Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, 

Am fost la Daria luni (din cate am inteles lucreaza doar luni si vineri). Eram in zona Obor pe la 5 p.m. cu pofte de o dameza. Cum cele care locuiesc in zona (in spate la ACR sau pe colt la blocul cu Mac-ul) sunt ori conlucuitoare ori nespalate cu bube pe fund, am decis sa repet experienta cu Daria de acum  luni. Si nu am fost dezamagit: aceeasi atitudine extraordinara, acelasi oral adanc, am facut doar anal, cu pernita sub sold (mare parte din cei care au trecut pe acolo stiu despre ce este vorba). se implica 100 % si merita toti banii (200 lei).

Are burtica, dar nu deranjeaza, este moldoveanca (un plus din partea mea) si incerca sa te faca sa te simti bine (cu mine i-a iesit).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hello la toata

lumea, am fost si eu azi la dna Daria,obosit si un pic racit n-am fost in forma deloc si totusi doamna a facut ce trebuia si totul a iesit bine.Locatia pe la Obor,ap.obisnuit,vechi,doamna frumusica pt varsta ei.Doua fina

Izari,una pe fata si una in prez,anal,normal si oral,la oral stie lucruri sa te faca sa te strambi de fericire,nu am fost grabit deloc,ba mai mult eu obisnuit din alte parti sa fiu grabit acum chiar mi se parea ciudat ca ma tot indemna sa ma relaxez ca are ea grija de mine.

 

Note:

 

Oral:8

 

Normal:8

 

Anal:8

 

Locatie:7

 

De revenit.… de ce nu? M-am simt bine.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost pe la mijlocul lunii februarie la Daria, impulsionat fiind si de felul cum scrie pe blogul personal. Citind postarile duduiei pe blog mi-am dat seama ca desi are o varsta destul de inaintata a ramas cu un suflet de adolescenta care pune pasiune in prestatiile sexuale. Atentie presteaza doar in zilele de luni.

Locatia: pe B-dul Mihai Bravu intre Pasajul Obor si intersectia cu Ferdinand.

Apartamentul: o garsoniera curatica care ofera intimitatea necesara unei intalniri de neuitat.

Servicii prestate: oral neprotejast DT umed si adanc cu finalizare orala, normal si anal protejate la un pret de 150 lei pentru 2 finalizari in circa 1,5 ore

GTE: 9,00 este calda si pasionala, te saruta si te alinta tot timpul

Fata: cam 8,00 asta si datorita varstei, dar in masa nu te duci la ea s-o iei de nevasta

Corpul: 8,5 se pastreaza nesperat de bine pentru varsta pe care o are.

Recomand celor care doresc o excorta matura cu experienta care stie ce sa faca când ii pui madularul in fata.

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 Cica Daria s-a suparat pe mine ca am postat mesajul de mai sus. Pai spuneti voi... nu era normal sa scriu ca s-a lasat daca nu mai activeaza din cauza locatiei. Ce ar fi vrut ea sa scriu.... Ca am fost la ea si.....etc. Sa fie sanatoasa in continuare si sa se duca la hotel cu totii sa va ia bani si de cazare :laugh2 :laugh2 :laugh2 . O zi buna tuturor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...