Sari la conținut

Buna dragul meu!


Postări Recomandate

Ma numesc Luiza,am 22ani,1.70/50kg,bruneta cu parul lung,sani medii si fund bombat si te astept pe tine domn manierat si generos sa petrecem momente de vis la domiciliul meu.Fac oral si normal(oralul la alegere,normalul protejat)oral adanc si finutz.O finalizare(20min.max.)-100lei.O ora(2finalizari)-150lei.O seara(cate nr. doresti)-1000lei.Finalizare la oral doar orala(nu accept pe corp),fac toate pozitiile dorite,accept si 69.Nu raspund la sms sau la nr. pv.Tel:0765952828.Nu ma deplasez.Te pupic si astept sa ma suni.Ma mai poti gasi pe Fb:Luiza Ta iasi sau pe messenger:[email protected].

post-115747-0-35834700-1414018630_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Ma numesc Luiza,am 22ani,1.70/50kg,bruneta cu parul lung,sani medii si fund bombat si te astept pe tine domn manierat si generos sa petrecem momente de vis la domiciliul meu.Fac oral si normal(oralul la alegere,normalul protejat)oral adanc si finutz.O finalizare(20min.max.)-100lei.O ora(2finalizari)-150lei.O seara(cate nr. doresti)-1000lei.Finalizare la oral doar orala(nu accept pe corp),fac toate pozitiile dorite,accept si 69.Nu raspund la sms sau la nr. pv.Tel:0765952828.Nu ma deplasez.Te pupic si astept sa ma suni.Ma mai poti gasi pe Fb:Luiza Ta iasi sau pe messenger:[email protected].

Ai facut vreodata sedinte de dominare?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...