Sari la conținut

Masaj erotic - 0722489155


Postări Recomandate

  • Oras:omniprezent
  • Oras:omniprezent

Desi nu le prea am cu masajele, am zis ca o data in viata merita incercat. Azi fiind mai liber la birou am dat o cautare si am gasit-o pe Delia. Mi-a placut descrierea ei si misterul pe care il abordeaza cand vine vorba despre alte servicii decat masaj.
Am facut programarea discutand cu ea pe whatsapp.
Locatia in Titan, prima strada de la metrou pe langa Mega Image.
Locatie modesta dar curata. Am facut un dus si apoi Delia m-a rasfatat cu un masaj de relaxare destul de bun. Cateva miscari si unduiri excitante, rabdatoare, atenta, pasionala. Am continuat cu ceva numit erotic, ea masandu-si sanii de penis, burtica, feseala, se aseara in 69 (aici a crescut pulsul, credeam ca trece si la mai mult) Mi-a lasat de inteles ca se poate, dar nu venisem pregatit.
Dupa cateva minute de managaieri, unduiri si alte tipuri de atingeri foarte interesante am finalizat glorios pe burtica Deliei.
Apoi am stat de vorba la un pahar de Cola si o tigara , am mai facut un dus si am plecat.
Cadoul m-a costat 150 ron. Am ales doar masaj de aceasta data, o alegere inspirata.
Cred ca voi mai trece pe la Delia sa incerc si alte suplimente.
Nu ma prea pasioneaza masajul, prea multe nu am ce sa povestesc, dar sedinta a fost una satisfacatoare. Am plecat de la ea relaxat si cu o senzatie foarte placuta de bine.
Ca note nu stiu ce sa notez, merg rar la masaj si nu prea am cu ce sa compar.
Pentru Locatie 8
pentru aspect fizic Delia 9 (arata foarte bine,e frumusica, par super frunos rosu ca focul, sanii micuti , fund foarte bombat si tare si frumos)
pentru serviciile de masaj as spune un 8,5. dar poate ca sunt subiectiv.
 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va reamintesc ca sunt disponibila in fiecare zi de luni pana sambata.

Nu am un program exact, ma deplasez in locatie special pentru programari, de aceea as prefera sa fie facute cu minim 30 de minute inainte, ca sa pot onora.

Ofer servicii de masaj de relaxare, body, erotic si finalizare prin tehnici ale masajului erotic. Pretul este 150 ron/h. Nu exclud si alte servicii insa discutam dupa ce ne cunoastem.

Metoda de comunicare este scrisa in semnatura. Detaliile sunt scrise aici. Va rog sa nu insistati sa ofer detalii prea multe, nu am ce sa va spun mai mult decat am scris aici deja (respectiv faptul ca oficial ofer doar masaj, pentru altele discutam cand ne cunoastem, in nici un caz nu voi spune absolut nimic referitor la alte aspecte).

nu pot raspunde la telefon (la apel ma refer).

Din pacate nu va pot pune poze foarte explicite, din cauza unor probleme personale, insa va astept sa ne cunoastem si sa vedeti in realitate cum arat exact.

Locatia mea este in zona Titan, cand va faceti o programare va ghidez exact cum ajungeti.

Ofer prioritate celor care imi spun ce user au pe forum.

va pup

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Citind topicul Deliei,am zis sa fac o mica incercare.

Ce-i drept si convorbirea de pe yahoo m-a fascinat!

Eram obosit dupa o zi ff grea la birou dar ceva anume m-a starnit sa o cunosc pe Delia.
Ajuns in intersectia Titan o sun pe Delia care m-a ghidat cu multa atentie catre cuibusorul placerilor.
Bloc cu 4 etaje am obosit putin pe scari :) (dee, fizicul meu nu ma ajuta )
M-a sedus definitiv cu zambetul ei si felul cum m-a intampinat.O fata frumoasa zambitoare imbracata intr-o rochita neagra ff sexy.
Dupa toate astea sunt invitat la dus ,prosop curat,geluri de dus, absolut tot ce trebuie.
Odata ajuns in camera Delia se scuza ca lipseste 1 min pentru a merge la dus.
Revine si incepe distractia! cu un masaj de relaxare ffff bun,dupa cca 30 de min in care aproape adormisem,in sfarsit ma intorc .
Ce pot sa spun masajul erotic nu prea pot sa il descriu eram imbatat de frumusetea ei.
Mangaieri, atingeri, miscari lascive. (e perversa tare). In concluzie o experienta frumosa si de revenit.

