Sari la conținut

Postări Recomandate

Am fost de cateva ori la d-soara, asa ca o sa combin experientele:Tariful a fost 140/h (am luat cate o ora tot timpul)Oralul: putin cam umed as spune eu, insa de 9.5. DT, no hands, limba peste tot, grozavAnal: nu faceNormal: f ok, i-as da un 8. sta cum o pui, se misca si ea fainPuncte tari: GFE (e f deschisa si comunicativa), fundul (bombat, ferm, rotund)Puncte slabe: locatia (Il Primo)

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

luni domnisoara a postat un nou anunt in care zice ca face total,asa ca,inainte sa se ragandeasca din nou,am sunat si am facut o programare.Analul a mers mai greoi la inceput,avand mici retineri domnisoara,dar dupa ce am intrat a mers "ca uns".destul de stramta la anal,zicea ca luni a fost prima zi de anal dupa tentativa de a face total care a avut-o acum o luna sau doua.probabil peste o saptamana sau doua va face si analul fara probleme.sper sa nu ajunga ca domnisoara de la "campionul" la care pe langa pula mai bagai si vreo 2-3 degete.nu are rost sa vorbesc si despre celelalte servicii ca le stiti foarte bine.de incheiat sesiunea cu domnisoara am incheiat-o cu un uro,pe care domnisoara a inceput sa il execute fara retineri.(de mult incerc uro cu ea dar in trecut avea retineri si nu prea a mers).ca sa nu mai bat campii mult,o recomand cu caldura.oral: 10normal: 9anal:9(mie personal mi-a placut sa o chinui putin)pret ora sex total: 200Spor la....treaba

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Scuzati-mi ignoranta' date='dar imi explica si mie cineva care-i treaba cu uro?m-ati facut curios...multam[/quote']URO 1. Actiunea de a urina in gura partenerului Exemple: Ofer sex total, anal, oral, 69, uro ... taguri watersports
  • Like 1
  • Minus 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Azi am trecut prin iasi si i-am facut ei eu o vizita.70 un nr 140 h.Oral si normal protejat.pana la urma am negociat la 100 oral neprotejat cu finalizare pe fata.ce sa zic stie meserie la oral...nu foloseste mana la normal nu prea s-a implicat .Sani mici chiar f mici..daca cautati un oral bun mergeti la ea locatia ok cat de catoral 9normal 7locatie9

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Am incercat sa o contactez si inainte de sarbatori si dupa... tacere totala. Se pare ca fatuca ori s-a retras, ori si-a schimbat numerele de telefon. Poate cineva sa confirme/infirme?

Link spre comentariu

am mai trecut inca o data pe la tovarasa in cauza, de data acesta nu doar pt oralul executat profesionist ci si pentru anal ca prea mi-a placut curul ei ultima data. locatia tot la il primo, m-a primit imbracata in craciunita, am facut un dush rapid si am inceput actiunea. un oral neprotejat cu de toate ca la shoarma. m-a cam enervat ca tot imi scuipa pula si eram fleasca la cur. am trecut la anal. a stat ea deasupra si mi-a placut ca am simtit inelul rozetei mulindu-se pe pula semn ca nu e larga in cur. i-am dat asa cit am putut iar apoi am finalizat oral in gurita. cit tot ne-am invirtit pe patul ala am simtit un miros ascutit de traspiratie de la picioare de era sa-mi moara pula. noroc de oralul ei...a fost ok dar eu nu cred ca am sa mai revin. mai astept noutati.spor la cosor.

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Am vorbit cu ea... pana luni nu lucreaza. Daca Alina rasfoieste forumul, o rog sa posteze cand lucreaza si cand nu pentru a nu se umple threadul cu nudemureri.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

am fost si eu la tanti cu pricina...ce sa zic,multumit 90%.am sunat,m-am dus la il primo si am urcat la 4 unde mi-a deschis imbracata in dresuri cu pantofi cu toc rosii si un boey,sexy ea asa.am ales un nr inclus anal si am trecut la treaba.fata stie meserie,adica ii poti spune curva la propriu.o sugea cu de toate,scuipa pe ea,lingea bilutele,DT la greu cum imi place. apoi am trecut la anal....si cand ma simteam mai bine dandu-i in fund cu pathos,mi-a iesit...cand sa o bag inapoi am obs pe caciulita un smecleu maro si mi-a pierit orice chef....am bagat-o iar si am dat pana am terminat in ea dar abia asteptam sa termin k mi-era greata...a fost prima exp anal dar ramane ultima.ii dau un 6 la GF. 10 la oral si 6 la anal datorita problemei,altfel ii dadeam 9

  • Haha 1
Link spre comentariu

Zilele trecute am trecut din nou pe la don'soara, nu mai fusesem la ea din vara. Motivul pt care nu m.am mai dus la ea a fost ca odata, m.a pus sa astept vreo doua ore, dupa care, si.a inchis telefonul. M.am dus la Il primo, la aceeasi camera (cei care au fost la ea stiu). Tarifele ca de obicei, am negociat pana la 100 ron ora cu oral neprotejat/ normal protejat. Cand am ajuns, fata a ramas putin surprinsa ca am revenit la ea, dupa mici discutii, in care i.am precizat nemultumirea mea, ne.am apucat de treaba. Oralul, ca o profesionista, la normal se implica destul de mult. Fata si.a cerut scuze, drept urmare am primit bonus o jumatate de ora, in care am facut un scurt masaj si un bj la dus. Asadar si prin urmare, 10 la oral, 8.5 la normal(imi place ca e destul de stramta), GFE un 9, datorita faptului ca s.a recompensat.

