Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

SEXY rafinata, sani nr. 4 obraznici, fundulet dulce si bombat ce asteapta sa fie sarutat, iti ofer servicii de calitate, oral si normal in orice pozitii, masaj si diverse fantezii, poze reale, 31 Mar 01:04 0736.963.977 Pret 150Lcat de reala credeti ca e... pentru ca daca este atunci e una dintre cele mai bune dpdv fizicpost-779-133409709025_thumb.jpgpost-779-133409709026_thumb.jpgpost-779-133409709028_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Enzymex
Reputație: 0

Este reala...cauta cu atentie ,o sa gasesti detalii...au fost si alti ,dar au plecat dezamagiti...


Rectific : Are un nou numar...caut-o dupa fostul : 0729.403.575 Uite aici detalii pro si contra :
Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

 

 

Este reala...cauta cu atentie ,o sa gasesti detalii...au fost si alti ,dar au plecat dezamagiti...
Rectific : Are un nou numar...caut-o dupa fostul : 0729.403.575 Uite aici detalii pro si contra :
cea din threadul postat de tine nu are aceleasi poze... pe mine ma intereseaza cea din pozele puse de mine ... daca chiar o exista asa ceva...
Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

eu pana acum gasisem pe google doar poze cu ea "alba" pe vechiul numar.. si parca nici sanii nu ii avea asa mari. o fi fost vreo colega de apart sau cine stie. ms oricum de info

Link spre comentariu
eu pana acum gasisem pe google doar poze cu ea "alba" pe vechiul numar.. si parca nici sanii nu ii avea asa mari. o fi fost vreo colega de apart sau cine stie. ms oricum de info
Sunt de acord cu tine posturile pt numarul 0729.403.575 de pe forum sunt vechi ,si se pot referi la o alta personana.O voi testa eu sapt viitoare cand am drum in capitala si revin cu un review daca nu o face altcineva pana atunci.
Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

nici aseara nici azi nu a raspuns.. aseara avea chiar tel inchis.. am incercat cred ca de 10-15 ori... daca dati de ea da-ti un semn ca mai traieste.. poate s-o fi retras sau ceva

  • Like 1
Link spre comentariu

Sta pe Decebal, in spatele cafenelei Zvon si din cate am inteles este boboaca. Am fost la ea in urma cu 2 saptamani pe celalalt numar 0729.403.575 (numarul unei foste colege) ..acum probabil 0736.963.977 este numarul ei. O mica futacioasa ( cam pe la 1.63 cm cred) oral nota 9 (contine ball licking, deepthroat s.a.m.d ...dar totul este protejat) am incercat si eu sa o sun ieri/alaltaieri pe numarul asta nou, dar ma gandesc ca daca il are inchis nu lucreaza. Mai incerc in seara asta, poate am noroc.

Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU
Sta pe Decebal' date=' in spatele cafenelei Zvon si din cate am inteles este boboaca. Am fost la ea in urma cu 2 saptamani pe celalalt numar 0729.403.575 (numarul unei foste colege) ..acum probabil 0736.963.977 este numarul ei. O mica futacioasa ( cam pe la 1.63 cm cred) oral nota 9 (contine ball licking, deepthroat s.a.m.d ...dar totul este protejat) am incercat si eu sa o sun ieri/alaltaieri pe numarul asta nou, dar ma gandesc ca daca il are inchis nu lucreaza. Mai incerc in seara asta, poate am noroc.[/quote']din ce zici tu sa inteleg ca e de mers la donsoara nu? poti oferi mai multe detalii despre ce ofera... GFE, FK, etc?
Link spre comentariu
Sta pe Decebal' date=' in spatele cafenelei Zvon si din cate am inteles este boboaca. Am fost la ea in urma cu 2 saptamani pe celalalt numar 0729.403.575 (numarul unei foste colege) ..acum probabil 0736.963.977 este numarul ei. O mica futacioasa ( cam pe la 1.63 cm cred) oral nota 9 (contine ball licking, deepthroat s.a.m.d ...dar totul este protejat) am incercat si eu sa o sun ieri/alaltaieri pe numarul asta nou, dar ma gandesc ca daca il are inchis nu lucreaza. Mai incerc in seara asta, poate am noroc.[/quote']E draguta la fata? Pt mine e inportant si nu prea se poate intreba asa ceva la telefon.:DIn principiu o vizitez si eu pe miercuri,joi si revin cu review.
Link spre comentariu