 

Sa dau si eu cateva note.

 

Locatie 8-(-1)pentru ca nu are lift si -1 pentru ca e destul de modest, dar completeaza ca e curat si aerisit.
Delia a facut o gluma spunand ca a comandat lift si ca vine zilele astea. O sa merg la ea sa vad daca m-a mintit

 

Masaj - in ultima vreme au inceput sa imi placa masajele asa ca pentru prestatia ei ofer un 8.5..Dar data viitoare sper sa imi faca o surpriza, nu de altceva dar am si eu demnitatea mea si sa imi ofere toate secretele meseriei..

 

Fata-10 nimic de reprosat are o pasarica fierbinte Igiena-10+

 

Cadoul 200 ron a fost placerea mea

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Delia de doua ori - spre sfarsitul lunii decembrie si începutul lunii ianuarie.

 

Contact : PM / YM / sms (numarul din topic).

Când am ajuns in zona Titan ne-am auzit la telefon si m-a dirjat spre locatie.

 

Tarif: 150 lei.

 

Locatie: zona Titan / Liviu Rebreanu. Apartament in bloc vechi cu 4 etaje, fara lift :(

 

Nota locatie : 8-9 (locatia este curata, aranjata ok, insa este putin cam departe si fara lift).

Baia este insa dotata cu tot ce trebuie (geluri, prosop curat, etc.).

 

Delia este un o fata zambareata, comunicativa, care stie sa te faca sa te simti bine de când intrii la ea.

Inaltime medie, roscata, sani mari, fundulet bombat, draguta la fata.

Am fost primul la dus, dupa care am asteptat-o si pe ea sa revina de la dus.

 

Servicii: un masaj foarte bun, se vede ca are experienta. Masajul de relaxare bine executat, energie (nu iti lasa senzatia ca este doar o formaliate si stue sa il faca placut pentru client). 9-10.

Masajul erotic: se foloseste de tot corpul, se aseaza in pozitia 69 fara ca ea sa faca altceva decat masaj (nu am discutat daca se poate), insa privelistea este frumoasa :) Tot 9-10 :)

Fata - 10, nimic de reprosat (inclusiv la igiena).

 

Concluzia: doua experiente placute, voi reveni.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: navid_naumovich
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: navid_naumovich
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Delia astăzi. Draguta, comunicativa, flexibila, are multa răbdare cu tine pana sa o vizitezi efectiv, nu ii cereri detalii care apar deja pe blog, se va enerva.

 

Locatia: 8 usor de explicat, undeva pe lângă metrou titan, dar dpdv geografic e cam departe sa ajungi cu masina prin nebunia bucurestiului, curatenie, poate cu metroul, desi nu e genul meu, pentru asta si aspectul in general dau nota.

 

Aspect: La corp de 8, îngrijită, sexy, voluptoasa, dar i-ar prinde bine putina sala, o spun pentru binele ei, acum se tine bine, dar varsta te va păcăli până la urma. E mica de inaltime fără tocuri, pe la 1.55-1.60.

 

Aspect la fata: 8, aranjata, rujata, fardata, dar in niciun caz nu e o studenta tanara, cred ca se apropie de 30 de anisori.

 

Masaj: Relaxare 10, implicata, atingeri ferme si potrivite, stie ce face. Se implica sa iti fie bine.

 

Masaj erotic: 10 cu felicitări, suuuuper sexy fratilor, cum ii aluneca mâinile dibace printre fese, cum te trage de coaie, cum stie sa puna mana fata asta, e grozava, cum se aseaza peste tine cu funduletul ala grozav, lasciva, erotica. Uiti de toate, chiar daca o sa fiti sceptici la început, asteptati masajul erotic, va scoate din minti, are scoală fata, te excita de te urci pe pereți.