Link spre comentariu

Am sa-mi incep si eu activitatea de postare,cu aceasta domnisoara.Fac programare la domnisoara :0740789313(tot la Il Primo),asteptam jos la ora stabilita ,dar ea nu mai raspundea la telefon. Facusem programare la dansa deoarece eu am 1,97 si vroiam ceva de talie apropiata(pt sexul din picioare).Vazand dupa jumate de ora ca nu raspunde ,aplic varianta de rezerva si anume aceasta domnisoara.Raspunde ,zice ca e libera comunica preturile 80 nr,160 h,200 total.Aleg ora de total dupa o zi stresanta la munca.Fac un dus inainte deoarece venisem de la job(lipsa gel de dus in baie,gresie pe care se aluneca ),apoi trecem la treaba.Incepe cu un sex oral executat in mediu umed(nici daca ma pisam pe mine nu eram asa ud),limbi pe oua,scuipat pe ea,batut peste gura,ce mai ,de toti banii.Am facut un anal cu greu(o durea),la normal implicata la maxim,m-a sarutat pe sfarcuri, ma strangea de solduri,gemete,ochi inchisi.Fata foarte sociabila,prietenoasa,zambitoare.Ii dau un 10 la oral,10 la anal si un 7 la normal(prea mult lubrifiant),si un 9 la GFE.Fundul e bombat dar cam lat pentru inaltimea ei.Fizicul nu e de nota 10 ,dar compenseaza prestatia.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

am trevut recent pe la ea. nu mai repet despre locatie si aspect ca s'a spus deja destul.vreau doar sa spun ca s'a mai perfectionat la tehnica DT , imi ajungea cu barbia in coaie :blowj0b si nu am pula chiar scurta. nu accepta insa sa termini in git.am intrebat si de uro (pentru amatori)si a zis ca doar ofera,nu primeste.

Link spre comentariu

Vineri am fost si eu la domnisoara, in cautare de activitati de relaxare.Locatia la Il Primo, cum se stie, baia suficient de curata, prosop curat, gel de dus. Am facut un dus impreuna (nu m-a refuzat, desi a spus ca tocmai facuse).Foarte prietenoasa, lipicioasa, GFE 8-9 (nu stiu daca accepta FK)Oralul cu adevarat demential, poate un pic exagerat de umed, dar foarte bun. Finalizare orala, fara "dezertare" rapida de la locul faptei. Continuat apoi cu un normal care, spre rusinea mea, nu s-a mai finalizat.Sani mici dar fermiFund un pic cam lat, dar cu o priveliste deosebita in timpul actelor.Note:GFE 8-9Oral 10Normal 7 (aici se poate sa fi fost vina mea, poate daca manifestam mai mult interes, vedeam mai multe pozitii)Igiena 10, lipsa orice miros suspect.

Link spre comentariu

Vinerea trecuta am fost si eu pe la d-soara din acest post cand am sunat-o am ramas placut surprins de voacea ei calda si sexy (cu asa voce ar fi putut sa lucreze si la linia erotica). Cand am ajuns la Il Primo am observat niste reticente in a-mi spune nr camerei si in a deschide usa. Dupa ce a deschis usa si am intrat am observat ca era cam bezna in camera asa ca aprind becul pt cateva sec ca sa vad daca e in regula. Fata e mica de statura, era imbracata in dresuri negre, avea parul cret prins in coc, piele ciocolatie de la bronz si am ramas fascinat de ochii ei verzi. Imi spune ca tocmai a plecat un client si ca nu a avut timp sa se imbrace, intreb de tarife si mi-a spus ca 80 nr si mai tin minte de 200 ora de total. Restul tarifelor (2 la nr) le-am uitat. Iau un nr ma dezbrac si incepe oralul (dar nu inainte de a ma intreba daca il vreau protejat sau ne) am ezitat cateva sexcunde pt ca creerul mare spunea ceva de genul posibilitatea unor bts-euri, iar creerul mic spunea placere mai mare. Creerul mic a castigat batalia si incepe fata un oral care ar fi de nota 10 daca s-ar mai fi uitat si la mine din cand in cand, ma lins pe oua pe maciuca a incercat chiar si dt dar sa inecat si s-a lasat pagubasa. Pune guma si incepem normalul ea stand capra cand sa o bag am varat-o pe toata si a zis au, recunosc ca am fost cam brutal si imi cer scuze. A doua pozitie a fost misionar in care ea a preferat sa stea cocosata si sa se uite la cum o penetram si nu la mine, si in acesasta pozitie mi-a mai scapat o brutalitate si din nou imi cer scuze, la care ea imi propune sa termin prin oral, refuz si ii spun sa stea deasupra, ea alege sa stea cu spatele la mine, dupa un timp "explodez" in prezervativ. Mi-a placut normalul cu ea pentru ca e destul de stramta si sa implicat la pompat si la pipait dar nu si la privit. Note finale 9 pentru oral, 9 la normal, 9 la igiena am simtit un usor iz dar cred ca era de la cearsaf, comportamentul ei sfios prin faptul ca evita sa ma priveasca i-a afectat notele . Cand ma imbracam ca sa plec primeste un telefon de la un nene si se plangea oarecum ca e o zi cam incarcata. Recomand

Link spre comentariu

Am fost din nou pe domnisoara.80/nr O+N, 140 parca /h100/nr Total, 200/hAm contractat-o pentru un numar total. Acelasi oral de 10 cu lins pe oua, anilingus, saliva, deepthroat; nota 10. Anal de nota 9; nu e larga, nu se plange ca o doare, nu miroase nasol. Normal nota 9 de data asta. Am alternat normalul cu analul si a iesit bine.Costumatia pe care o avea... un body bleu (parca) si tocurile rosii m-au incantat :)Recomand.Aceeasi locatie (Il Primo)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...