Am vizitat-o astazi pe domnisoara cu nume de scena Ana-Maria si am ramas placut impresionat. Locatia este un apartament de bloc in spatele cafenelei Zvon pe Decebal.Camera desfasurarii actiunii placut aranjata,cearsafuri curate,lumanari,muzica ambientala relaxanta si cel mai important pat nescartaitor. Domnisoara mi s-a parut frumoasa si la fata si la corp(Pentru cei care adora femeile cu forme,si anume ca mine ,e perfecta) atat ca nu are mai mult de 1.65 inaltime ,pt mine nederanjant. Nu stiu de ce dar ma asteptam sa dau peste o fitoasa si n-a fost deloc asa.Chiar se implica in actiune,face oral deep cu lins si supt bilutele , dar protejat.La partea de normal prefera sexul mai salbatec, sa fie dominata(in limita bunului simt), nu ii plac romantismele.Pe parcursul intrevederii a facut tot posibilul sa plec multumit si s-a despartit de mine cu o imbratisare calduroasa. Cred ca revin cu sigutanta.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Enzymex
Reputație: 0
Am vizitat-o astazi pe domnisoara cu nume de scena Ana-Maria si am ramas placut impresionat. Locatia este un apartament de bloc in spatele cafenelei Zvon pe Decebal.Camera desfasurarii actiunii placut aranjata' date='cearsafuri curate,lumanari,muzica ambientala relaxanta si cel mai important pat nescartaitor. Domnisoara mi s-a parut frumoasa si la fata si la corp(Pentru cei care adora femeile cu forme,si anume ca mine ,e perfecta) atat ca nu are mai mult de 1.65 inaltime ,pt mine nederanjant. Nu stiu de ce dar ma asteptam sa dau peste o fitoasa si n-a fost deloc asa.Chiar se implica in actiune,face oral deep cu lins si supt bilutele , dar protejat.La partea de normal prefera sexul mai salbatec, sa fie dominata(in limita bunului simt), nu ii plac romantismele.Pe parcursul intrevederii a facut tot posibilul sa plec multumit si s-a despartit de mine cu o imbratisare calduroasa. Cred ca revin cu sigutanta. [/quote']Cam cate kg are domisoara?Are funduletzul bombat?Accespta FK,Cunnilingu etc.?Cat ai platit?1h si cate numere?Tnx.Bafta
Link spre comentariu
Cam cate kg are domisoara?Are funduletzul bombat?Accespta FK' date='Cunnilingu etc.?Cat ai platit?1h si cate numere?Tnx.Bafta[/quote'] Kilograme nu stiu cate are dar are ceva carnita pe solduri si fundulet bombat,ai pe ce pune mana.Are si o burtica sexy fara sunculita(se vede si in poze). Fk n-am intrebat daca accepta.Cunni nu cu fiecare client, la mine a acceptat dar era data cu lubrifiant cu aroma de menta si am spus pas. O ora doua numere 200.
Link spre comentariu
Vizitator Enzymex
Reputație: 0
Kilograme nu stiu cate are dar are ceva carnita pe solduri si fundulet bombat' date='ai pe ce pune mana.Are si o burtica sexy fara sunculita(se vede si in poze). Fk n-am intrebat daca accepta.Cunni nu cu fiecare client, la mine a acceptat dar era data cu lubrifiant cu aroma de menta si am spus pas. O ora doua numere 200. [/quote']Mersi mult pentru informatii.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...