Sari la conținut

BRUNETA FRUMOASA. MASAJ EROTIC CU FINALIZARE - 0744802400


Postări Recomandate

Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Nu cred ca mai prinzi paleta largita de servicii. La ultima conversatie a zis ca nu mai face doar masaj. 

Mama mia ... :slap2 :slap2 :slap2

 

Chiar asa ghinionist sa fiu,sa nu o prind de cand si-a marit paleta de servicii :no2 :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Disponibila
  • Oras:Oradea
  • Disponibila

seara

Am vizitat-o si eu pe d-soara, acelasi nr de tel, locatie cartier prima, am sunat de dimineata intre orele 8-9.oo, locatie curat, am ajuns, sunat, urcat sus, am facut dus, a inceput masaj pe spate, m-am intors, inca un pic de body masaj, un pic de masaj cu sanii si terminat printr-un hand job, sters cu servetele, mers la baie si plecat.

Am dat 200 de ron inainte pt o ora, dar nu am stat eu decat 40-45 de minute, ma grabeam, ea nu te grabeste. Eu unu nu mai revin. Fiind si prima vizita nu a acceptat si sex. Arata foarte bine. Eu am intrebat oferta mi s-a spus doar masaj si finalizare manuala. Doar pt masaj cu finalizare nu se merita. Per total nota 7 atitudine si servicii raportate pret. La corp nota zece, arata foarte bine, e mai mica de statura in rest e ok.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nu vreau sa fiu rau ,dar unii avem dreptate alții poate nu avem dar sa mergi la o asa bunaciune sa te mângâie doar cu mana si doar atat ,parerea mea ca este foarte mult .Daca ii ofer la nevastă-mea 50 de lei ma maseaza si imi trage 2 numere misto ,dar asta e parerea mea ,ma acuzați daca am supărat pe cineva

Link spre comentariu
Vizitator Tony Soprano
Reputație: 0

Se vede ca esti retardat ,si nu ai înțeles ce am vrut sa zic

Pai da....poate eu sunt cel retardat si nu cel care o plateste pe nevasta sa pentru sex!  :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:I'm at home everywhere
  • Oras:I'm at home everywhere

Salut,stiti cumva daca programarile le face doar dimineata , am incercat sa o contactez pe la amiaza dar nu a raspuns in niciun fel ?

Asa program incarcat sa aiba  :boob  ?

Link spre comentariu
  • Oras:I'm at home everywhere
  • Oras:I'm at home everywhere

Nu stiu cum ati dat voi de ea, mie mi se pare chiar neserioasa de-a dreptul ; spune ca face programarile intre 9-10:30 , dar nu raspunde la tel, sau la mesaje , nici intre orele mentionate si am incercat 3 zile la rand . :no2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 Neserioasa ar fi doar daca ti-ai face programare la ea si apoi nu ar raspunde la telefon. Faptul ca nu reusesti sa vorbesti  nu inseamna ca este neserioasa. Poate ca fata ori este foarte ocupata ori si-a luat o mini-vacanta de 1 mai.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mi am modificat putin programul! Si nu mai fac programari! Daca vrei suni si vii atunci cand ma prinzi la telefon ! Si am schimbat si tarifele de luna asta:150RON!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...