Sari la conținut

Masaj erotic - 0722489155


Postări Recomandate

  • Oras:Grünau
  • Oras:Grünau

Voi ce promotie asteptati dragilor (evident din partea fetelor de pe acest forum) pentru zilele magice de sezon ???? :)))

 

 

Poti sa faci o promotie la modul 150 lei/1,5 ore

:)

 

 

150 Lei / 1.5 h (2 finalizari) is a fair promotion GO FOR IT DELIA!

 

150 Lei ora, 10 finalizări. Obligatorii. Altă promoţie nu ne va mai trebui in veci. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

150 Lei / 1.5 h (2 finalizari) is a fair promotion 👠GO FOR IT DELIA!

 

1.5 h e cam obisnuit ;)

Ceva frumos ar fi 100lei/1.5h/3 finalizari...ca doar 1 pe an e black friday, nu i asa?

Iesi din banalitate si surprinde ne si cu o saptamana de vis. 21-28 noi Poate doar intre anumite ore cand stiti voi ca e de obicei mai liber!

Link spre comentariu
  • Oras:bingo
  • Oras:bingo

Am ajuns si la domnisoara delia programare telefonica voce placuta calma care ma indrumat cu atentie spre locatie care nu este stradala dar daca esti atent la indicatii ajungi usor.Apartament destul de modest dar curatel prosop curat muzica lumina rosie atmosfera de 10 locatie de 8.fata frumusica atat cat am putut vedea in acel semi intuneric o notez cu un9 destul de inalta cam 1.70 apreciez proportionata binisor sani destul de micuti .Prestatie masaj de relaxare foarte bun 9 cel erotic 10 .O experienta buna si cu alte servicii care nu le pot detalia aici pentru ca este o sectiune a masajului.Fata este ok o recomand pentru relaxare totala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor !!!!

Doar astazi de black friday beneficiati de o sedinta de 1h la pretul de 100lei in loc de 150.

Va astepttt ...vreau concurenta ...fara numar fara numar fara numar fara numar :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 .

promotia se prelungeste pana la sfarsitul lunii

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Impins de niste probleme personale am fost nevoit sa iau o scurta pauza in ultimele saptamani, dar de azi i'm back in business :D, prima fata vizitata fiind Delia. Am avut parte din noua de o experienta placuta in compania ei, un masaj bun, o pasarica dulce si o finalizare fericita :laugh2

 

Mie imi place mult, e a doua oara cand ne vedem si a reusit iar sa ma faca sa ma simt bine si sa plec cu zambetul pe buze.

 

Note:

 

 

 

Locatie: 9

Delia: 9.5

Igiena: 10

Masaj de relaxare: 9

Masaj erotic: 10

 

 

Halat: 150 lei o ora

 

 

 

Recomand!

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si eu cand am fost la Bucuresti a 2  a zi de B Fr am fost foarte tentat de oferta ei , formele jucy cu pret fara concurenta mi-au acaparat mintile dar cu programul ei pana la 5 mi-a fost imposibil abea sprea seara am fost liber. Si daca ar mai fi si umpic de normal :)

Link spre comentariu
  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

Buna sa va fie ziua tuturor. Cum e iarna, frig si umed pe afara, ce poti sa faci decat sa povestești despre lucruri dulci si frumoase. Deci sa relatam. Încântat de recenzii si de vocile colaterale, zic sa imi încerc si eu norocul. Inițial dau un mesaj PM. Raspuns imediat. Nu stau sa astept primăvara si sun. Si chiar norocul imi zambeste. Raspunde imediat... Yesss!!! Vorbim, ne intelegem, urc in mijlocul de locomotie si iau cap compas Titan, Mega Image, prima pe dreapta la locul stiut. Achizitionez o ciocolata pt salutul de bun venit si... Ei si acum e deliciul personal. Totuși pentru confrati nu țin doar pt mine si mai spun si la alții. Superba domnișoara, corp sculptat artistic, bun simt admirabil, atmosfera încinsă, totul pentru o întâlnire de 10+. Notele acordate sunt simple ca la facultate: 10 la toate disciplinele la care a fost examinată. Ce sa-i faci? Fata noastră e silitoare si vrea sa fie șefă de promotie. Abia astept următoarea sesiune. Nota ... de plata, de data asta, a fost 10x10. Evident nu se putea decat multiplu de nota. Va saluta pt azi un consumator de masaj! Mulțumim administratorului pt acest forum. Cunoscătorii pot alege.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Roma
  • Oras:Roma

