Sari la conținut

ALEXANDRA ... REVENIRE IN FORMA MAXIMA GARANTAT -0731061152


Postări Recomandate

    Deci pana la urma avem parte de un happy end si asta este foarte bine , pentru ca in acest mod rasufla usurati si multi dintre colegii nostrii. Ca si sfat ii recomand Alexandrei sa fie mai atenta ce si cum si cat permite clientilor si ma refer strict la sanatatea ei.

Link spre comentariu

Luni cand voi primi adeverinta voi sterge datele personale iar restu va va convinge si pe voi 100%

in care luni ? azi este marti si nu stiu eu?  ,iar despre poze nu cred ca sunt prea elocvente , am fost la tine si mai vreau , dar???

Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

buna ziua, confrati de site,

 

Am numarat cam 45 de zile de cand am fost la Alexandra. Aflandu-ma in situatia de a face un set de analize cat de cat complet si tinand cont de ce s-a scris mai sus, am vorbit la clinica respectiva  referitor la aceasta problema, solicitand o analiza "de profil" ( nu ma intrebati, ca urasc si nu stiu sa ma exprim in termeni medicali!). Rezultatul, primit ieri, a fost ca nu am probleme din acest punct de vedere. O zi buna va doresc ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
BLONDA SEXY'''PLACERE SI RELAXARE

Buna dragi mei revin cu cateva poze foarte recente facute in locatie.....PASIONALA dulce si nebunatica. Imbin utilul cu placutul fara fite si figuri sunt mereu cu zambetul pe buze,iti ofer momente pline de pasiune si extaz.oral,normal,intre sani,diferite pozitii,cunnilingus,69. Discretie maxima. Nu raspund la nr.privat/sms Daca nu raspund la telefon si vrei sa fi contactat inapoi cand sunt disponibila trimite un sms. Pupici ...NR...0761401180....Va pup si va astept.... :kiss3

post-138215-0-66517800-1421974416_thumb.jpg

post-138215-0-17869600-1421974433_thumb.jpg

post-138215-0-93766800-1421974470_thumb.jpg

post-138215-0-24118200-1421974485_thumb.jpg

post-138215-0-93124700-1421974496_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

am fost acum ceva timp la Alexandra, nu stiam ca e fata de aici pentru ca tocmai ce se vopsise, mi-am dat seama dupa si am stat destul de speriat vazand ca e suspecta de boli.

nu sunt sigur ca am luat de la ea, dar dupa un timp mi-au aparut in zona inghinala niste bubite ca niste cosuri, am zis ca e ceva trecator, nu prea m-am alarmat dar nu mi-au trecut. ieri am fost la doctor si mi-a zis ca am moluscum. nu este ceva grav, nu e boala de sange, e doar la nivel de piele si se ia prin atingere cu pielea infectata sau de la prosoape, lenjerie etc.

cat despre donsoara, o sa incerc sa ii fac si o mica recenzie: oral bun, dar ii puea pizda de mi-a venit sa plec, eram baut si am dat in ea crezand ca o pedepsesc :))

orcum, dupa cate am citit mirosul nu are vreo legatura cu moluscumul, poae era doar nespalata (nu a intrat la dus nici inainte nici dupa mine, dupa ce am erminat s-a imbracat si aia a fost)

sper ca v-am fost de folos!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...