Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa o lunga absenta din tara si o binemeritata vacanta, saptamana aceasta am decis "sa reintru in joc" si sa savurez experienta unui masaj erotic de calitate in Bucuresti. In paranteza fie spus, am avut ocazia sa vizitez intre timp cateva locatii de profil din Cehia si Ungaria si nu am fost dat pe spate de serviciile din saloanele veritabile de masaj erotic (nu vorbesc aici de cele cu servicii complete).
La un an dupa experienta anterioara, am decis sa revin la Mon Amour cu gandul ca voi avea o noua experienta memorabila dar ingrijorat putin de lipsa de recenzii si informatii din ultima perioada.

Am sunat in jurul orei 19, mi-a raspuns o domnisoara cu o voce calda si senzuala (vag, familiara) si mi-am anuntat prezenta peste 30 de minute. Ajuns la locatia de pe Caderea Bastiliei, am sunat la interfon si am avut marea surpriza sa fiu intampinat in receptie chiar de celebra Alina Plugaru (de asta imi era vag, familiara vocea care mi-a raspuns la telefon). Am auzit multe lucruri despre ea (multe negative) dar recunosc ca am fost impresionat sa descopar o femeie frumoasa, amabila, fara fite si cu raspunsuri pertinente la toate intrebarile mele. Am primit o bautura din partea casei iar intr-o scurta si agreabila conversatie, mi-au fost prezentate serviciile si apoi au fost chemate gratiile (7 la numar, in acel moment).

A fost o experienta frustranta pentru mine sa am in fata ochilor mai multe femei frumoase imbracate sumar si sa fiu nevoit sa aleg doar pe una. Basca, totul in prezenta unei vedete din filmele XXX! Experienta m-a salvat, n-am prelungit prea mult momentul si am ales rapid o domnisoara blonda cu niste buze superbe si care nu si-a ferit privirea de "radarul" meu niciun moment. Este vorba de Cristina, daca am retinut corect, o blonda frumoasa si inalta, cam la 25 de ani, cu sani voluptosi si un fund bombat de brazilianca.
Am achitat "amenda" la receptie iar fata m-a luat afectuos de mana si m-a condus pe scari pana intr-o camera de la etajul 1. Nu m-as fi suparat deloc (ba, dimpotriva) daca am fi urcat mai multe etaje pentru ca imaginea posteriorului apetisant tradat de bikini minusculi era dementiala. :aplaud

Nu am sa insist prea mult pe detaliile locatiei, salonul arata ca din reviste, impecabil din toate punctele de vedere. Am scapat rapid de haine, am primit un prosop parfumat si papuci de unica folosinta si am intrat impreuna in baia luxoasa de la nivelul 1. Dusul este prea fancy pentru mine, cu foarte multe butoane, iar pana l-am nimerit pe cel corect, m-am racorit cu un jet de apa foarte rece. Domnisoara atenta a sesizat imediat penibilul situatiei mele si a inceput un teasing foarte senzual iar imaginile cu fundul bombat si cambrat spre mine sau cu sfarcurile sanilor lipiti de peretele de sticla ce ne despartea, mi-au ridicat imediat moralul si toate cele. :laugh2

Reveniti in camera, am inceput actiunea cu un masaj de relaxare foarte bun, efectuat complet de la degetele de la picioare si urcand pana la gat. Dupa ce m-am intors, fata s-a aruncat ca o felina peste mine, cu toate bunatatile din dotare, iar eu m-am simtit ca un soricel care se infioara, dar de placere nu de frica. Fata a fost permisiva la atingerile mele tandre si am simtit un click intre noi pe toata durata sedintei de masaj, in timp ce ma plimbam pe corpul ei cu mainile si cu buzele. In plus, pe tavan era o oglinda uriasa si astfel am putut admira toate miscarile senzuale ale domnisoarei si am schimbat cateva pozitii pana in momentul culminant in care m-am predat felinei si am scos steagul alb. Dupa ce mi-am revenit din Valhalla, Cristina m-a sters tandra si ne-am relaxat cateva minute intr-o conversatie agreabila.

Lucrurile frumoase dureaza prea putin, au trecut cele 60 de minute iar eu m-am imbracat fericit si m-am pierdut in multimea agitata a capitalei, dupa un pupic :kiss2 de la Cristina si o invitatie calda de a reveni din partea Alinei Plugaru.

