Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

Ieri avand chef de o fericire cu masaj de finalizare :) am cautat pe net oferta si m-am decis sa ma duc la Mon Amour.

Sunat si plecat catre locatie de pe Batistei. Am intrat, am ales 1 ora masaj erotic nud, achitat 250 lei pentru care am primit bon fiscal, apoi au venit fetele, am ales-o pe Simina. Blonda, pana in 1,70 m, cu un corp foarte frumos. Am fost repartizati la camera 1, singura camera cu dus. In camera foarte curat, cu o atmosfera relaxanta. Servit un suc pentru hidratare dupa care am facut dus si m-am pregatit de...relaxare. Simina este o fata draguta, vorbareata. A inceput cu un masaj erotic, la cererea mea, executat bine. A continuat cu cel de relaxare, foarte meticuloasa. Intrucat ma simteam bine in compania fetei si doream sa contiuam masajul de relaxare am prelungit sederea cu inca o ora. Dupa dusul de final, imbracat ai condus de care Simina. In fata vilei ma astepta taxiul chemat de fete.

Ce mi-a placut, excepand masajul, a fost grija fetelor cu privire la confidentialitate. In camera sunt interfoane, la final fata suna receptionera care ii da "unda verde" pentru parasirea locatiei, evitandu-se astfel intalnirile intre clienti.

 

Note:

Igiena: 10

Fata: 8.5

Masaj erotic: 8

Masaj relaxare: 9

Tota finala: 9

 

Eu unul voi reveni. O experienta placuta la un salon, dupa parerea mea, de top.

 

Salutare si la mai...mare

Miroase (ba chiar pute) a reclama...

Link spre comentariu
Vizitator giginel07
Reputație: 0

Asa e Diadoraboss, daca tu spui.

Probabil nici nu ai fost pe la acest solon si etichetezi postul meu ca fiind partinitor.

Eu am relatat experienta avuta in acest salon, cum o percepi tu e numai treaba ta, eu iti respect parerea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eee fratilor Mon Amour e pe locul 1 de departe cel mai prost salon de masaj erotic la care am fost eu vreodata....cum eram 3baieti unul din ei alege salonul Mon Plm "sunt multe bunaciuni,stiu eu" imi zice.cum eram bine dispusi zic hai sa incercam...si ce tzeapa am luat

Si nu asa oricum la nimicul pret de 250 ron ora.deci....

Ce ai tu voie ca si client platitor:1 sa stai intins

2.sa te misti un pic in limita spatiului disponibil

3.sa vorbesti cand trebuie

4.sa ti dai drumul repede si nu prea mult

5.sa lasi tips

Ce nu ai voie

1 sa vorbesti neintrebat si prea mult

2.sa o contrazici

3.sa stai in pat cum te simti tu bine

4.sa comentezi la masajul facut de ea

5.sa o atingi in apropierea zonelor intime

Deci ca sa nu lungesc vorba si sa va faceti o parere obiectiva salonul arata impecabil igiena de 10 dar totul incepe de la receptionera care e mai acra ca lamaia(buna dealtfelacritura) si se termina cu

Fetele care sunt multe vreo 9 la numar,pe tocuri ...arata toate bine dar cand le vezi la dush iti cam schimbi parerea (la dush niste fundasi )iar ca atitudine toate o apa s un pamant

Masajul de relaxare primeste note de trecere dar cel erotic 0.i as da 1 daca as putea dar imposibil

La sfarsit urmat de o laba uleioasa ,iar daca intarzii cu ejacularea ai parte de niste ochi dati peste cap si alte alea.

Cred ca ai sanse extreeeem de mici sa dai de o fata ok.

Era sa uit.mie mi au dat o camera extrem de mica cum un pat f mic dar am inteles ca au camere si mai

Mari

In fine una peste alta am pierdut timpul si banii

Eu nu mai calc aici si oricum nu il alesesem eu.

Mi as schimba parea daca s ar baga receptionera la un gang bang s atat ca merita.