Delia sau "fata cu parul de foc"!

Am vizitat-o pe Delia deja de 3 ori pana acum. In momentul de fata a devenit maseuza mea favorita. Desi nu sunt adeptul experientelor de masaj, cu ea totul este altfel. Te face sa uiti de tot si de toate, este sociabila, indrazneata, haioasa, rade si glumeste, nu te grabeste. Eu de fel sunt mai timid, dar cu ea ma simt in largul meu de fiecare data.

Prima data am vizitat-o acum vreo 3 saptamani. Intalnirea cu ea a fost atat de reusita incat m-a convins sa revin si dupa cateva zile. Iar cea mai recenta intalnire a avut loc ceva mai devreme. Din pacate nu stiu daca face deplasari, mi-ar fi placut mai mult sa vina ea la mine, chiar si daca mi-ar fi cerut o remuneratie in plus pentru deranj. Sper sa citeasca aici si sa raspunda ea daca face deplasari sau daca face vreo exceptie in privinta deplasarilor in ceea ce ii priveste pe acei clienti pe care, sa zicem, i-ar putea incadra ea in categoria fideli. Eu ma declar fidel fidel!

Toate cele trei intalniri au fost reusite, de fiecare data m-am simtit in prezenta ei ca si cum as fi fost cu o iubita. Este permisibila, comunicativa, te intreaba ce iti place si cauta sa iti ofere cat mai multe dintre lucrurile care iti plac. Daca vreti o intalnire reusita cu ea, eu va sfatuiesc sa ii spuneti ce va place mai mult, pentru ca se cunoaste experienta ei si orientarea pro fata de multumirea fiecaruia. Este o combinatie interesanta intre senzualitate si ceva wild experience. Este provocatoare, rabdatoare, are initiativa. Ca o concluzie le cam are pe toate.

Notez experientele cu note, desi este posibil sa fiu cam subiectiv.

Locatia 8, cam nasol ca nu are lift. De fiecare data cand am mers la ea a glumit spunand ca a facut comanda de lift, trebuie sa-l puna. Imi place gluma asta, are un stil foarte amuzant de a o spune . Despre igiena, discretie si intimitate numai de bine!

Delia ca fizic este incantatoare. Sanii micuti, corp foarte foarte frumos proportionat, fundulet incredibil de frumos, ochii captivanti si un zambet superb cu care incinge toata atmosfera.

Masajul foarte bun, multe tehnici bune, nu le-am intalnit prea des pe la alte fete. Ce-i drept, nici nu am fost de prea multe ori la masaj.

Alte picanterii nu va spun, mergeti si o cunoasteti personal. Nu dezamageste. De fiecare data am fost atenti amandoi unul fata de altul.

Despre cadou.  Minim 150 ron pentru sesiunea de masaj. Pentru toate celelalte exista Mastercard! De nepretuit.

