Sari la conținut

Viviane 0731950645


georgi_88

Postări Recomandate

  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Bruneta, slim, miniona, ochi verzi , senzuala si atenta la poftele tale . Astept sa ma contactezi pentru a petrece impreuna clipe de placere si senzualitate. 
Servicii: Oral + Normal
Tarife: 100 lei nr / 150 lei ora 
Tel: 0731950645
Fara locatie. Ma deplasez la hotel.
Nu ezita sa ma contactezi :* 
Telefonul va fi deschis de la ora 12 pana la ora 21.

post-48794-0-27070500-1413538333_thumb.jpg

post-48794-0-95950400-1413538343_thumb.jpg

post-48794-0-23104100-1413538353_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Pasarica
  • Oras:Pasarica

aveti grija tata cu fetele astea, am eu facebook lu una care m-a pacalit acum ceva timp si care s-a impacat cu pestele care m-a contactat sa-mi spuna ca avea 16 ani cand am luat-o eu.

chiar am vazut pozele si scria acum putin timp intr-o poza ca a implinit 18 ani.

deabia acum are varsta majoratului, si acum arata ca o papusa.

colegul xtrey a punctat foarte bine, unele fete sunt asa dezvoltate chiar si de la o varsta frageda si va poate pacali usor spunand ca are 19 ani (in cazul meu desi puteam sa jur ca are mai mult si de atat) sau pot inventa varste chiar mai inaintate. Desigur ca ne putem pacali ca unele fete chiar sa aibe varstele pe care ni le comunica si sa spunem ca au mai putin decat ni se spune.

Nu trebuie sa mai riscam nimik, eu eram asa uimit de felul cum arata tipa si eram si pe la inceputul meseriei de curvar, ca nu m-am gandit la o astfel de ipoteza.

Daca se intampla ceva si ne dadea cineva in gat la hotel, beleam cuculetul, am facut sex cu o **spam editat** si era nasol tare ce puteam pati dupa.

Nu va mai lasati pacaliti de poze sau de cat de bine arata, ca pentru cateva minute de placere putem pati multe, chiar si santajandu-ne ea sau guvidu care se afla in spate ca ne da in gat ca ea ii virgina sau cine stie ce chestii se mai pot inventa.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...