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Bună ziua tuturor şi bine v-am găsit!

Salonul nostru de masaj erotic a aniversat anul acesta şase ani de la inaugurare iar echipa Mon Amour Massage doreşte să le mulţumească tuturor clienţilor, partenerilor şi colaboratorilor pentru încrederea acordată şi pentru fidelitatea arătată în cei şase ani de existenţă ai salonului. Încercăm să răsplătim fidelitatea oaspeţilor noştri prin îmbunătăţirea permanentă a calităţii serviciilor oferite.

Nu am interacţionat direct cu membrii acestui forum până acum dar am urmărit permanent feedback-urile referitoare la salonul nostru de masaj deoarece opiniile voastre sunt importante pentru noi şi ne ajută să facem eventualele corecţii necesare în activitatea noastră.

Pentru a oferi în mod constant cele mai bune servicii de masaj erotic avem nevoie de opiniile şi părerile voastre. Evaluaţi-vă experiențele la salonul Mon Amour și spuneţi-ne unde credeți că ar fi nevoie de îmbunătățiri. Luăm fiecare sugestie în serios şi vă mulțumim anticipat pentru feedback-ul dvs!

Eleganță, pasiune, senzualitate şi erotism - Mon Amour Massage: Bucureşti, Strada Căderea Bastiliei Nr. 72 B, Mobil: 0732 889 966, Telefon: 0213 168 838

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Mon Amour, cel mai select salon de masaj erotic din Bucureşti. Eleganţă, senzualitate şi servicii profesionale de masaj şi relaxare. Vă aşteptăm!

 

Beauty in Slow Motion - Mon Amour Massage Video Commercial 2014

https://vimeo.com/111831911

 

post-136158-0-55025600-1416002850_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Lucreaza si Alina Plugaru?

 

Bună ziua.

Alina Plugaru conduce salonul Mon Amour şi vă poate întâmpina şi consilia la sosirea în salonul nostru de masaj erotic iar serviciile profesionale de masaj şi relaxare sunt asigurate doar de maseuzele noastre, domnişoare frumoase şi foarte bine pregătite în arta masajului erotic.

Vă invităm să faceţi alegerea perfectă pentru un masaj erotic de calitate în Bucureşti, la salonul Mon Amour Massage!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Black Friday Special la salonul de masaj erotic Mon Amour

Mon Amour Massage are plăcerea să anunţe participarea celui mai select salon de masaj erotic din România cu o ofertă promoţională şi la ediţia din acest an a celui mai important eveniment de shopping.
Promoţia Black Friday Special la Mon Amour Massage este valabilă în perioada 23 - 28 noiembrie 2014 (inclusiv ambele date) şi constă într-un bonus de 25 % la orice serviciu de masaj erotic cu durata de o oră (15 minute suplimentare gratuite).

Vă invităm să faceţi alegerea perfectă pentru un masaj erotic de calitate în Bucureşti, la salonul Mon Amour Massage!

Mai multe detalii pe http://goo.gl/41RsmX

 

post-136158-0-87326900-1416491976_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Mon Amour Massage vă urează Sărbători Fericite!

Mon Amour Massage doreşte să le mulţumească tuturor clienţilor şi angajaţilor noştri pentru loialitatea lor arătată de-a lungul anilor şi vă doreşte o vacanţă minunată.
Vă informăm că salonul de masaj erotic Mon Amour va fi închis în perioada sărbătorilor de iarnă începând din 23 decembrie 2014 şi până pe 4 ianuarie 2015 (inclusiv ambele date) şi vom redeschide pe 5 ianuarie 2015.
Echipa noastră vă urează Sărbători Fericite şi un An Nou fericit!

 

post-136158-0-26198700-1418663339_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intr-o zi de vara tarzie imi trece prin minte un gand de relaxare

Cum reclama e sufletu' comertului ma indrept la pomul laudat de pe strada cu aseul

Locuri de parcare mai greu dar ma descurc onorabil

Ajuns in locatie am remarcat investitia facuta . Se vad multe detalii care diferentiaza acest salon .

