Sari la conținut

0752812794 doua domisoare


uvaovi

Postări Recomandate

  • Oras:calator prin lume
  • Oras:calator prin lume

  Aseara rasfoind internetul in cautare de noi aventuri, dau pe site-ul evenimentului de urmatorul anunt:

   Bună! Suntem 2 domnişoare de lux, cu forme de invidiat, oferim show-uri lesbi şi sex total domnilor cu plăceri extravagante. Deţinem loc de lux, igienă impecabilă şi discreţie maximă. tel 0752812794

 

  Sun, imi raspunde o voce cam grabita, imi conunica tarifele si zona in care trebuie sa ajung si purced spre locatia lor, in zona Palas Mall. Sunt ghidat prin telefon unde trebuie sa ajung, m-a cam invartit printre blocuri ca nu prea stie sa explice :laugh2  si intr-un final ajung in apartamentul lor. Gasesc 2 fete cam la 20-22 anisori, 50-55 kg, 1.65-1.70, una dintre ele cam somnoroasa si fara chef de nimic(frumusica la fata si la corp), asa ca fara sa mai am ce alege merg cu fata care m-a invartit printre blocuri. Mergem intr-o camera  si incepem acctiunea cu un oral bunicel, limbi, supt, incercari de dt, atentie la oute, :iagree  fata se straduia sa ma simt bine. Imbraca soldatul si trecem la razboi, incepem cu girl on the top, continuam cu doggy, mai trecem si la marginea patului si terminam in umeri craci :wink2 . implicare din partea ei 40% fara prea multe sunete. igienizare cu servetele umede si repaus cateva min , timp in care am fumat o tigara, am mai vb una alta, vorbareata fatuca, si hop top ca vine si colega ei in camera noastra care tocmai ii trecuse somnul si toata plictiseala :clap2. Hotaram sa incepem al doilea nr cu cea de a 2 fata.

   Incepe cu un oral, defapt cu limbi pe instrument, ca de bagat in gura nu prea l-a bagat :cry2 . Pune prezervativul si trecem la normal cu fata deasuprea, se misca binisor, mai bine decat colega ei, mai schimbat 1-2 pozitii si finalizez in balonas. igienizare tot cu servetele umede, imbracat si plecat.

 

 Note:

Gfe: 8 vorbarete fete si incerca sa se faca placute

Locatie: 6, patul scartaia din toate incheiturile si salteaua cam deformata :laugh2 , lenjeria cam uzata, locatie de futut

Fizic:  - prima fata: sani micuti, cam 55kg, 1.65, nu chiar draguta la fatza, pt mine arata de 6, nu ai de ce sa intorci capul dupa ea

          - a doua fata: sani maricei, 50 kg, 1.70, simpatica la fatza, nota 8

Normal: 7 la amndoua

Oral: 7-6

Achitat: 160 ron cate un nr cu fiecare

 

O zi buna!

 

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...