Sari la conținut

Cum sa insultam pe cine apucam, atunci cand nu avem succes


robert1333

Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Doar pentru dumneavoastra stimabila Geisha ! 

 

Domnilor propun sa ne descarcam nervii aici . 

Apreciez faptul ca s-a auzit si aplicat propunerea mea. Bravo, Robert1333! Acum sa vedem testosteron virtual, barfe, insulte, terfeliri. Desigur, acestea venind din partea unor persoane impecabile, corecte, perfecte (stim ca sunt destule astfel de persoane pe forum, nu?).  Va urez sa aveti spor si sa va tina nervii si tastaturile!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Apreciez faptul ca s-a auzit si aplicat propunerea mea. Bravo, Robert1333! Acum sa vedem testosteron virtual, barfe, insulte, terfeliri. Desigur, acestea venind din partea unor persoane impecabile, corecte, perfecte (stim ca sunt destule astfel de persoane pe forum, nu?).  Va urez sa aveti spor si sa va tina nervii si tastaturile!

 

Credeam ca va fi un topic mai popular  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:jibou
  • Oras:jibou

:*  Oh, ma intreb daca urmeaza ceva in limbaj colorat acum. :)) Fii pe faza.

voi chiar credeti ca nervii vin la comanda ?:) oamenii se enerveaza repede si le trece la fel de repede.

si-au dat seama baietii ca isi fac nervi degeaba..

 

PS: nu cred ca isi are rost topicul

Link spre comentariu
  • Telefon: domina_white
  • Oras:Zalau
  • Telefon: domina_white
  • Oras:Zalau

Topicul acesta e creat pentru cei care sunt interesati de el.  Cred ca nimeni nu a fost invitat sa intre si sa posteze. E atat de simplu sa-l ignori... Nu-ti place, treci mai departe, nu e complicat deloc. :)

Link spre comentariu
  • Oras:jibou
  • Oras:jibou

Topicul acesta e creat pentru cei care sunt interesati de el.  Cred ca nimeni nu a fost invitat sa intre si sa posteze. E atat de simplu sa-l ignori... Nu-ti place, treci mai departe, nu e complicat deloc. :)

bn sefa :) ce-ti mai place sa faci pe stapana :bow

Link spre comentariu
  • Telefon: domina_white
  • Oras:Zalau
  • Telefon: domina_white
  • Oras:Zalau

voi chiar credeti ca nervii vin la comanda ? :) oamenii se enerveaza repede si le trece la fel de repede.

si-au dat seama baietii ca isi fac nervi degeaba..

 

PS: nu cred ca isi are rost topicul

De fapt baietii pentru care am recomandat topicul, nici macar nu cred ca se enerveaza. Dar insultele si celelalte manifestari sunt singurele metode prin care pot ei sa refuleze. Frustrarile, neputinta, lipsa de argumente pertinente, slabiciunea, ignoranta, lipsa de respect, de demnitate, de bun simt, etc. , toate astea sunt transformate in ce vezi tu pe celelalte topice. Nu e cazul sa-i citez. :)

Link spre comentariu
  • Oras:jibou
  • Oras:jibou

De fapt baietii pentru care am recomandat topicul, nici macar nu cred ca se enerveaza. Dar insultele si celelalte manifestari sunt singurele metode prin care pot ei sa refuleze. Frustrarile, neputinta, lipsa de argumente pertinente, slabiciunea, ignoranta, lipsa de respect, de demnitate, de bun simt, etc. , toate astea sunt transformate in ce vezi tu pe celelalte topice. Nu e cazul sa-i citez. :)

intra putin pe mess sa-ti spun o poveste :)

Link spre comentariu

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

De fapt baietii pentru care am recomandat topicul, nici macar nu cred ca se enerveaza. Dar insultele si celelalte manifestari sunt singurele metode prin care pot ei sa refuleze. Frustrarile, neputinta, lipsa de argumente pertinente, slabiciunea, ignoranta, lipsa de respect, de demnitate, de bun simt, etc. , toate astea sunt transformate in ce vezi tu pe celelalte topice. Nu e cazul sa-i citez. :)

Nu tu l-ai recomandat. E drept ca a fost ideea ta, dar eu am spus-o, asa ca nu te mai da mare. (urmeaza cearta la telefon)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...