Sari la conținut

0748706773 (Tatarasi)


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

luat anuntul dintr-un ziar local.mi-a placut expresia "rog seriozitate" :)vorbit la telefon, voce senzuala si amuzanta.ex: cand am intrebat-o cum ajung la ea mi-a raspuns sa vin in parcare la kaufland nicolina, la care la urmatoarea mea intrebare cum dau de tine in parcare mi-a raspuns ca o vad la geam .tipa este mutata de curand mi-a spus ca nu stie nr la interfon, asa incat a trebuit sa dau buluc peste unul care intra in scara.cand am ajuns la ea, am crezut ca am gresit usa .... foarte faina gajica.1,65-1,70 blonda cu ochi cred ca albastrii.80 lei nr 150 ora. bine proportionata sanii un pic lasati.nu face anal nu face oral fara prez (i-am spus ca ii platesc mai mult pt oral fara prez dar nu a vrut).oral superb, la normal nu am apucat sa testez prea mult ca eram asa de "entuziasmat" incat am terminat rapid. am plecat prin oras si cand am vrut sa ma reintorc (pe la ora 22.00) deja avea telul oprit (mi-a spus ca lucreaza pana la ora 21).baietzi o recomand dar avetzi grija sa nu va indragostiti

), imi pare rau ca a trebuit sa plec din iasi ... sper sa o mai gasesc si la intoarcere.pt cei care or sa le placa - astept o bere cu ocazia viitoarei mele vizete in iasi ah si sa nu uit cand am ajuns la tipa rezolva integrame

  • Like 1
Link spre comentariu

am notat-o pe asta azi, ce sa spun atitudinea ei a contat cel mai mult,ca la corp asa si asa(sanii cam mici si aia lasati si se vedea pe corp cum ca a slabit,deci nu e grasa) partea nasoala e ca face oralu protejat cu toate ca am tot insistat.parerea mea e ca s-a meritat asa o tura.m-a intrabat cum vreau,oralu la facut fara maini;mai si gemea asa putin

Link spre comentariu
luat anuntul dintr-un ziar local.mi-a placut expresia "rog seriozitate" :)vorbit la telefon' date=' voce senzuala si amuzanta.ex: cand am intrebat-o cum ajung la ea mi-a raspuns sa vin in parcare la kaufland nicolina, la care la urmatoarea mea intrebare cum dau de tine in parcare mi-a raspuns ca o vad la geam :).tipa este mutata de curand mi-a spus ca nu stie nr la interfon, asa incat a trebuit sa dau buluc peste unul care intra in scara.cand am ajuns la ea, am crezut ca am gresit usa .... foarte faina gajica.1,65-1,70 blonda cu ochi cred ca albastrii.80 lei nr 150 ora. bine proportionata sanii un pic lasati.nu face anal nu face oral fara prez (i-am spus ca ii platesc mai mult pt oral fara prez dar nu a vrut).oral superb, la normal nu am apucat sa testez prea mult ca eram asa de "entuziasmat" incat am terminat rapid. am plecat prin oras si cand am vrut sa ma reintorc (pe la ora 22.00) deja avea telul oprit (mi-a spus ca lucreaza pana la ora 21).baietzi o recomand dar avetzi grija sa nu va indragostiti :)), imi pare rau ca a trebuit sa plec din iasi ... sper sa o mai gasesc si la intoarcere.pt cei care or sa le placa - astept o bere cu ocazia viitoarei mele vizete in iasi :).ah si sa nu uit cand am ajuns la tipa rezolva integrame :).[/quote']multumim pentru informatii. fata sta singura?locatia e ok? as vrea sa merg si eu la ea..
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
luat anuntul dintr-un ziar local.mi-a placut expresia "rog seriozitate" :)vorbit la telefon' date=' voce senzuala si amuzanta.ex: cand am intrebat-o cum ajung la ea mi-a raspuns sa vin in parcare la kaufland nicolina, la care la urmatoarea mea intrebare cum dau de tine in parcare mi-a raspuns ca o vad la geam :).tipa este mutata de curand mi-a spus ca nu stie nr la interfon, asa incat a trebuit sa dau buluc peste unul care intra in scara.cand am ajuns la ea, am crezut ca am gresit usa .... foarte faina gajica.1,65-1,70 blonda cu ochi cred ca albastrii.80 lei nr 150 ora. bine proportionata sanii un pic lasati.nu face anal nu face oral fara prez (i-am spus ca ii platesc mai mult pt oral fara prez dar nu a vrut).oral superb, la normal nu am apucat sa testez prea mult ca eram asa de "entuziasmat" incat am terminat rapid. am plecat prin oras si cand am vrut sa ma reintorc (pe la ora 22.00) deja avea telul oprit (mi-a spus ca lucreaza pana la ora 21).baietzi o recomand dar avetzi grija sa nu va indragostiti :)), imi pare rau ca a trebuit sa plec din iasi ... sper sa o mai gasesc si la intoarcere.pt cei care or sa le placa - astept o bere cu ocazia viitoarei mele vizete in iasi :).ah si sa nu uit cand am ajuns la tipa rezolva integrame :).[/quote']multumim pentru informatii. fata sta singura?locatia e ok? as vrea sa merg si eu la ea..
nu cunosc f bine iasiul. am spus ca zona unde este.sta singura, nu am vazut nimic suspect, peste, stavrid, pastrav :) sau altceva de genul. camera este curata. in baie nu am intrat ca am venit cu dusul gata facut + ca nu a facut oral fara + ca mai aveam un preten care astepta la coada si am zis sa nu-l las prea mult sa astepte sa nu ramana cu ea sculata :).inca un detaliu de care am uitat, nu primeste 2 persoane odata, trebuie sa urcati pe rand.imi pare rau ca am citit ca un antevorbitor a spus ca la corp este asa si asa, eu cred ca la 80 de lei nr tipa este super si va spune unul care de vre-o 9 ani tot merge pe la deastea. nu prea am gasit pana acum asa ceva sub 100 de lei. imi pare rau ca nu mai am drum prin iasi prea curand.in alta ordine de idei la cate gajici misto am vazut prin iasi poate voi sunteti mai obisnuiti cu ele si deaia nu i s-a parut stralucita :).eu continui sa o recomand in speranta ca cineva va fi multumit si o sa faca cinste cu berea aia :).
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am fost la ea acum citeva zile.Arata decent, nu spectaculos. Am fost neinspirat si am mers cu colega ei (gipsy sadea) pt oral neprotejat. Prestatie jalnica, nu recomand.In plus in camera era mult fum de tigara, de am iesit cu hainele mirosind de parca am stat toata ziua la bodega.Nu am nici o curiozitate sa ma intorc sa vad ce poate blonda...