S-aveti sange in instalatie!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut pe la Delia ieri, M-am programat cu cateva ore inainte si am reusit si performanta de a intarzia cam 35 de minute. In ciuda acestui aspect Delia a fost rabdatoare in a ma ghida cum sa ajung la ea si amabila pe parcursul sedintei, astfel incat greseala mea a fost trecuta cu vederea. Recunosc ca si eu am fost dragut si am achitat de la inceput 200 ron pentru sedinta de o ora. Dar pentru ca a fost vina mea ca i-am incurcat programul, am considerat ca asa este frumos din partea mea, sa achit sedinta corect fata de ea.
Despre Delia nu pot sa scriu foarte multe lucruri pentru ca cele mai multe sunt de nepovestit iar alte detalii nu ar putea fi descrise in cuvinte. Are tot ce ii trebuie unei femei, este prezenta intru totul in sedinta, se vede ca ii place ceea ce face, e hotomana si versata, are experienta, le are pe toate.
Eu unul m-am bucura de o experienta pe cinste, nu stiu de unde sa incep cu povestirile, mai bine mergeti si voi si testati si o sa vedeti singuri ce inseamna o sedinta de masaj combinata cu multa placere si senzualitate, care nu poate fi povestita.
Masajul foarte bune, Delia este ca o felina, hoata, stie sa se muleze dupa barbat, se poarta de parca te-ar cunoaste de o viata. Amanta ideala, as fi luat-o acasa. Pana o iau acasa o sa o mai iau cateva ture, cand ma mai primeste.
Locatia in Titan, pe langa Metrou, camera curata, baia ok, totul bine.
Fizic Delia de exceptie. Stie sa isi puna in valoare calitatile si sa isi ascunda cu brio defectele.Atitudine Delia si Gfe printre cele mai bune intalnite la fetite.
Ce am facut mai intim e secret, ca mai vreau sa primesc si alta data. Cand mergeti la ea neaparat trebuie sa mai aveti in buzunar si alti banuti decat cei mentionati, dar va asigur ca vor fi cei mai buni bani investiti intr-o sedinta de prajitureala.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut pe la Delia ieri, M-am programat cu cateva ore inainte si am reusit si performanta de a intarzia cam 35 de minute. In ciuda acestui aspect Delia a fost rabdatoare in a ma ghida cum sa ajung la ea si amabila pe parcursul sedintei, astfel incat greseala mea a fost trecuta cu vederea. Recunosc ca si eu am fost dragut si am achitat de la inceput 200 ron pentru sedinta de o ora. Dar pentru ca a fost vina mea ca i-am incurcat programul, am considerat ca asa este frumos din partea mea, sa achit sedinta corect fata de ea.

Despre Delia nu pot sa scriu foarte multe lucruri pentru ca cele mai multe sunt de nepovestit iar alte detalii nu ar putea fi descrise in cuvinte. Are tot ce ii trebuie unei femei, este prezenta intru totul in sedinta, se vede ca ii place ceea ce face, e hotomana si versata, are experienta, le are pe toate.

Eu unul m-am bucura de o experienta pe cinste, nu stiu de unde sa incep cu povestirile, mai bine mergeti si voi si testati si o sa vedeti singuri ce inseamna o sedinta de masaj combinata cu multa placere si senzualitate, care nu poate fi povestita.

Masajul foarte bune, Delia este ca o felina, hoata, stie sa se muleze dupa barbat, se poarta de parca te-ar cunoaste de o viata. Amanta ideala, as fi luat-o acasa. Pana o iau acasa o sa o mai iau cateva ture, cand ma mai primeste.

Locatia in Titan, pe langa Metrou, camera curata, baia ok, totul bine.

Fizic Delia de exceptie. Stie sa isi puna in valoare calitatile si sa isi ascunda cu brio defectele.Atitudine Delia si Gfe printre cele mai bune intalnite la fetite.

Ce am facut mai intim e secret, ca mai vreau sa primesc si alta data. Cand mergeti la ea neaparat trebuie sa mai aveti in buzunar si alti banuti decat cei mentionati, dar va asigur ca vor fi cei mai buni bani investiti intr-o sedinta de prajitureala.

Iti multumesc pentru recenzie, ai fost un dragut.

Dar sa nu uiti ca intalnirea a fost alaltaieri, sambata, nu ieri.

Eu nu lucrez duminica.

Te pup si te mai astept oricand!

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...