Sunt invitat de managereasa sa cunosc distinsele doamne dornice de relaxare . Incerc o glumita pentru a destinde putin atmosfera insa importanta directoarei ma da pe spate

Imi zic : detalii mon cri cri d'amour si merg mai departe . Aleg o zeita slim , cu forme,tanara si mergem spre eliberare. Urcam scarile si ajungem in camera . Prosop si la dus . Pana la dus am remarcat o canapea si un televizor . Intalnirea cu alti barbati relaxati sau dornici de masaj este inevitabila .

Trecem peste... si actiune .... Masaj , incerc sa fac un pic de friendly chat insa nu am reusit sa facem click .

Am simtit ca printesa e pe fast , ca atingerile nu ii sunt pe plac , ca mana ei este dibace . Simt fiorul revolutiei franceze si -mi spun " another one bites the dust "

Dau sa plec spre dus cand ....minune : domnisoara , cu un glas pisicesc : " hai sa mai stam putin de vorba "

Probabil ca vroia sa mai salveze din aparente . Mergem la dus in cabine separate unde remarc pentru a 2-a oara formele minunatiei

Am luat loc pe canapea si am savurat politicos la tv un break de tenis ;) timp in care alti indragostiti ieseau sau intrau in camere .

Locatia in sine : 10 . Minus : locurile de parcare

Aspect dominisoara : 9

Calitate masaj : 5

Gfe : 5

Nota de plata cu bon fiscal : 300 ron

La iesire mi-am amintit proverbul neaos romanesc : la pomu' laudat sa nu te duci cu sacu'

 

Moulin Bulan Ruj

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Ma intereseaza doar doua chestii:

 

1.Au fete mai inalte de 1.70-1.80 ?

 

2.Ma lasa sa le ating pe sani?

Da/Nu =))

 

In schimb te lasa aa le atingi la pula. =))

 

Suna frate pt detalii....nu sunt in retea cu tine?....pula mea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Total de acord cu confratii intr-ale alcovului. Salonul Alinei Plugaru este ceea ce rar mai gasesti in Europa sa-si merite numele de SALON.

In aceeasi nota subiectiv de obiectiva voi relata experienta mea de acum cateva zile:

Fiind dupa un sir de meetinguri anoste cu o adunatura de vampiri energetici m-am decis what the fuck, bateriile mele trebuie incarcate cu health & mana. Si citind recenziile voastre am hotarat ca premium cere premium. Am sunat mi-a raspuns o domnisoara cu voce ferma dar calda si senzuala si mi-am anuntat prezenta cu jumatate de ora inainte.

Locatia, destul de usor de dibuit pt bucuresteni (caderea bastiliei intre sangria si allianz asigurari). Am parcat la baietzi in parcarea de sub geamul salonului, cu surasuri si priviri complice ...tot tacamul. Am urcat treptele de la intrare (f civilizat, sunt afisate serviciile de masaj si preturile ca sa iei la cunostinta inainte de a te avanta inauntru). Am fost intampinat de , nu o sa va vina sa credeti, chiar de domnisoara Alina Plugaru, o aparitie pe cat de neasteptata pe atat de incitanta. Nefiind un obisnuit al casei nu mi-am permis sa ii fac avansuri desi parca as fi vrut sa sar peste momentul defilarii fetelor si sa ii zic: mergem? Ar fi fost intr-adevar spectacol. Nu ca pana la urma n-a fost 😈.

Deci recepfia foarte cosy, am achitat 300 pt masajul nud, am primit bonul fiscal pe care l-am uitat inadins in tocul pt bani/card si domnisoara receptionera, dupa ce mi-a oferit ceva de baut a sunat sa vina fetele.

