Sari la conținut

Masaj erotic - 0722489155


Postări Recomandate

  • Oras:in my own limbo
  • Oras:in my own limbo

Cum eram eu cu ochii pe AT mi-a sarit in atentie anunt nou.

Cum eu deja am beneficiat de un masaj in ultimile zile, inca nu ma duc, dar poate a fost cineva si doreste sa impartaseasca :)

Pozele par reale, nu apar prin alta aprte.

 

DELIA, 20 de ani, pustoaica, maseuza profesionista, cu atestat, ofer masaj de relaxare, masaj erotic cu finalizare prin tehnici ale masajului erotic, in zona Titan, poze reale, exclus contactul sexual sub orice forma.

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sector 1
  • Oras:Sector 1

Vineri aveam chef de un masaj bun.

Am sunat la Nicoleta, fara sa citesc ca nu era disponibila. Mi-a raspuns Delia, mi-a spus care-i faza cu Nicoleta si m-a invitat la ea, daca vreau.

Am zis, ce mai conteaza. Tot maseuza e, chiar daca pe mine m-au inebunit pozele Nicoletei si as vrea sa o vizitez pentru ca pare genul meu de femeie.

Intai am intrebat-o daca stie sa faca masaj bun ca nu am chef de vrajeala si mai ales ca ceva trebuia sa compenseze lipsa futaiului.

M-a asigurat ca da, asa ca m-am programat si am plecat spre ea.

Locatia pe la Titan, prima strada de la intersectia Titan spre LIDL pe Rebreanu, strada aia cu fostul restaurant Vanessa.

In capatul strazi e blocul, loc de parcare in fata blocului.

 

Ajuns sus am parte de o supriza placuta. Pe Delia o stiam de mult mult timp, era maseuza mea preferata la Rubin, acelasi stil plin de energie, comunicativa, zambitoare si primitoare (singura diferenta ca aici nu e sistem de salon sa ti se bata in usa cand ai facut 50 de minute sau sa fii deranjat de late voci prin casa). Mi-a deschis larg usa si m-a invitat in camera ei, unde am stat la vorba povestind ce-a mai facut si pe unde a mai umblat.

Delia este maseuza profesionista, veche in bransa, de vreo 3 ani o cunosc eu, daca nu si mai mult de atat. Pozele sunt reale si in realitate e si mai fierbinte de atata. Roscata cu parul lung, fundulet frumos, sanii foarte foarte mici, dar compenseaza cu o atitudine excelenta si orientata catre client, dornica sa te faca sa te simti bine, nu se grabeste niciodata si face un masaj de relaxare foarte bun.

Eu ma bucur ca am regasit-o pe Delia (Ana cum o stiam de mult) si de fiecare data cand voi avea pofta de savurat un masaj voi apela la ea.

Locatia 8 este un apartament modest dar curat,intim (am inteles ca si Bianca era ocupata cu cineva, dar nu s-a simtit prezenta nimanui. Nu suport stilul de salon si graba, le apreciez pe fetele care pleaca din saloane ca sa lucreze pe cont propriu). Un plus pentru locurile de parcare accesibile.

Masaj de relaxare 10+, foarte bun ca de fiecare data

Masaj erotic 9,5. Daca avea sanii mai mari sigur avea 10, dar asa scadem jumatate de punct. Eu i-as recoamnda niste silicoane, ar avantaja-o din plin si i-ar aranja minunatul corp pe care il are.

Pentru o experienta placuta eu o recomand.

Accepta Fk dar nu m-a tentat, eram preocupat de masajul de relaxare si pentru erotic am finalizat ca un prost inainte sa apuc sa fac mare lucru. Nu a fost vina Deliei, ea s-a straduit sa traga de timp, a incercat si a doua finalizare, dar eu eram prea incordat la inceput si prea relaxat dupa, asa ca lasam pe data viitoare.

Despre sex nu stiu ce sa va spun, nu am incercat, ea in anunt spune ca e exclus.

Am stat cam o ora jumate si am lasat 200 ron, sper ca a fost ok, am uitat sa intreb cat ma costa. Ea mi-a zis 150 ron ora.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:omniprezent
  • Oras:omniprezent

Buna!Doar astazi pana la ora 19 va puteti bucura de o ora de masaj de relaxare body si erotic cu finalizare prin masaj fara contact sexual la pretul de 100de lei in loc de 150 de lei .Va pupic si va astept

Buna Delia!

Sper sa nu fie inoportuna intrebarea mea, daca te deranjeaza poti sa nu raspunzi.

Am vazut ca esti destul de categorica, dar am zis sa intreb totusi.

Exista vreo posibilitate sa oferi si contact sexual, eventual contracost?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Delia!

Sper sa nu fie inoportuna intrebarea mea, daca te deranjeaza poti sa nu raspunzi.

