau Blondies si serviciile sunt aceleasi dar cam la 60% din pret (ex un masaj nud 150 in loc de 250) ….in fine depinde mult de fete dar la un salon de fitze..platesti si fitzele
E misto salonul,cochet. Am fost de 4-5 ori pana acum,am intrat cu o bruneta inatla (180cm) foarte sociabila.Masaj erotic bine executat(ma intrb cine le-o invata ?) in fine nota 9 ,si 10 pt maseoza.
Link spre comentariu

S-a deschis un salon de masaj la mn in oras... am fost la o sedinta si m-am simtit asa d bine incat as vrea sa mai merg..problema este ca i-am zis iubitei mele despre acest lucru...iar ea m-a intrebat cine mi-a facut masaj...e drept ca personalul este format dora din tinere....intre 22-25 ani....asa ca mi-a interzis ca sa mai merg....oare c sa fac???? sa ii zic sa vina si ea cu mine ca sa vada ce, care si cum???

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
S-a deschis un salon de masaj la mn in oras... am fost la o sedinta si m-am simtit asa d bine incat as vrea sa mai merg..problema este ca i-am zis iubitei mele despre acest lucru...iar ea m-a intrebat cine mi-a facut masaj...e drept ca personalul este format dora din tinere....intre 22-25 ani....asa ca mi-a interzis ca sa mai merg....oare c sa fac???? sa ii zic sa vina si ea cu mine ca sa vada ce' date=' care si cum???[/quote']Da-i un capac si trimite-o la culcare.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
S-a deschis un salon de masaj la mn in oras... am fost la o sedinta si m-am simtit asa d bine incat as vrea sa mai merg..problema este ca i-am zis iubitei mele despre acest lucru...iar ea m-a intrebat cine mi-a facut masaj...e drept ca personalul este format dora din tinere....intre 22-25 ani....asa ca mi-a interzis ca sa mai merg....oare c sa fac???? sa ii zic sa vina si ea cu mine ca sa vada ce' date=' care si cum???[/quote']E interesant ca prima oara ai mers fara ea. Asa ca poate vrei un spatiu personal, undeva unde ea sa nu fie. Nu ca nu ai tine la ea, dar toti avem nevoie si de activitati separate in cuplu. Daca vrei, mergeti impreuna la o sedinta, dar nu faceti abonament. Pe urma nu mai ai scapare.laughing Desi, nu prea o sa ajute, fiindca isi va imagina ca nu s-a intamplat nimic, fiindca era de fata; in restul timpului... Problema este la ea, cu gelozia. Faptul ca iti face alta femeie (profesionista) masaj mi se pare la fel de ok cu faptul ca ea merge la un ginecolog barbat. Sau esti gelos pe chestia asta?
Link spre comentariu

Sa inteleg ca au fost foarte fericite cele cu care am facut eu masaj :)Cel mai bine m-am simtit alaturi de Bela de la Mon Amour ... cei mai frumosi sani pe care am pus mana pana acum.In rest am fost si pe la saloane de 100 de lei (dintre cele 5: Jade, Thai, J'adore, etc.), dar nu se compara in nici un fel.Intotdeauna am lasat ceva in plus, dar vroiam sa stiu daca suma lasata de mine este mica, ok sau mare...PS: Am ramas surprins sa constat ca in doua ore de la postarea mesajului initial, au fost postate vreo 15 reply-uriBun forum :)

Link spre comentariu
Sa inteleg ca au fost foarte fericite cele cu care am facut eu masaj :)Cel mai bine m-am simtit alaturi de Bela de la Mon Amour ... cei mai frumosi sani pe care am pus mana pana acum.In rest am fost si pe la saloane de 100 de lei (dintre cele 5: Jade' date=' Thai, J'adore, etc.), dar nu se compara in nici un fel.Intotdeauna am lasat ceva in plus, dar vroiam sa stiu daca suma lasata de mine este mica, ok sau mare...PS: Am ramas surprins sa constat ca in doua ore de la postarea mesajului initial, au fost postate vreo 15 reply-uriBun forum :)[/quote']waw.Adica tu lasi bacsis aproape de inca un masaj :D:D:D:D Sunt sigur ca toate maseuzele ar dori sa te aibe client !! :D:Dpisicuts , i-ai dat baiatului pe care nu-l lasa nevasta sa mai mearga la masaj cel mai bun sfat ahaha
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Deci acum m-am uitat pe situl mon amour dragos si am vazut-o pe bella cum arata:D WAW! Asa da femeie :P:P Felicitari pt alegere. Pt cei care vor s-o vada pe bella : http://www.monamour-eroticmassage.com/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=57&lang=enSper sa o incerc si eu cat de curand:D

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Deci acum m-am uitat pe situl mon amour dragos si am vazut-o pe bella cum arata:D WAW! Asa da femeie :P:P Felicitari pt alegere. Pt cei care vor s-o vada pe bella : http://www.monamour-eroticmassage.com/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=57&lang=enSper sa o incerc si eu cat de curand:D
cea mai scumpa fata pe care am mai vazut pana akumnu am cuvinte ce sa zik esti prima femeie din viata mea pe care am vazut asa sani nu am mia vazut la nici o fATA asa sani ascutiti si excitati asa vrea sa ai incerk si eu daka se poate unde te'as putea gasi ast sms sau pe id mei ddjcretu sau nr meu de tel sa ami esxplici udne sa vin 0765131814 daka esti dragutza pop
Link spre comentariu

Baiatul asta este tare...la fel si sanii duduilor...ce sani....da.....astia care latra pe aici mor de invidie.dar fetele astea costa, asa ca zgarciomanii si saracii inghit in sec si latra aiurea.Sampania nu este pentru tot neamul......

Link spre comentariu

e scarbosenie ! mai, ce se intampla in Romania ? Ati inebunit rau de tot! Ah, ce bine ca stau intr-o tara civilizata ca Elvetia , Aici nu vezi asa ceva , bambuiste , fratelli si gaia ! e ceva strigator la cer! ce scarba mi se face

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
e scarbosenie ! mai' date=' ce se intampla in Romania ? Ati inebunit rau de tot! Ah, ce bine ca stau intr-o tara civilizata ca Elvetia , Aici nu vezi asa ceva , bambuiste , fratelli si gaia ! e ceva strigator la cer! ce scarba mi se face[/quote']Iti este scarba dar intrii si citesti forumul.Te rog sa fii mai civilizat caci am observat ca in toate posturile tale injuri,critici si arunci cu noroi in toti.Mersi.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

SUnt novice in domeniu dar vreau sa aduc si eu aportul :) .

Am vizitat un singur salon de masaj erotic, in iunie undeva in Galati , iar fata se numea Andra. Fiind prima experienta nu am putut sa fac comparatie la serviciile domnisoarei, iar la vremea respectiva m-i s-a parut normal un bacsis de 50 Ron adaugat la pretul masajului care era de 120 Ron. De atunci am mai trecut si prin saloane din Bucuresti, si cred ca fata din Galati merita mai mult ..... Daca mai trec pe acolo o s-o caut cu sigurantza.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...