Sari la conținut

Andreea 0753362492


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Imi cer scuze!!Dar nu am cum sa multumesc pe toata lumea cu programul meu ..si nu am un program batut in cuie,nu sunt non stop ..la nimereala ma gasiti! Imi cer scuze daca gresesc cu ceva,suntem totusi oamenii nu suntem animale si as dori un pic de respect tuturor fetelor ce practica aceasta meserie!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara ,in seara asta sunt disponibila in locatie pana la ora 23:00 Servicile mele sunt:SEX ORAL PROTEJAT(NEPROTEJAT)IN FUNCTIE DE IGIENA CL...NORMAL PROTEJAT,NU ACCEPT SUME DUBLE PT NORMAL NEPROTEJATI SAU INSISTENTE..FINALIZAREA 100 RON 200 H..ACCEPT FK DOAR CU PERS CARE CONSIDER EU!!! 69 LA CERINTE...MAINE NU SUNT DISPONIBILA SI POIMAINE PANA LA ORA 15:00 IN LOCATIE,DOAR LA DEPLASARI..VA PUPA DEEA...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna seara ,in seara asta sunt disponibila in locatie pana la ora 23:00 Servicile mele sunt:SEX ORAL PROTEJAT(NEPROTEJAT)IN FUNCTIE DE IGIENA CL...NORMAL PROTEJAT,NU ACCEPT SUME DUBLE PT NORMAL NEPROTEJATI SAU INSISTENTE..FINALIZAREA 100 RON 200 H..ACCEPT FK DOAR CU PERS CARE CONSIDER EU!!! 69 LA CERINTE...MAINE NU SUNT DISPONIBILA SI POIMAINE PANA LA ORA 15:00 IN LOCATIE,DOAR LA DEPLASARI..VA PUPA DEEA...

Chiar exista indivizi care iti cer normal neprotejat ??!!! :teufel

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu stiu mai bine,ce pot si ce ofer intelegi'! prefer unu ,doi clienti si.buni,in schimb imi tratez clientii destul de bine,si consider sa mai adaug ce-i 50 lei la finalizare si ora,cine doreste si este interesat,poate sa ma sune,nu regreta ultimul leut!:)

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu stiu mai bine,ce pot si ce ofer intelegi'! prefer unu ,doi clienti si.buni,in schimb imi tratez clientii destul de bine,si consider sa mai adaug ce-i 50 lei la finalizare si ora,cine doreste si este interesat,poate sa ma sune,nu regreta ultimul leut! :)

Majorarile ar fi bine sa le aplici doar disperatilor :gifs_ojos  care iti cer normal neprotejat :stiletto deja peste 200 ron/h intrii la categoria ... lux :yummy , iar cand vin la tine ma astept sa ma intampini cu un pahar de sampanie rece :2808.gif si un aperitiv de foie gras & caviar :foame

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...