Am vazut ca esti destul de categorica, dar am zis sa intreb totusi.

Exista vreo posibilitate sa oferi si contact sexual, eventual contracost?

 

Mai vedem ne mai cunoastem,niciodata sa nu spui niciodata !:)))

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Raspunsul ei e asemanator cu cele de la saloane: discuti cu fata in camera.

Delia, daca oferi si sex zi-ne, nu ai de ce sa te ascunzi de noi :kiss3

Teoretic da practic nu.sau invers:)) tu cand te duci la fete este neaparat sa faci cunnilingus sau faci si tu daca iti place dupa fata fetei dupa igiena una alta.hai sa fim seriosi sunt lucruri care nu trebuie expuse clar si raspicatt.daca sti sa fi un domn cu mine ...un barbat inteligent intelege ce am vrut sa zic.Va pupic

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Delia :) O fata interesanta Delia, senzuala, erotica ... cam ce ti-ai dori de la o maseuza. Nici nu stiu sa descriu ce s-a intamplat, stiu insa ca mi-a placut :laugh2. Zambeste tot timpul, ii place sa se joace, are tehnica buna, se saruta, pasarica fierbinte si dulce, o minunatie de fata :).


 


Cateva detalii despre actiune: am ajuns la locatie cu o mica ( sau mare ) intarziere, am facut un dus, am stat de vorba la o tigare si m-am intins pe burta pentru masaj. Executat cu atentie, placut, relaxant, dar nu am putut sta prea mult pe spate ca aveam ceva ce impungea in saltea :laugh2.


Saruturi, mangaieri, miscari lascive, cunni, ne-am tot jucat asa cred ca vreo 40 de minute pana am finalizat.


 


Note:


 


Locatie: 9 - pentru pozitionare, in rest nimic de reprosat


Delia: 9.5 - e frumoasa, roscata, miniona, bine proportionata, sanii cam micuti, cur bestial, pasarica dulce :)


Igiena: 10


Masaj de relaxare: 9 - foarte bun


Masaj erotic: 10+ - mi-a placut foarte mult :D


 


Halat: 150 lei o ora


 


Recomand!


  • Like 8
  • Minus 4
Link spre comentariu

Hi guys !

 

I have meet Delia today at lunch time , she is very friendly and sensual

Redhair with small tits ( but with sensible and erected nipples ) , perfect ass and nice pussy

 

After taking a shower , she made me a very relaxing massage ( she knows how to do a massage )

The second phase was more erotic , kissing my body ,then caressing my hard dick and balls when i was caressing and sucking her sweet pussy

Good technique to make a guy come .

 

Location :9

Physical aspect :9

Hygiene : 10

Relaxing massage : 9

Erotic massage :9.5

GFE : 9.5

 

Price : 150 lei

 

I recomand and i will visit her soon

Kiss you Delia

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Sa povestesc si eu pe scurt intalnirea cu Delia: Putin stresat pe la birou, m-am gandit ca as avea nevoie de un masaj de calitate,asa ca am incercat din nou la Delia(dupa cateva incercari care nu ne-am potrivit)..Am reusit sa dau de ea prin PM,si am stabilit o intalnire pentru 18:30 ( de obicei la ora aia nu mai e in locatie, a fost doar o exceptie pentru care ii multumesc)

 

Locatia am mai descris-o in recenzia pentru Bianka, iar Delia este exact cum o arata pozele,asa ca nu imi pare deloc rau ca am insistat.

 

Masajul de relaxare este facut foarte bine, relaxant si nici nu trage prea mult de timp cu el, asa ca e exact ce trebuie :)

Punctul forte este asa cum si trebuie partea erotica si contine body-massage, sarutari pe corp, cunnilingus, per total o experienta excelenta

 

Si niste note:

 

Locatie:9

Aspect: 9,5

Igiena: 10

Masaj relaxare:9

Masaj erotic:10

GFE: 10- e foarte dezghetata si poti purta o conversatie placuta cu ea

Halat:150/ 1H

 

De recomandat

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!!!!!!

Nu stiu cum sunteti voi,dar eu una cand vine sezonul Black Friday  sunt cea mai fericita...

Azi mi am cumparat un laptop si am primit in dar un telefon foarte fain ceva mai ieftin decat pretul lui original.

Recunosc ca nu sunt adepta promotiilor de tipul " 70%  reducere" pentru ca imi tot pun intrebari despre calitatea serviciului respectiv.

Dar stiu ca ma bucur atunci cand achizitionand un produs mai primesc ceva bonus :boob

Voi ce promotie asteptati dragilor (evident din partea fetelor de pe acest forum) pentru zilele magice de sezon ????:)))

 

 

Luna asta sunt darnica astept propuneri !!!

Nu va sfiiti sa raspundeti!!

:kiss3 :kiss3 :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...