 

GFE: 10, prietenoasa, limbi in ureche, vorbe sexy soptite cand trebuie, bravo!

 

De revenit sigur, nu negociati ca o enervati, cadoul 150 platiti la final, e genul meu, are inclinatii usor perverse care m-au convins sa o mai vizitez sigur. Abia astept sa repetam experienta Delia, poate ti se pare ca m-ai sedus, ideea e ca m-am lăsat sedus, a fost plăcerea mea sa te vad cum detii controlul, chiar daca m-a socat Putin dezinvoltura ta. Sexy!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cum eram eu cu ochii pe AT mi-a sarit in atentie anunt nou.

Cum eu deja am beneficiat de un masaj in ultimile zile, inca nu ma duc, dar poate a fost cineva si doreste sa impartaseasca :)

Pozele par reale, nu apar prin alta aprte.

 

DELIA, 20 de ani, pustoaica, maseuza profesionista, cu atestat, ofer masaj de relaxare, masaj erotic cu finalizare prin tehnici ale masajului erotic, in zona Titan, poze reale, exclus contactul sexual sub orice forma.

Link spre comentariu
  • Oras:Roma
  • Oras:Roma

Din categoria "singur acasa, sariti fratilor ca-i loc de nebuneala, sa-i facem poftele lui Bunicul cel mititel."

 

Capitolul 2 : Delia, roscata senzuala perversa tare

 

Pe Delia am contactat-o prin sms. Amabila dar totodata reticenta in a  dezvalui detalii. Te expediaza pe pagina de aici pentru detalii. Daca treci peste acest mic refuz din partea ei te vei bucura de o sedinta excelenta. Dupa cateva zile de conversatii prin sms am decis ca ar fi momentul sa ma programez. Delia nu sta in locatie, vine special pentru programare, asa ca am preferat sa fac o programare cu o zi inainte si sa confirm cu o ora ca voi fi acolo la ora stabilita.

Am ajuns cu bine si m-am "cazat" in locatia domnisoarei. Initial pentru o ora, prelungind apoi sedinta cu inca o ora. Delia este vorbareata, prietenoasa si orientata pozitiv catre clienti. Se vede ca se implica in jobul ei, care este, spune ea, doar asa, pentru fun si timpul liber.

A inceput cu un masaj bunicel de relaxare, prin comparatie nu la fel de bun ca al Elenei sau ca al Raisei de la Obor, insa compenseaza printr-o tehnica incredibil de placuta in ceea ce priveste partea erotica. Este perversa, te priveste, aluneca precum o felina pe trupul tau. Nu are cum sa nu iti place tot ce face. La un moment dat chiar imbina cateva tehnici de masaj erotic cu dezinvoltura unor tehnici mai degraba inclinate catre soft domination, uitandu-se la tine si vorbind vulgar sau chiar scuipand penisul in timp ce se freaca de el cu toata responsabilitatea. Privelistea unui 69 (fara ca ea sa faca oral, doar pozitia) este super wow, mai ales ca are un fund bestial.

O ora nu mi-a fost de ajuns asa ca intreaga vizita a durat peste 2 ore, achitat halatul de 300 de ron si plecat de acolo extrem de multumit, fara sa simt vreun moment dorinta de a face sex. Delia este cat se poate de placuta si stie exact ce are de facut sa te convinga ca timpul petrecut alaturi de ea merita toti bani.

Note:

locatie 9

igiena locatie 9

igiena fata 10

aspect fizic 9

masaj de relaxare 8

body masaj 8,5

erotic si gfe 9,5

 

Ramane si ea o experienta memorabila pe care sper sa o pot repeta intr-o buna zi.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Cam aspra talpa aia pe fatza poate te milostivesti si te descalti :))

pentru un individ interesat de dominare poza e incitanta.

iar Delia ofera si dominare

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...