Sari la conținut

Roscata Focoasa / telefon 0754781884


cucu71

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Curios din fire ...  :laugh2

am sunat si am aflat cateva detalii , pe care le impartasesc si voua :

- e vorba de o tipa de 19 anisori , 160 cm , a spus ca arata bine , are locatie in zona Liceului Economic 

 

a spus ca mai multe detalii se pot afla , fata in fata 

are program nelimitat ca si ore si ca zile ...

 

ps: mie personal , mi  s a parut o voce foarte matura ... pentru cei 19 ani declarati ... :)

 

ramane de vazut ... :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitat acum 10 min, fata e roscata, nu prea focoasa, inca cu cosuri pe fata, parerea mea e ca e de etnie, m-a enervat ca m- facut sa astept cand am ajuns in fata locatie, nu raspundea la telefon, dupa ce am insistat mi-a raspuns si a zis ca are treaba, m-a sunat dupa 5 min si mia zis exact unde sa urc, locatia e deasupra cafenelei Maya, serviciile de care am intrebat, a zis ca face oral sau normal la 100ron un nr, oral si normal 150 un numar, oral np, atat m-a interesat, am multumit si am plecat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vizitat acum 10 min, fata e roscata, nu prea focoasa, inca cu cosuri pe fata, parerea mea e ca e de etnie, m-a enervat ca m- facut sa astept cand am ajuns in fata locatie, nu raspundea la telefon, dupa ce am insistat mi-a raspuns si a zis ca are treaba, m-a sunat dupa 5 min si mia zis exact unde sa urc, locatia e deasupra cafenelei Maya, serviciile de care am intrebat, a zis ca face oral sau normal la 100ron un nr, oral si normal 150 un numar, oral np, atat m-a interesat, am multumit si am plecat

 

o atitudine foarte neprofesionala , din partea ei .

Link spre comentariu

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Vizitat zilele trecute. Locatia e in zona Liceului Teoretic, curata, nimic de reprosat pana aici. "roscata focoasa" nu e nici pe aproape. Dupa cum au spus si colegii mai sus: are cosuri pe fata, e sigur de etnie, sani foarte mici, fund ok, ~160 cm. Preturi: 100 ron oral sau normal sau 150 ambele, totul protejat. Am plecat total dezamagit, implicare 0, grabita. In nici un caz nu voi mai reveni si nici nu recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...