Note:
Locatie: 10
Cristina: 10
Igiena: 10
Masaj relaxare: 10
Masaj Erotic: 9
GFE: 10
Halatul: 300 lei cu bon fiscal

Concluzie:
De revenit, categoric DA. A fost exact experienta de care aveam nevoie iar la Mon Amour se confirma perfect expresia "Dai un ban, dar stai in fata".
In final, daca salonul este atent la feedbackul nostru, as avea o sugestie (de fapt, doua).Poate ca m-am rutinat eu putin dar ar fi fost demential un mic numar de striptease sau un lap dance la inceputul sedintei de masaj, cu imaginea unui sfarc eliberat din stransoarea sutienului sau a bikinilor care cad incet, rulati de pe fundul apetisant, cambrat si bronzat al Cristinei. Si, poate, cateva fotografii pe site cu Cristina si celelalte caprioare de la Mon Amour?

Toate cele bune!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.

Am fost la Mon Amour dupa o pauza de 3-4 luni.

Fete noi si frumoase,9 la numar in ziua respectiva.

Am ales-o pe Sofia 23-24 ani,blonda inalta,sani medii tari si fund bombat,draguta si la fata.

 

Experienta a fost una neasteptat de placuta,zic asta pentru ca nu m-a asteptam de la o pustoaica sa descurce atat de bine.

Masaj de relaxare bun,urmat de body to body bun si un masaj erotic cu o tehnica buna,fara graba parca dupa muzica din surdina.

 

Locatia,strada caderea Bastiliei prin stanga ASE-ului.

Receptie mare la parter(nu am fost in receptia de la etaj)

Camera mare cu baldachin pe mijloc si oglinda deasupra,totul curat si nou.

Papuci sigilati,prosoape mari si curate,am cerut 4 si am primit,am pus si pe jos la baie :)

 

Notele mele:

 

Locatie: 9

 

Sofia:9 (corp si fata de papusa)

 

Masaj de relaxare: 9

 

Erotic:10

 

De recomandat: da,pentru asa experienta.

 

PS. A facut dus cu mine,si pentru cei interesati ora de masaj a fost respectata. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

tocmai am fost in vizita la Mon Amour si nu am decat cuvinte de lauda.

mentiune - a fost prima vizita aici.

Deci, am intrat cu Isabela, greu de ales, toate fetele arata ingrozitor de bine!

Interiorul curat si aranjat cu bun gust, aparitia fetelor, incantatoare.

si surpriza! Isabela m-a anuntat ca am primit un cadou, masaj cu doua fete!

Si a venit si Simona..

Isabela este inalta, subtirica si cu un aer usor enigmatic, Simona este calda si exuberanta, cu un zambet cat casa..

Totul este curat si ingrijit, dar nu aveam alte asteptari, oricum.

Masajul cu doua fete este interesant, pacat ca nu aveam decat doua maini. Masajul de relaxare a fost foarte bine efectuat iar atmosfera placuta m-a determinat sa le intorc o parte din placere, cu un mititel masaj de relaxare facut de mine (si sigur apreciat) :)

Si partea erotica mai mult decat placuta... aici nu fac comentarii, niciodata nu poate fi de doua ori la fel, chimia dintre oameni, starile din acel moment, toate difera, eu consider ca a fost excelent. De aceea fiecare experimenteaza si simte in felul sau.

 

Platit 300 lei de la inceput

Cu certitudine revin.. felicitari, atat fetelor cat si conducerii, chiar merita

  • Like 4
Link spre comentariu

tocmai am fost in vizita la Mon Amour si nu am decat cuvinte de lauda.

mentiune - a fost prima vizita aici.

Deci, am intrat cu Isabela, greu de ales, toate fetele arata ingrozitor de bine!

Interiorul curat si aranjat cu bun gust, aparitia fetelor, incantatoare.

si surpriza! Isabela m-a anuntat ca am primit un cadou, masaj cu doua fete!

Si a venit si Simona..

Isabela este inalta, subtirica si cu un aer usor enigmatic, Simona este calda si exuberanta, cu un zambet cat casa..

Totul este curat si ingrijit, dar nu aveam alte asteptari, oricum.

Masajul cu doua fete este interesant, pacat ca nu aveam decat doua maini. Masajul de relaxare a fost foarte bine efectuat iar atmosfera placuta m-a determinat sa le intorc o parte din placere, cu un mititel masaj de relaxare facut de mine (si sigur apreciat) :)

Si partea erotica mai mult decat placuta... aici nu fac comentarii, niciodata nu poate fi de doua ori la fel, chimia dintre oameni, starile din acel moment, toate difera, eu consider ca a fost excelent. De aceea fiecare experimenteaza si simte in felul sau.