Erau 6 fete una mai apetisanta decat cealalta insa cum doream/platisem un masaj cu o singura maseuza am ales-o pe Claudia: o satena cu ochi caprui si forme apetisante, genul jenniffer love hewitt. Foarte joviala si cu chef, am urcat la etaj intr-o camera impecabila de la a la z:pat cu asternuturi curate, prosoape rulate si frumos mirositoare, halat si papuci de unica folosinta dar de calitate nu genul care iti cad din picioare. Am cerut sa fac un dus si am fost condus intr-o baie pe masura salonului (confirm descrierile anterioare). Ca minus intunericul si vanzoleala: e totusi o baie comuna pt tot etajul. Ca plus: apa de gura este un catalizator pt GFE. Am revenit in camera (Claudia disparuse si ea sa se schimbe: in prosop ☺) si am pus pentru quality assurance 100 de lei tip in advance) Si pot spune ca a meritat cu prisosinta, bineinteles dupa ce i-am spus caprioarei ca rotunjim in favoarea ei la finalul prestatiei. Tipa nonsalanta: a povestit ca are o situatie dificila acasa si ca face meseria asta in primul rand pt bani dar dupa un an de zile petrecut la salon a gasit si placere ca deh, clientela e selecta, majoritatea sunt straini bla bla. Imi tot pomenea de regulile stricte ale salonului ceea ce m-a mirat la inceput insa am inteles si mi-a placut apropoul. Masajul ok dar nu cine stie ce na nu esti pe Kao San in Bangkok 😛. I-am raspuns cu mangaieri din ce in ce mai indraznete la care a percutat corespunzator. De pe spate m-a intors pe fata unde a inceput spectacolul a facut bezna in salon iar masajul a devenit foarte erotic 😉. Mi-a zis ca nu face genul asta de masaj din cauza regulilor decat cu "clientii care o inspira". Am raspuns potrivit ca exact inspiratie caut si am indraznit sa intru in jocul "celor doi de sase". Pasarica foarte frumos mirositoare si umeda m-a facut sa plusez cu inca 2 bilete de loterie pentru o experienta completa. Nu am plecat cu gandul asta, cadoul de la inceput viza doar evitarea unei labe mecanice insa a fost apreciat la adevarata lui valoare.

Am terminat repede fiind pe de-o parte f excitat de turnura lucrurilor si pe de alta parte pt ca bateriile mele erau destul de overloaded.

Recomand salonul pt atmosfera generala 10

Claudia:

Masaj:7

Erotic: 9

Erotic+:10

GFE : 7 (FK cam mecanic)

Halatul: 300 +100+200. Mie mi-a convenit negocierea.

Voi reveni cu siguranta. Poate cu o blonda :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Matricks,la banii aia iti faceai treaba cred si cu Alina Plugaru.