Link spre comentariu

Am trecut si eu pe la ele, ma asteptam la mai mult conform descrierilor, dar am fost dezamagit. Avem gusturi diferite cu siguranta, pt ca mie nici tiganca(uratica si cam grasa) nici blonda(prea alba de i se vedeau venele :D) si aspect naspa) nu mi-au placut. Locatia e intr-unul din caminele alea naspa de langa Kaufland, deci camera e naspa. Am intrat am vazut despre ce e vorba si am plecat pt ca nu mi-a placut.


Am trecut si eu pe la ele, ma asteptam la mai mult conform descrierilor, dar am fost dezamagit. Avem gusturi diferite cu siguranta, pt ca mie nici tiganca(uratica si cam grasa) nici blonda(prea alba de i se vedeau venele :)) si aspect naspa) nu mi-au placut. Locatia e intr-unul din caminele alea naspa de langa Kaufland, deci camera e naspa. Am intrat am vazut despre ce e vorba si am plecat pt ca nu mi-a placut.Deci concluzia, dupa cum am tot repetat mai sus :)) naspa.
Link spre comentariu

Sambata am facut ultima incercare sa ajung la fata asta, din motive de loicatie, fiind pe la magazinul cu pricina. O sun, imi zice pe unde sa urc si, ghinion, raman fara baterie la telefon cand imi zicea la ce usa sa ajung. Revin la masina, incarc telefonul 5 minute si sun. Si sun, sun............n-a mai raspuns.Am bagat-o undeva si m-am carat, probabil se drogheaza de e asa instabila.Seriozitate zero barat.

Link spre comentariu

Pe principiul "daca sunt in zona, hai sa incerc" am sunat la tipa, a raspuns, mi-a zis unde sa ajung.Arata decent imbracata, dezbracata se vad intr-adevar urmele unei cure de slabire accelerate, la sani, abdomen.Fiind cald, am stat un numar, 80 lei.Fata destul de prietenoasa, GFE-8.Oral protejat, se implica atat cat stie, 7/10.Normal, aici s-a implicat binisor, am inceput in pozitia capra si am continuat pe o parte, in ultima pozitie se pare ca-i placea, avand fundul foarte jucaus.Normal, 8/10.Per total, multumitor, camera decenta sa zicem, baia la fel.Totusi, nu stiu exact ce m-ar atrage sa revin. :)

Link spre comentariu
futarila' date=' trebuie sa iti admir perseverenta! Tinand cont ca a fost multumitor, per total, macar nu ai iesit prea mult in pierdere. Totusi sa inveti ceva din experienta asta![/quote']Nu stiu cat perseverenta de a ajunge la tipa asta, sau perseverenta cu care cumpar cate ceva de la Kaufland, gen bere, apa.=))Mai mult a fost o curiozitate sa vad ce-i cu tipa asta.Am vazut, concluzia e ca sunt mai bune ca ea.
Link spre comentariu

Eu am fost cam acum o saptamana la ea, destul de usor, am sunat, am ajuns, vorbeste frumos, nu a vrut oral fara, deci oral cu prezervativ, nota 6/10, un pic de dinti, sanii destul de lasati la varsta ei, la normal destul de larga, deasupra se misca contratimp, ii place pe-o parte, geme incetisor, am incercat-o si la anal dar nu a vrut, a spus ca totul costa, nici eu nu am insistat, oricum cam multe cosuri dubioase si pe fund si pe fata, deci normal 5/10, igiena 6/10, usor miros cand am pus-o capra, nu o recomand decat celor care sant prea disperati. prietenoasa a fost, dar un pic cam instabila. concluzia e la fel ca sunt mai bune ca ea.


si belea am gasito la un prieten pe facebook in lista. Prea multe detalii private.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...