Sari la conținut

Raluca (id: dragutza4u2)


Postări Recomandate

Da' date=' am uitat, am si numarul Ralucai, dar nu il postez aici pentru ca nu am acordul ei. Nu stiu daca vrea publicitate. O sa o intreb si revin. Din ce mi-a zis, presteaza mai ales seara dupa 6-7, pana pe la vreo 10-11. [/quote']Este draguta?
Link spre comentariu
Da' date=' am uitat, am si numarul Ralucai, dar nu il postez aici pentru ca nu am acordul ei. Nu stiu daca vrea publicitate. O sa o intreb si revin. Din ce mi-a zis, presteaza mai ales seara dupa 6-7, pana pe la vreo 10-11. [/quote']Este draguta?
Nu e Miss World, da' eu zic ca merge. Cam micuta ea, are cam 1.65m, bruneta (nu mi s-a parut tiganca).
Link spre comentariu
Da' date=' am uitat, am si numarul Ralucai, dar nu il postez aici pentru ca nu am acordul ei. Nu stiu daca vrea publicitate. O sa o intreb si revin. Din ce mi-a zis, presteaza mai ales seara dupa 6-7, pana pe la vreo 10-11. [/quote']yo o intrebasem de acum o luna daca pot sa-i pun id-ul pe nimfomane ,si kiar zis ca vrea ,asa mai aduna clienti,nu stia de site, care mai vb cu ea sa-i readuca aminte de nimfomane ,poate ajuta si cu alte nelamuriri si kiar alte poze si kiar cu numarul te telefon ,nu prea as crede ca il vrea sa-l tina secret.MA bucur ca mi adusesem aminte sa-l postez,asa i-am facut fericiti pe unii dintre voi,spor la futut...
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

o cheama de fapt filimon mihaela raluca, este din galati, nu din braila, adresa de mail este [email protected], insa are id-ul de mess mentionat de cei de mai sus...mai vreti si alte detalii? se futea de obicei cu negrii din barurile si discotecile din afara, eu sincer nu am curiozitatea sa o incerc deoarece o suspectez de anumite boli....tot 0747.724.942 o avea ca nr de tel? este vb despre asta din poza atasata, nu?post-2407-133409709005_thumb.jpg

Link spre comentariu
o cheama de fapt filimon mihaela raluca' date=' este din galati, nu din braila, adresa de mail este [email protected], insa are id-ul de mess mentionat de cei de mai sus...mai vreti si alte detalii? se futea de obicei cu negrii din barurile si discotecile din afara, eu sincer nu am curiozitatea sa o incerc deoarece o suspectez de anumite boli....tot 0747.724.942 o avea ca nr de tel? este vb despre asta din poza atasata, nu?[/quote']Esti sigur ca e bolnava sau o arunci tu asa, aiurea??? Gandeste-te ca unii dintre noi au fost cu ea si nu e prea in regula sa spui chestia asta daca nu esti sigur!!!
Link spre comentariu
Vizitator sweetlover
Reputație: 0
o cheama de fapt filimon mihaela raluca' date=' este din galati, nu din braila, adresa de mail este [email protected], insa are id-ul de mess mentionat de cei de mai sus...mai vreti si alte detalii? se futea de obicei cu negrii din barurile si discotecile din afara, eu sincer nu am curiozitatea sa o incerc deoarece o suspectez de anumite boli....tot 0747.724.942 o avea ca nr de tel? este vb despre asta din poza atasata, nu?[/quote']Vorbesti in cunostinta de cauza?:) Eu zic ca doar iti dai cu parerea si nu-i frumos! De unde ai nr de telefon...crezi ca altii ca tine nu stiu sa dea un sarci pe gugle? Te inseli! DECI: MINTI!Ai grija ce spui!
Link spre comentariu
Vizitator sweetlover
Reputație: 0
pana urma la ce numar raspunde? are locatie sau la hotel?
Baga ID-ul si trimite un semn de viata ca doar messengerul este gratuit! Si iti va raspunde cu ce vrei tu.. locatie nu are...sigur iti spun...si iese doar seara...asta pentru unii ar fi un impediment!Succes!
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

esti invitatul meu sa te interesezi, si chiar sa comunici, un amic apropiat a formatat-o acum cateva saptamani, muia a dat-o fara cauciuc, iar in prezent se trateaza fara stirea nevestei de blenoragie. ultima la care a fost a fost maimuta asta. detaliile celelalte cu barurile si negrii le aflasem de la el. bafta la natiune!

Link spre comentariu
Pai dupa ce a scris maddog20014 mai sus' date=' nu cred ca am sa o mai caut vreodata :exclamation:[/quote']Nu e confirmat ce a zis maddog20014. Pana acum nimeni care a fost la ea nu a anuntat nici o problema. Eu cred ca o sa mai apelez la ea. Precizez ca de obicei cand merg la curve prefer oralul protejat...ma scapa de probleme. O singura data am dat muie fara prezervativ la o dama, ceva mai demult.
Link spre comentariu
Nu e confirmat ce a zis maddog20014. Pana acum nimeni care a fost la ea nu a anuntat nici o problema. Eu cred ca o sa mai apelez la ea. Precizez ca de obicei cand merg la curve prefer oralul protejat...ma scapa de probleme. O singura data am dat muie fara prezervativ la o dama' date=' ceva mai demult. [/quote']Sa inteleg deci ca ai fost pe la ea ? Daca da, zi-mi si mie cateva pareri....e....frumusica, ingrijita, curatica ? Din pozele care le-am gasit pe aici, eu zic ca merita. Doar ca m-a cam speriat postul de care am precizat adineaori.
Link spre comentariu
Sa inteleg deci ca ai fost pe la ea ? Daca da' date=' zi-mi si mie cateva pareri....e....frumusica, ingrijita, curatica ? Din pozele care le-am gasit pe aici, eu zic ca merita. Doar ca m-a cam speriat postul de care am precizat adineaori.[/quote']Deci, asa cum am mai scris si intr-un post mai demult, e micuta de inaltime (cam 1,60 - 1,65), are o atitudine dezinhibata, se cunoaste ca a vazut multe la viata ei. Cineva zicea mai sus ca e obsedata de curatenie. Intr-adevar e curata, in privinta asta nu au fost probleme. Se misca binisor, e loc si de mai bine, oralul nu e cine stie ce (poate e si din cauza ca am preferat cu przervativ).
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...