 

Platit 300 lei de la inceput

Cu certitudine revin.. felicitari, atat fetelor cat si conducerii, chiar merita

O ora probabil

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Salutari,

 

Dupa o experienta proasta avuta la un alt salon, mi-am zis ca tot la Mon Amour mi-a fost cel mai bine, avand trairi bune si foarte bune. Din pacate de aceasta data nu pot spune ca m-am simtit bine, din contra, chiar am avut o experienta sa zicem .... mediocra. Am sunat sa ma conving ca sunt fete disponibile, mi s-a spus ca da. Am ajuns relativ repede, am fost rugat sa astept defilarea fetelor. Au aparut fetele, doua, una clar plictisita si sictirita rau de tot, de plescaia din buze in ton cu sunetul facut de tocuri. Cealalta mai ok asa, dar genul fata de la tara. Cum eram dornic de finalizat (cat de usor suntem condusi de capul din pantaloni), am ales-o pe a doua, macar arata mai bine. Am mers in camera, totul ok. curat, am intrat la dus, ea si-a pregatit sesiunea. A inceput prin a ma unge cu ulei tot, parca urma sa ma bage la cuptor, in acelasi timp se freca de mine asa cam cum ne frecam prin tramvai unii de altii, fortati se imprejurari si de talentul vatmanului.

A inceput sa ma frece si pe organ, ca de, asta era si scopul, tehnica ok, rapida, de am terminat tot rapid, ca eram incarcat. S-a asezat putin langa mine, la incercarile mele de a lega o conversatie imi raspundea sec, cu da si nu. Oricum toata prestatia a fost stil robotel, mecanic, fara pic de implicare.

Cum m-a vazut ca vreau sa ma duc la dus, sa mai dau din ulei jos, s-a ridicat si a plecat din camera. Nici nu am apucat sa termin dusul ca ea a si facut patul, a strans tot si gata... se grabea de parca voia sa zica “.hai, la revedere ca avem treaba si tu ne incurci”. Cred ca toata sedinta cu tot cu dusuri a durat pana in 45 de minute.

Clar a foat cea mai proasta experienta avuta la Mon Amour, dupa mine cel mai ok salon de masaj erotic din Bucuresti.

Locatie: se stie, 10

Aspect fata: 8, nu arata rau

Masaj erotic: 5-6

Investitie: 400 de lei, pentru 45 de minute, cred ca au fost cele mai scumpe doua dusuri pe care le-am facut vreodata.

 

Toate bune!

 

Bună ziua.

 

Vă rugăm să acceptați scuzele noastre sincere pentru experiența negativă pe care ați trăit-o la salonul nostru de masaj erotic şi relatată pe forumul Nimfomane.com. La Mon Amour Massage ne străduim permanent să oferim cele mai bune servicii pentru clienţii noştri iar opinia dumneavoastră este foarte importantă pentru noi. Din păcate, în acest caz nu am reușit să satisfacem așteptările dumneavoastră.

 

Dacă sunteţi de acord, vă rugăm să ne comunicaţi câteva detalii suplimentare care ne-ar putea ajuta în analiza situaţiei relatate (numele domnișoarei cu care aţi făcut masaj sau o scurtă descriere precum şi ziua în care aţi fost la noi).

Ne puteți contacta folosind formularul nostru de feedback de pe site (https://www.monamour-masaj.ro/contact-masaj-erotic). Vom folosi informaţiile dumneavoastră pentru a îmbunătăţi serviciile pe care vi le oferim şi vă vom ţine la curent cu rezultatul analizei noastre.

 

Vă mulţumim anticipat !

 

Cu respect,

 

Mon Amour Massage Management

25 septembrie 2017

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna! De ce nu oferiti o galerie foto a fetelor cu individualizarea acestora? Mie, spre exemplu, si sunt convins ca suntem multi asa, nu imi place circul cu prezentarea si defilarea fetelor, etc...imi place sa am optiunea de a allege si doar pe baza fotografiilor si a catorva detalii/dimensiuni, varsta despre fete...iar cine doreste catwalk sa aiba parte de catwalk! Sau vi se schimba fetele la salon cu atata repeziciune incat ar fi inutil sa atasati poze concrete? Multumesc! 

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.

Vin in ajutorul celor care caută fete deosebite.

 

Ana de la Mon Amour.

Si acum incerc sa fac o mica recenzie.

Am sunat la unul din numele salonului,am ajuns pe căderea bastiliei la ora stabilita.

