Sari la conținut

0748706773 (Tatarasi)


Postări Recomandate

  • Oras:La capatul ei
  • Oras:La capatul ei

@ ioscorpio - Am o nelamurire, daca nu ti-a mai raspuns de unde ti se parea cunoscuta deja daca nu ai mai apucat s-o vezi ?@ steelbill - Nu mai pune poze false, nu asta e fata. Ai mai facut-o cel putin odata dezinformand lumea, dar vad ca ai fost iertat.

Link spre comentariu

Fiind prin zona unde s-a mutat tipa (Flora-Tatarasi), zic sa-i mai fac o vizita, chiar de prima vizita nu ma daduse pe spate.O sun, imi zice unde sa urc. Intru in camera, o relativa ordine.Mai era cu o colega brunetica, cu fundul prea mare pentru gustul meu.In schimb, Flory suferise o transformare fata de prima mea intrevedere cu ea: parul aranjat, tot slabuta, niste pantaloni scurti ce stateau fain pe fundul ei, pe ansambul parea cu toate in ordine si foarte futabila, sa zic asa.:DAmabila, dupa formalitati la oral. trecem la actiune la normal, pe o parte si pe la spate, ea intinsa pe burta.Da impresia ca-i cam place pula, geme frumos, se implica cu fundul binisor.De data asta, cred ca pe total ii dau un 8/10.GFE: 9Oral (cu prezervativ): 7/10-aici trebuie sa mai inveteNormal:9/10S-aveti spor la mosor!

Link spre comentariu

Am fost la tanara care raspunde la numarul de mai sus pt o ora(80 numarul,150 ora)sper ca nu gresesc pretul la numar,m-a interesat o ora.Intr-adevar,locatia este la Flora,curat,decent...se poate si mai bine.se fumeaza intr-adevar in camera,dar mirosul era suportabil.Un oral de nota 8-9 si normalul la fel.Ce m-a deranjat a fost faza,ca la normal nu mai terminam(mi se mai intampla sa termin mai greu a doua oara)imi zice sa incerc sa termin ca...probabil mai avea pe cineva care astepta,nu stiu,presupun.In rest destul de ok,mi s-a parut curatica,fara mirosuri ciudate si destul de comunicativa.Nu-i maximum de la viata,dar ii ok,recomand...

Link spre comentariu
Vizitator lorens1010
Reputație: 0

Buna confratilor ! Am fost la ea in vara, cand avea locatia la Kaufland Nicolina . Comunicativa, sociabila, am platit 80 lei pentru un oral si un normal , insa i-am dat 100 lei deoarece mi-a placut de ea ! Avea putin par la pasarica asa cum imi place... anal nu a vrut sa faca, dar nici nu am insistat . Cum am sa revin in oras sigur voi trece pe la ea . Am terminat destul de greu dupa 30 minute , nu m-a grabit , oralul si normalul protejate . Per total : 7 curatenie ( lipsa apei calde ) , 9 atitudine si 8 prestatie . Va salut si sa auzim numai de bine !

Link spre comentariu

Ti-o recomand din toata inima...face un oral de exceptie,eu ii dau 9 spre 10 dupa parerea mea.Si la normal se misca bine,nota 9...ii buna tipa,ce mai.Am fost martea trecuta la ea,locatia tot in Tatarasi.curat,ok...foarte sociabila,te intreaba daca poate sa-si aprinda tigara(lucru care mie imi place mult).A,eu am "lucrat"protejat,asa fac tot timpul.Poti face si conversatie cu ea,ii super ok tipa din punctul meu de vedere.A,uitam...si stramta,super.Anal,nu face.Eu m-am decis sa-i devin client fidel...Ramane doar sa te convingi si tu...iti doresc sport intens,ca ai cu cine.:)

Link spre comentariu

In legatura cu tipa care raspunde la numarul de mai sus,sunt gata sa dau berea despre care se vb in propozitie oricand:)merita,face toti banii...nu mai dau date tehnice,ca le stiti deja,cum ii spuneam la un tip care cerea informatii despre ea,eu m-am hotarat sa-mi fac abonament la ea...dar eu zic sa va convingeti singuri

Link spre comentariu

Din curiozitate, zilele trecute am zis sa incerc si eu la don'soara.zis si facut,sun de vreo cateva ori, dupa care intr-un final imi raspunde. Stabilesc o intalnire cu ea, ajung in parcare la kaufland nicolina, nefiind din iasi, m.a indrumat ea pana in fata blocului, de unde mi.a zis ca ma vede de la geam. Ok, intru, un gen de camin de familisti, sta undeva in capatul coridorului. Camera, sa zicem ok, in baie nu stiu ca nu am intrat,in fine sa zicem acceptabila camera. Pretul 80 ron nr / 150 ron ora. Tipa , blonduta, inaltuta, cracii lungi, ochi albastri, subtirica, cam 1.75 si vreo 50 si ceva de kile, per ansamblu futabila. Am inceput treaba, oral a fost protejat (mi.a specificat ca nu face nici in ruptul capului oral neprot), cu pasiune, dupa care am trecut la normal( eu deasupra, ea desupra, umeri craci si capra). De implicta se implica, e muncitoare, dar se vedea caera obosita dupa o zi de munca, tura viitoare voi incerca mai pe diineata. Initial, am zis ca stau o ora, dar m.am razgandit, era destul de tarziu, iar telefonul ei incepuse sa sune dupa terminarii actiunii. Singurul lucru care nu mi.a placut a fost faptul ca sunt clienti care vin si bat direct la usa, nu mai suna, lucru deranjant, recunoscut si de ea. Per total, ii dau un 9 pt faptul ca nu face oral neprot, oricum voi reveni la ea pt ca m.am simtit super bine.

