Sari la conținut

0724852309-MARE TEAPA!!


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare dragi confutadori! Ieri,avand ceva timp liber si chef de futut,imi propun sa sun la topul nostru...cum astrele nu mi-au suras de loc,imi propun sa-mi incerc norocul pe Ploiesti.servicii. Deschid site-ul,sun la primul nr. de telefon,imi raspunde o voce placuta si ma indruma catre biserica in constructie de pe Cameliei,dupa ce imi prezinta meniul:50 oralul,80 normalul ,100 ora...si tot asa.Buuuunnnn:intreb detalii despre constitutie si varsta...raspunsul 20 ani si putin plinuta,sani mari,bruneta etc. Ma hotarasc sa ma duc,fiindca mie imi plac fetele mai plinute,mai impanate. Ajung in parcarea din fata bisericii,ma indruma catre blocul cu 4 etaje,chiar la ultimul etaj,interfon 1965. Dupa usa ma intampina Miss Piggy din papusile Mupets,imbracata intr-o rochita ce tipa pe ea. Ma intreaba ce aleg si imi da de ales:oral si normal 15 min. 80 ron sau 100 ron 30 min...ca prostul aleg prima varianta in loc sa plec,fiindca nu asa spusese la telefon. Cu acreala in voce imi cere banii inainte,aleg sa ma spal (fiindca veneam de la munca),ea canci...mirosea a transpiratie de ziceai ca a fost la fotbal cu baietii.Bunn...trecem si peste asta.Imi ofera loc pe o canapea stransa din garsoniera ei unde intinsese un prosop,isi da rochia si chilotii jos,ramanand doar sutienul ce il desface doar la cererea mea. Se repede cu gura in pula precum rechinul la foca si in loc sa o suga,o rontaia ca pe porumb.Dupa 2 minute de chin,ii cer sa puna cauciucul,ea ma incalta repede si se intoarce intr-o pozitie ce normal s-ar numi capra,dar ea statea aplecata de parca se inchidea la siret,expunandu-mi un cur mare,lasat,cu floci multi si lungi,dar cel mai important-degaja frate un miros de ziceai ca i-a putrezit un peste in pizda!! Neputand suporta prea mult duhoarea ii cer sa se intinda pe spate sa vin eu deasupra,cu ocazia asta eram cu capul orientat spre usa de la balcon deschisa.Dupa cateva minute cu aceeasi voce acra ma anunta ca mai am 5 minute...in acel moment ma dau jos de pe huiduma,scot prezervativul si i-l pun direct pe masuta pe care statea o pisica ce se holba la mine,ma duc in baie si spal pula la ghiuveta doar cu apa rece,ma imbrac repede si plec urgent fiindca zdreanta in timp ce isi lua chilotii pe ea a raspuns la un alt fraier ca si mine si in 5 min. i-a zis sa urce.

Acum notele:

fizic 8- tinerica,cam 25 ani,sani mari si frumosi,dar cu burta mare,huiduma prezinta un tatuaj pe piciorul drept deasupra gleznei

aspect 3-neingrijita,mirosea a transpiratie rau,pizda ii mirosea atat de rau incat ma usturau ochii,nerasa la pizda de o saptamana,iar la cur ori era flocoasa rau ori avea o veverita,fiindca nu i se vedea gaoaza.

comportament 1-nu are rost sa spun,fiindca as putea scrie 3 pagini fara sa ma repet!

sex 1- oralul a durat cam 2 minute,se ajuta cu mana,le pune chiar pe amandoua,dintii au fost prezenti inca de la inceput,motiv ptr care am renuntat repede la oral

Timp petrecut door to door maxim 15 minute,am decartat 80 ron si plecat fara finalizare,cu durere pe pula la propriu...alte detalii nu cred ca mai merita sa le spun,cele mai sus cu siguranta sunt de folos celor ce citesc.

Din pacate a fost cea mai mare teapa ce am luat-o vreodata,sper sa nu o mai repet...prefer sa revin la fetele cu calificative bune cand vor fi ele disponibile decat sa repet istoria

P.S.:cand am plecat,m-am suit in masina,am aprins o tigare si am deschis geamul...in acel moment un baiat se uita la mine ca broasca la bariera...daca aveam certitudinea ca el era urmatorul,cu siguranta i-as fi spus sa nu se duca.

 

Scuze daca am gresit caligrafic sau ortografic,fiindca postez de pe telefon.

 

Si inca un lucru cert:durerea de pula chiar exista,fratilor,durere fizica!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...