După o scurtă prezentare a tipurilor de masaj,facuta de recepționera,apar fetele,8 la număr.

 

Am ales-o pe Ana (cea mai tristă.Asa credeam eu)

În cameră de masaj lucrurile au stat diferit față de recepție.

Am descoperit o fată cu mult bun simt si cu o atitudine pro client.

După ce ne-am spălat amândoi.

A început mesajul relaxare si apoi erotic,Ana este permisivă și are o tehnica buna la mesajul erotic.

Este una din experientele mele reușite.

 

Notele mele:

 

Locație: arată de civilizat,este curat,dar dau 8 pentru ca sunt mereu clienți pe acolo Si te poti întâlni.

 

ANA 10 și fată si corp,glezna fina,epilata si parfumate,o raritate.

 

Masaj relaxare: 9.

 

Masaj erotic: 10

 

Halatul 300 ron(dai un ban dar stai in fata)

 

De recomandat: Da,Top.

  • Like 4
Link spre comentariu

Vin in ajutorul celor care caută fete deosebite.

 

Ana de la Mon Amour.

Si acum incerc sa fac o mica recenzie.

Am sunat la unul din numele salonului,am ajuns pe căderea bastiliei la ora stabilita.

După o scurtă prezentare a tipurilor de masaj,facuta de recepționera,apar fetele,8 la număr.

 

Am ales-o pe Ana (cea mai tristă.Asa credeam eu)

În cameră de masaj lucrurile au stat diferit față de recepție.

Am descoperit o fată cu mult bun simt si cu o atitudine pro client.

După ce ne-am spălat amândoi.

A început mesajul relaxare si apoi erotic,Ana este permisivă și are o tehnica buna la mesajul erotic.

Este una din experientele mele reușite.

 

Notele mele:

 

Locație: arată de civilizat,este curat,dar dau 8 pentru ca sunt mereu clienți pe acolo Si te poti întâlni.

 

ANA 10 și fată si corp,glezna fina,epilata si parfumate,o raritate.

 

Masaj relaxare: 9.

 

Masaj erotic: 10

 

Halatul 300 ron(dai un ban dar stai in fata)

 

De recomandat: Da,Top.

Bine de stiut ca mai sunt si fete care ies in evidenta pe acolo, pacat ca nu au o galerie foto actualizata, rulajul prea mare.

Link spre comentariu

A aparut si o galerie foto la mon-amour pe site. Pare reala...nu stiu daca si completa sau actualizata!

 

Bine de stiut ca mai sunt si fete care ies in evidenta pe acolo, pacat ca nu au o galerie foto actualizata, rulajul prea mare.

Link spre comentariu

Am fost la Mon Amour dupa o pauza de 3-4 luni.

Fete noi si frumoase,9 la numar in ziua respectiva.

Am ales-o pe Sofia 23-24 ani,blonda inalta,sani medii tari si fund bombat,draguta si la fata.

 

Experienta a fost una neasteptat de placuta,zic asta pentru ca nu m-a asteptam de la o pustoaica sa descurce atat de bine.

Masaj de relaxare bun,urmat de body to body bun si un masaj erotic cu o tehnica buna,fara graba parca dupa muzica din surdina.

 

Locatia,strada caderea Bastiliei prin stanga ASE-ului.

Receptie mare la parter(nu am fost in receptia de la etaj)

Camera mare cu baldachin pe mijloc si oglinda deasupra,totul curat si nou.

Papuci sigilati,prosoape mari si curate,am cerut 4 si am primit,am pus si pe jos la baie :)

 

Notele mele:

 

Locatie: 9

 

Sofia:9 (corp si fata de papusa)

 

Masaj de relaxare: 9

 

Erotic:10

 

De recomandat: da,pentru asa experienta.

 

PS. A facut dus cu mine,si pentru cei interesati ora de masaj a fost respectata.

 

nu mai este Sofia stie cineva daca sa dus la un alt salon?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Cea mai proasta primire de cand merg la masaj.

Am fost pus sa astept si sa am surpriza ca trebuie sa interactionez si cu alti clienti.

Curatenia este punctul forte. Fetele sincer nu m-au dat pe spate...

Am intrat cu o fata botoxata care m-a pus sa astept 20 de minute sa faca alt client dus... Am inceput masajul de relaxare care a durat 20 de min, apoi m-am intors si pur si simplu a navalit pe el cu o laba mecanica de nu am putut nici macar sa o opresc... asta a fost tot.

 

Pentru mine a fost de ajuns, nu o sa mai merg la acest salon renumit...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...