Poate ai dreptate, Mario, dar Alina a avut o aparitie atat de business incat nu mi-as fi permis o astfel de cerere. Oricum eram setat sa nu vreau "extra", dar cand o tipa cum e Claudia iti face o oferta explicita si calculele din portofel sunt cu plus: o viata ai, de ce sa nu o presari cu "condimente interzise" :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incitat de experienta camaradului Matricks am decis sa vizitez si eu din nou salonul Mon Amour pentru o sedinta cu Claudia. Am sunat pe la 11 seara la numarul de telefon mobil de pe site si am discutat pentru o programare cu "caprioara" aleasa. Din cauza programului incarcat am reusit o programare doar peste doua ore.
Mi-am mai facut putin de treaba iar la ora 1 noaptea eram la usa salonului. Nu am sa insist prea mult pe detalii, locatia este bine cunoscuta iar cunoscatorii stiu deja ca Mon Amour este un salon de lux.
Mi-a deschis o receptionera amabila care m-a poftit inauntru unde am asteptat cateva minute pana au iesit alti clienti pe usa si si-a facut aparitia Claudia, o satena frumoasa, cu corp foarte bine proportionat, sani naturali si foarte frumosi si un fundulet obraznic. Am spart gheata discutand putin pe canapeaua din receptie apoi am achitat 300 lei la receptie cu bon fiscal iar fata m-a luat de mana si m-a condus pe scari pana la camera de la etajul 2.
Am cerut sa fac un dus, am primit un prosop parfumat si papuci de unica folosinta si am fost condus in baia luxoasa de la nivelul 2. Dupa dusul revigorant, am revenit in camera unde ma astepta deja Claudia, am pus din prima 100 lei cadou pe masuta si am urcat in pat pentru actiune.
Masajul de relaxare a fost foarte bun si relaxant, inceput cu talpile si urcand pana la gat, am simtit experienta si pregatirea Claudiei. Dupa ce m-am intors, fata a inceput un dans erotic cu tot corpul iar senzatiile erotice au fost maxime. Mi-am incercat norocul si am intrebat-o elegant daca putem merge mai departe de un masaj erotic dar am fost refuzat :no2 la fel de tandru si politicos. Deh, politica casei permite doar servicii de masaj erotic. N-am putut sa fiu suparat deoarece Claudia a continuat cu un masaj erotic de calitate iar eu m-am concentrat pe corpul ei cu mainile, corpul si cu buzele. Fata a fost permisiva la atingerile mele tandre si am simtit un click intre noi pe toata durata sedintei de masaj. Am schimbat cateva pozitii pentru a o putea admira pe frumoasa caprioara din toate pozitiile si intr-un final am explodat fericit. N-a fost sa fie un "masaj complet" dar nici o laba trista, a fost masajul erotic de care aveam nevoie. M-a sters tandra, ne-am relaxat cateva minute si am plecat impreuna la dusul dublu dar despartit de un perete de sticla unde am putut admira din nou formele Claudiei in timp ce se spala. Dupa dus, m-am imbracat si am fost condus pana la iesire, unde receptionera m-a intrebat daca totul a fost OK iar Claudia mi-a dat un pupic de La revedere.

Note:
Locatie: 10
Claudia: 9
Igiena: 10
Masaj relaxare: 10
Masaj Erotic: 9
GFE: 9
Halatul: 300+100 lei

Concluzie:
Desi mi-am facut iluzii pentru mai mult decat un masaj erotic, nu regret alegerea facuta si am sa revin cand ma tin buzunarele pentru locatie, fete si pentru masaj. Mon Amour este "doar" un salon de masaj erotic de lux, pentru "all inclusive" trebuie sa fac alte alegeri, disponibile din belsug si aici pe forum. Ca un minus as aprecia doar faptul ca in anumite zone e cam intuneric pentru gustul si miopia mea.
Nu stiu care a fost faza cu amicul Matricks, ori a castigat la "loteria bonurilor fiscale" :boob sau poate doar a visat frumos.
Toate cele bune!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Salutare dragi confrati,

Am citit ultimile comentarii la adresa salonului mon amour(strada caderea bastiliei nr 72b)

Am cel putin 50 de vizite la activ si vreau sa va spun si parerea mea:

Locatie super curata,amenajata dupa ultimile tendinte in materie de design interior.

Fete 7-10 de fiecare data,in marea lor majoritate genul top model.

Super comportament,te dezbraca,te spala,etc

Massage bine facut,dar e fara(no fack)

Din 10 vizite 9 sint reusite.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Bună ziua.

Vă informăm că salonul Mon Amour Massage va fi închis începând de Luni 10 august 2015 şi până Duminică 23 august 2015 (inclusiv ambele zile) din cauza lucrărilor anuale de întreţinere.
Vom relua programul obişnuit Luni 24 august 2015 la ora 12:00.

Vă mulţumim şi vă aşteptam la Mon Amour Massage.

post-136158-0-09616900-1438864806_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Alina Plugaru nu s-a apucat inca de treaba?

Ia pune tu Alinei de la 1000€ in sus pe masa si o sa constati daca s-a apucat de treaba :)

Ca acolo platesti numele... Orice este de vanzare pe lumea asta. Depinde de ce pret vrei sa platesti

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...