Link spre comentariu

Din pacate trebuie sa te contrazic,nu mai sta demult la Kaufland in Nicolina,ci in Tatarasi.Apoi trebuie sa-ti spun ca niciodata de cate ori am fost la ea,nu a batut cineva neanuntat la usa.Chiar zicea ca nu-i place sa se trezeasca cu vreun cetatean neanuntat la usa in timp ce toarna vreo dubla,zicea ca la toti clientii suna inainte si mai suna o data de la intrare.A,un amanunt important:la intrare nu poti intra decat cand intra cineva pt ca nu are acces la interfon.Asa ca, as vrea sa cred ca faci o confuzie vis-a-vis de persoana,si nu ca ne dai informatii eronate...

Link spre comentariu
Din pacate trebuie sa te contrazic' date='nu mai sta demult la Kaufland in Nicolina,ci in Tatarasi.Apoi trebuie sa-ti spun ca niciodata de cate ori am fost la ea,nu a batut cineva neanuntat la usa.Chiar zicea ca nu-i place sa se trezeasca cu vreun cetatean neanuntat la usa in timp ce toarna vreo dubla,zicea ca la toti clientii suna inainte si mai suna o data de la intrare.A,un amanunt important:la intrare nu poti intra decat cand intra cineva pt ca nu are acces la interfon.Asa ca, as vrea sa cred ca faci o confuzie vis-a-vis de persoana,si nu ca ne dai informatii eronate...[/quote']Daca ma crezi, am vrut sa scriu lunile, in loc zilele, my bad, imi cer scuze moderatorilor si sper sa nu am probleme...eu am fost prin august la ea, usa era deschisa la camin/scara, si chiar a batut cineva la usa, iar tipa mi-a zis ca se mai intampla sa existe si idioti...inca o data imi cer scuze moderatorilor pt eroare
Link spre comentariu

Acum m`am intors de la Flory. Are locatia in Tatarasi (prima alee la dreapta dupa Flux albastru, cel de instalatii). Foarte amabila si la tel, a avut rabdare cu mine, mi`a explicat cum sa ajung, nefiind din Iasi. Arata bine, 1.70, vreo 50 kg, ochi frumosi. Se misca foarte bine, isi da interesul cat de mult poate. Am inteles k mai are o colega bruneta, dar nu era acolo. 80 nr, 150 h o+n protejate, nu accepta nep, dar accepta COB. Comunicativa, prietenoasa, nu te grabeste, sta cum ii zici, se uita in ochii tai, merita incercata fara probleme, locatie sigura. Spor la treaba !

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Scuzati-mi ignoranta' date='imi poate explica cineva ce inseamna COB?Am cautat in lista cu explicatii dar nu am gasit explicatia.Ori am fost neatent ori chiar nu este,multumesc pt intelegere.[/quote']COB = cum on body, ejaculare pe corp :P

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

salutare..Am fost si eu la acesta tipa,simpatica fata mi sa parut putin expeditiva la telefon,mi-a spus locatia la telefon, am bagato adresa imediat pe GPS si am purces spre destinatie, ajuns acolo, o sun imi spune exact blocul si scara, insa ma pune sa sun la un vechin de pe scara sa imi dea drumul la interfon k ea avea stricat interfonul,in fine in cele din urma ajung in fata usii sale si imi deschide o blondina frumusica foc cu niste ochisori superbi, ma pofteste in locusorul ei de nebunii,era imbraca nu niste blugi mulati si o bluzita,iar in picioare pantofi cu toc. Am stat putin de vorba printre care am optat pentru un singur numar  oral protejat + normal,pentru care am platit 80 ron,ma pus sa ma dezbrac si sa ma intind in pat,sa dezbracat si ea si a inceput cu un oral binisor nu cine stie ce, dar bunicel, se ajuta de manute,sani putin lasati si  foarte mici in schimb un fundulet bombat numai bun de futut, dupa vreo 5 minute de supt,o pun in pozitie de caprita si am inceput sa ii dau timp de vreo 10 minute in care fata sa umezit destul de repede,am terminat in ea in prezervativ, Per total am fost multumit,o experienta pe care cred k as mai repeta cand voi mai ajunge pe meleagurile Iesene. Acuma sa acordam si niste noate.oral/7 daca nu se ajuta de manute ii dadeam o nota mai bunicica,normal/8,aspect fizic/8 pentru funduletul bombat si apetisant. O seara placuta si mai revin si cu alte experiente

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut licurici91.Ca fapt divers,acum cat timp ai fost la Flory..?(ar fi cativa colegi de forum interesati de ea) Intreb,pentru ca are acusica anul de cand nu mai activeaza,conform spuselor de mai sus..iar recenziile vechi,conform regulamentului,nu-si mai au rostul.Intr-un interval atat de mare,se pot schimba multe..mai nou,unele fete isi schimba nr de tel pe la 12 noaptea,exact cand clientul ajunge la fata locului si trebuie sa coboare dupa el.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...